Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Турніри ICCF World Correspondence Chess Championship Candidates’

Загальна інформація
Назва турніру - ICCF World Correspondence Chess Championship Candidates’  (WS WCCC CT). Гра проходить тільки на сервері. Це завершальний відбірний етап до фіналу чемпіонату світу, починається в міру комплектування. Заявки на участь в них завжди приймаються. В ІКЧФ ці турніри організовує спеціальний уповноважений по титульним турнірам Mr Marco Caressa, який приймає заявки від національних федерацій і комплектує турніри.

Як прийняти участь?
Прийняти участь в цих турнірах можно двома засобами:

1) за допомогою національної федерації. Для України відповідальним за отримання заявок від українських гравців і відсилання їх спеціальному уповноваженому є Єременко Андрій Вікторович.

2) Зареєстровані на сервері ІКЧФ гравці можуть записатися через подання прямої заявки (Direct Entry). Цей спосіб припускає сплату внеску банківським переказом, або через платіжну систему PayPal, минувши національну федерацію.

Кількість гравців і система проведення
Турніри проводяться в 1 коло зазвичай при 13 учасниках.

Рейтинг

Турнір обраховується у рейтинговій системі ІКЧФ

Право на участь

Подати заявку на турнір мають право наступні гравці:

(a) учасники одного з попередніх чи триваючих фіналів Чемпіонату Світу, якщо вони в них набрали не менше 50% очок

(b) учасники одного з попередніх чи триваючих турнірів Кандидатів (Candidates' Tournaments), які набрали не менше 60% очок, але не пройшли кваліфікацію до фіналу.

(c) шахісти, які зайняли 1 і 2 місце в турнірі Semi Final,

(d) шахісти, які зайняли високі місця у зональному чемпіонаті ІКЧФ, кількість місць визначається категорією турніру та кількістю учасників. Категорії VII-IX і кількість учасників менше 14 – допускаються 1-2 місця, категорія VII-IX і кількість учасників більше 13 – допускаються 1-3 місця, категорії не нижче X і кількість учасників менше 14 – допускаються 1-4 місця, категорія не нижче X і кількість учасників більше 13 – допускаються 1-5 місця.

(e) шахісти, які зайняли у Фіналі Кубка Світу 1-2 місця при категорії турніру не нижче VII.

(f) всі попередні Чемпіони Світу

(g) старші міжнародні майстри (SIM) з рейтингом не нижче 2525,

(h) гросмейстери ІКЧФ з рейтингом не ниже 2475,

(i) любий шахіст, яки має фіксований рейтинг 2600 і вище в останньому опублікованому рейтинг-листі, який опублікований до дати початку турніру.