Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Турніри ICCF World Correspondence Chess Championship Semi-finals

Загальна інформація
Назва турніру - ICCF World Correspondence Chess Championship Semi-finals (WS WCCC S). Гра проходить тільки на сервері. Це півфінальний  етап до фіналу чемпіонату світу, починається в міру комплектування. Заявки на участь в них завжди приймаються. . В ІКЧФ ці турніри організовує спеціальний уповноважений по титульним турнірам Mr Marco Caressa, який приймає заявки від національних федерацій і комплектує турніри.

Як прийняти участь?
Прийняти участь в цих турнірах можно двома засобами:

1) за допомогою національної федерації. Для України відповідальним за отримання заявок від українських гравців і відсилання їх спеціальному уповноваженому є Єременко Андрій Вікторович.

2) Зареєстровані на сервері ІКЧФ гравці можуть записатися через подання прямої заявки (Direct Entry). Цей спосіб припускає сплату внеску банківським переказом, або через платіжну систему PayPal, минувши національну федерацію.

Кількість гравців і система проведення
Турніри проводяться в 1 коло зазвичай при 13 учасниках.

Рейтинг
Турнір обраховується у рейтинговій системі ІКЧФ

Право на участь
Для запису в турнір гравець повинен мати повну кваліфикацію чи 2 напівкваліфікації.

Гравці, які мають повну кваліфікацію:

(a) учасники одного з попередніх чи триваючих фіналів Чемпіонату Світу, якщо вони в них не отримали кваліфикацію для турніру більш високого рівня;

(b) учасники одного з попередніх чи триваючих турнірів Кандидатів (Candidates' Tournaments), які набрали не менше 50% очок, але не пройшли кваліфікацію для турніру більш високого рівня.

(c) учасники одного з попередніх чи триваючих півфіналів Чемпіонату Світу, які набрали не менше 60% можливих очок, але не пройшли кваліфікацію для турніру Кандидатів.

(d) шахісти, які зайняли 1 і 2 місце в турнірі  Preliminary;

(e) шахісти, які набрали у Фіналі Кубку Світу не менше 60% очок (незалежно від категорії турніру) чи зайняли 1 і 2 місце (при категорії турніру не вище VI);

(f) шахісти, які зайняли високі місця в зональному чемпіонаті ІКЧФ. Кількість місць визначається категорією турніру і кількістю учасників.
Категорія 4-6 і кількість учасників менше 14 - допускаються 1-2 місце.
Категорія 4-6 і кількість учасників  більше 13 - допускаються 1-3 місце.
Категорія 7-9 і кількість учасників менше 14 – допускаються 1-4 місце.
Категорія 7-9 і кількість учасників більше 13 – допускаються 1-5 місце.

(g) міжнародні майстри ІКЧФ (IM) з рейтингом не нижче 2500;

(h) старші міжнародні майстри з (SIM) з рейтингом не нижче 2450;

(i) гросмейстери ІКЧФ з рейтингом не нижче 2400;

(j) шахісти, номіновані своєю національною федерацією, котрі мають рейтинг 2400, подають заявки на участи у півфіналі чемпіонату світу тільки через національну федерацію;

(k) любий шахіст, які має фіксований рейтинг 2550 і вище в останньому опублікованому рейтинг-листі, який передуває даті початку турніру.