Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Tурніри ICCF World Master Class

Загальна інформація
Назва турніру - ICCF World Master Class - це турніри вищого рівня у системі світових відбіркових турнірів ІКЧФ. Турніри проходять постійно і стартують в міру комплектування і заявки на участь в них завжди приймаються. Гравці, які зайняли перше місце в турнірі World Master Class отримують право  для участі в турнірі Preliminaries Чемпіонату Світу, а гравці, які зайняли друге місце отримують половину кваліфікації для цього турніру. Якщо гравець два рази посяде друге місце то він отримує повну кваліфікацію.Турніри World Master Class проводяться звичайною поштою, електроною поштою і через сервер. В ІКЧФ ці турніри організовує спеціально уповноважені по титульним турнірам ІКЧФ, які збирають заявки і комплектуть турніри:
Турніри звичайною поштою - Gian-Maria Tani
Турніри ел.поштою - Guido Bresadola
Турніри через сервер - Guido Bresadola

Як прийняти участь?
Прийняти участь в цих турнірах можно двома засобами:

1) за допомогою національної федерації. Для України відповідальним за отримання заявок від українських гравців і відсилання їх спеціальному уповноваженому є Єременко Андрій Вікторович.

2) зареєстровані на сервері ІКЧФ гравці можуть записатися через подання прямої заявки (Direct Entry). Цей спосіб припускає сплату внеску банківським переказом, або через платіжну систему PayPal, минувши національну федерацію.

Кількість гравців і система проведення
Турніри проводяться в 1 коло зазвичай при 11 учасниках.

Рейтинг
Турнір обраховується у рейтинговій системі ІКЧФ

Право на участь

В турнір можуть бути включені наступні гравці:

a) переможці турніру World Higher Class

b) шахісти, представлені національною федерацією як відповідні даному рівню турнірів за критеріями національної федерації

Обмеження
Дозволяється одночасна участь в турнірах одного класу, але не дозволяється одночасна участь в турнірах різних класів (Open, Higher, чи Master)