Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Положення про проведення змагань федерації заочних шахів України зі заочних шахів у 2011-2012 рр.
Написав Відповідальний секретар ФЗШУ Ярошенко Ю.Т.   
П'ятниця, 24 грудня 2010, 17:41

Положення про проведення  змагань федерації заочних шахів України зі заочних шахів у 2011-2012 рр. Затверджене Виконкомом та Радою ФЗШУ (протокол №4/2010 від 16.11.2010 та Постанова №4Р/2010 від 30.11.2010).

 

                                                            ПОЛОЖЕННЯ
про проведення  змагань федерації заочних шахів України зі заочних шахів у 2011-2012 рр.
1.Мета змагань
Змагання проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку в Україні заочної шахової гри;
- підвищення кваліфікації та творчого росту шахістів;
- виявлення чемпіона України зі заочних шахів у особистих та командних змаганнях, володаря Кубка України зі заочних шахів,  та найсильніших спортсменів для участі в офіційних міжнародних  заочних шахових змаганнях у складі збірних України. 
2.Керівництво проведенням змагань
2.1. Керівництво проведенням змагань у фіналі чемпіонату України здійснюється департаментом спорту вищих досягнень Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України (далі - Міністерство) і  Федерацією заочних шахів України (далі - ФЗШУ). Керівництво відбірними змаганнями  здійснюється ФЗШУ і регулюються додатковим положенням, яке затверджується Виконкомом ФЗШУ.
2.2. Керівництво проведенням змагань у фіналі Кубка України здійснюється департаментом спорту вищих досягнень Міністерства  і  ФЗШУ. Керівництво відбірними змаганнями  здійснюється ФЗШУ і регулюються додатковим положенням, яке затверджується Виконкомом ФЗШУ.
2.3. Керівництво проведенням змагань командного чемпіонату України здійснюється департаментом спорту вищих досягнень Міністерства і ФЗШУ. Керівництво відбірними  змаганнями  здійснюється ФЗШУ і регулюються додатковим положенням, яке затверджується Виконкомом ФЗШУ.
2.4. Чемпіонати АР Крим, областей України, м. Києва та м. Севастополя проводяться обласними осередками ФЗШУ сумісно з обласними управліннями з питань фізичної культури та спорту. Ці змагання регулюються додатковими положеннями, які затверджуються Виконкомом ФЗШУ. 
2.5. Відповідальність за підготовку змагань та безпосереднє їх безпосереднє проведення покладається на оргкомітет та головні суддівські колегії, які призначаються Виконкомом ФЗШУ. Функції та склад оргкомітету регулюються додатковим положенням, яке затверджується Виконкомом ФЗШУ.
3.Умови проведення змагань
3.1. Змагання проводяться за коловою системою у відповідності з Правилами гри в заочні шахи ФЗШУ.
3.2. Ходи в партіях турнірів чемпіонату України у особистому  заліку, як у фіналі, так і відбірних змаганнях,  пересилаються через  шаховий сервер в  мережі Інтернет.
3.3. Ходи в партіях турнірів командного чемпіонату України  пересилаються через  шаховий сервер в  мережі Інтернет.
3.4. Ходи в партіях турнірів розіграшу Кубка України у особистому заліку, як у фіналі, так і відбіркових змаганнях,  пересилаються з допомогою звичайного поштового зв’язку.
3.5. Умови проведення чемпіонатів АР Крим, областей України, м. Києва та м. Севастополя визначаються оргкомітетами змагань. Положення про змагання подаються оргкомітетом на затвердження Виконкомом ФЗШУ не пізніше, як за 2 місяці до їх початку.
3.6.  Кваліфікаційні   турніри   з  нормами  кандидата  у  майстри  спорту, кандидатського  балу,  1  і  2  розрядів  з  заочних шахів проводяться відповідно  до "Положення про проведення кваліфікаційних турнірів ФЗШУ з   заочних   шахів  електронною  поштою"  та  стартують  по  мірі  їх комплектування.4. 4.Строки проведення змагань
4.1.  Турнір фіналу 24-го чемпіонату України (Вища ліга)  стартує 1 червня 2011 р. і закінчується 1 квітня 2013 р. Всі наступні фінали чемпіонатів України у Вищій лізі  будуть стартувати кожного року з фіксованою датою старту 1 червня.  Відбірні змагання (турніри Першої та Другої ліги) чемпіонату України стартують по мірі їх комплектування і тривають не довше 24 місяців.
4.2.  Турнір фіналу 7 Кубка України звичайною поштою стартує 1 червня 2012 р. з періодичністю  один раз на 2 роки. Відбірні змагання (1/2, ? фіналу Кубка України) стартують по мірі їх комплектування і тривають не довше 24 місяців.
4.3.  Фінал чемпіонату України серед команд обласних осередків, м. Києва та м. Севастополя стартує 15 грудня кожні 2 роки.
4.4.  Строки проведення чемпіонатів АР Крим, областей України, м. Києва та м. Севастополя визначаються оргкомітетами змагань. Положення про змагання подаються оргкомітетом на затвердження Виконкомом ФЗШУ не пізніше, як за 2 місяці до їх початку.