Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Tурніри ICCF European Higher Class

Загальна інформація
Назва турніру - ICCF European Higher Class - це турніри середнього рівня у системі європейських відбіркових турнірів ІКЧФ. Турніри проходять постійно і стартують в міру комплектування і заявки в них приймаються завжди. Турніри ICCF European Higher Class проводяться за допомогою звичайної пошти і через сервер. В ІКЧФ ці турніри організовує спеціальний уповноважений Leonardo Madonia, який збирає заявки і комплектує турніри. Шахіст, який виграв турнір European Higher Class має право на участь в турнірі більш високого класу  (European Master Class).

Як прийняти участь?
Прийняти участь в цих турнірах можно двома засобами:

1) за допомогою національної федерації. Для України відповідальним за отримання заявок від українських гравців заявок і відсилання їх спеціальному уповноваженому є Єременко Андрій Вікторович.

2) зареєстровані на сервері ІКЧФ гравці можуть записатися через подання прямої заявки (Direct Entry). Цей спосіб припускає сплату внеску банківським переказом, або через платіжну систему PayPal, минувши національну федерацію

Кількість гравців і система проведення
Турніри проводяться в 1 коло зазвичай при 7 учасниках.

Рейтинг
Турнір обраховується у рейтинговій системі ІКЧФ

Право на участь
В турнірі можуть прийняти участь наступні гравці:

a) переможці турніру ICCF European Open Class.

b) шахісти, представлені національною федерацією як відповідні даному рівню турнірів за критеріями національної федерації

Обмеження
Дозволяється одночасна участь в турнірах одного класу, але не дозволяється одночасна участь в турнірах різних класів (Open, Higher, чи Master)