Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Календарні турніри ФЗШУ
Написав Відповідальний секретар ФЗШУ Ярошенко Ю.Т.   
Понеділок, 20 грудня 2010, 16:59

Перша та Друга ліги чемпіонату України з заочних шахів у 2011 році.

 

«З А Т В Е Р Д Ж У Ю»                                                                                            

Президент федерації  заочних шахів України    _________А.І.Баранюк 

Голова Ради федерації  заочних шахівУкраїни  _________О.А.Саєнко               _________________2010року                                                                                                                 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення  відбірних змагань (Перша та Друга ліги) чемпіонату України зі заочних шахів у 2011 р.


 

1.Мета змагань


Змагання проводяться з метою відбору шахістів для участі у фіналі чемпіонату України зі заочних шахів

2.Керівництво проведенням змагань

Керівництво відбірними змаганнями  (Перша та Друга ліги чемпіонату України, кваліфікаційні турніри) здійснюється ФЗШУ. Відповідальність за підготовку змагань та їх безпосереднє проведення покладається на оргкомітет та головні суддівські колегії, які призначаються Виконкомом ФЗШУ. Функції та склад оргкомітету регулюються додатковим положенням, яке затверджується Виконкомом ФЗШУ.

3.Умови проведення змагань

3.1. Змагання проводяться за коловою системою при 11 учасниках у відповідності з Правилами гри в заочні шахи ФЗШУ.
3.2. Ходи в партіях пересилаються через  шаховий сервер в  мережі Інтернет.

4. Строки проведення змагань

Відбірні змагання (турніри Першої та Другої ліги) чемпіонату України стартують по мірі їх комплектування і тривають не довше 22 місяців.
Прийом заявок у турніри 1 ліги з відбором до фіналу 25 чемпіонату України з 20.12. 2010 до 01.03.2011., фініш – до 01.05.2012 р.
Прийом заявок у турніри  1 ліги з відбором до фіналу 26 чемпіонату України з 01.03. 2011 до 01.01.2012., фініш – до 01.04.2013 р.
Прийом заявок у турніри  2 ліги з відбором до 1 ліги  чемпіонату України з 20.12. 2010

5. Вимоги до учасників змагань

До участі у турнірах 1 ліги  чемпіонату України 2011 р. допускаються:

а) учасники фіналу 23-го чемпіонату України

б) учасники півфіналів 24-го чемпіонату України, які набрали не менше 50 % можливих очок та мають доступ до мережі Інтернет. Переможці поштових півфіналів 24-го чемпіонату України, які до 15 квітня 2011 р. не матимуть можливості грати через мережу Інтернет, отримують право на участь у фіналі 7 Кубка України звичайною поштою.

в) по 3 переможці четвертьфіналів 25-го чемпіонату України. Переможці поштових четвертьфіналів 25-го чемпіонату України, які  не мають можливості грати через мережу Інтернет, отримують право на участь у півфіналі 8-го Кубка України звичайною поштою.

д) заочники з національним  рейтингом більшим за 2150;
Право на участь у фіналі 25 чемпіонату України (старт 01.06.2012 р.) отримують 6 переможців турнірів 1 ліги. В залежності від кількості турнірів таке право отримують або тільки переможці, або і призери турнірів. Остаточне визначення вихідних місць -10.03.2011 р.  

До участі у турнірах 2 ліги  чемпіонату України  допускаються шахісти не нижче 1 розряду що є членами ФЗШУ та мають можливість грати через мережу Інтернет.

Право на участь у турнірі 1 ліги отримують по 3 переможці турнірів 2 ліги.

Для шахістів другого та нижчих розрядів, які мають можливість грати через мережу Інтернет, організуються кваліфікаційні турніри електронною поштою, відповідно  до "ПОЛОЖЕННЯ про проведення кваліфікаційних турнірів ФЗШУ з   заочних   шахів  електронною  поштою." Турніри  стартують  по  мірі  їх комплектування.

Шахісти, що виконали норму 1 розряду, отримують право грати у турнірі 2 ліги чемпіонату України.

6.Умови підведення підсумків

Місця учасників визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. У разі однакової кількості набраних очок у двох або більшої кількості учасників змагань, місця визначаються:
- за системою коефіцієнтів;
- за  кількістю перемог;
- за результатом особистої зустрічі.

7.Нагородження

Переможці Першої та Другої ліг нагороджуються Дипломами та сувенірами ФЗШУ.

8.Умови прийому

ФЗШУ несе витрати по організації та проведенню змагань за рахунок турнірних внесків учасників змагань та добровільних спонсорських надходжень від фізичних і юридичних осіб.

Турнірний внесок за учать у турнірі 1-ї ліги – 75 грн., за участь у турнірі 2-ї ліги – 60 грн.
Включення у турніри відбувається тільки після оплати турнірного внеску.

Внески за участь у змаганнях надсилати на рахунок ФЗШУ: р/р 26005055014121 у  Філії АКБ "ІМЕКСБАНК" у м. Києві; МФО 300766 ;  інд.код 26395770.

Обов’язково вказувати від кого зроблений платіж та його призначення (турнірні внески, вступні внески, членські внески, добровільні внески).

Учасник повинен бути членом ФЗШУ та не мати заборгованості по сплаті річних членських внесків.

Включення у турніри відбувається тільки по рейтингу ФЗШУ. При відсутності  рейтингу ФЗШУ, рейтинг ІКЧФ, ФІДЕ та ФШУ може бути прийнятий до уваги за рішенням організаційного комітету.

9.Порядок і термін подання заявок.

9.1. Заявки на участь у змаганнях подаються на адресу голови організаційного комітету Андрющенка Миколи Миколайовича: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з копією Президенту ФЗШУ Баранюку Андрію Івановичу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , та відповідальному секретарю ФЗШУ Ярошенку Юрію Трохимовичу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
9.2. Форма заяви: прізвище, ім'я та по-батькові; день, місяць і рік народження; звання чи спортивний розряд, назва турніру для участі в якому подається заявка та обґрунтування для включення в турнір відповідної ліги; адреса електронної пошти; повна поштова адреса; номер телефону (стаціонарного та мобільного при наявності).
9.3. До заявки додається копія квитанції про сплату турнірного внеску.
9.4. Заявки на участь у турнірах першої та другої ліги приймаються постійно.