Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Tурніри ICCF World Higher Class

Загальна інформація
Назва турніру - ICCF World Higher Class - це турніри середнього рівня у системі світових відбіркових турнірів ІКЧФ. Турніри проходять постійно і стартують в міру комплектування і заявки в них завжди приймаються. Турніри World Higher Class проводяться звичайною поштою, електроною поштою і через сервер. В ІКЧФ ці турніри організовує спеціально уповноважені по титульним турнірам ІКЧФ, які збирають заявки і комплектуть турніри:
Турніри звичайною поштою - Gian-Maria Tani
Турніри ел.поштою - Guido Bresadola
Турніри через сервер - Guido Bresadola
Шахіст, який виграв турнір World Higher Class має право на участь в турнірі більш високого класу (World Master Class).

Як прийняти участь?
Прийняти участь в цих турнірах можно двома засобами:
1) за допомогою національної федерації. Для України відповідальним за отримання заявок від українських гравців і відсилання їх спеціальному уповноваженому є Єременко Андрій Вікторович.

2) Зареєстровані на сервері ІКЧФ гравці можуть записатися через подання прямої заявки (Direct Entry). Цей спосіб припускає сплату внеску банківським переказом, або через платіжну систему PayPal, минувши національну федерацію.

Кількість гравців і система проведення
Турніри проводяться в 1 коло зазвичай при 7 учасниках.

Рейтинг
Турнір обраховується у рейтинговій системі ІКЧФ

Право на участь

В турнір можуть бути включені наступні гравці:

a) переможці турніру World Open Class

b) шахісти, представлені національною федерацією як відповідні даному рівню турнірів за критеріями національної федерації

Обмеження
Дозволяється одночасна участь в турнірах одного класу, але не дозволяється одночасна участь в турнірах різних класів (Open, Higher, чи Master)