Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Матушкіна Людмила Броніславівна

Уродженка м. Кошалін, Польща.

Громадянка України.

В шкільні роки м. Вільнюс (Литва) відповідальне відношення до спорту привили професійні викладачі Алдона Едуардівна (вчитель фізичного виховання), класний керівник, вчитель литовської мови Ірена Юріївна.

Неодноразово була переможцем республіки Литви, призером першості Прибалтійських ігор з фехтування (рапіра). Ускладнення після грипу в подальшому призвело до 5 операцій на ноги та неспроможність виступу у змаганнях фехтування.

Однак, своє захоплення грою в шахи зі шкільних років оставило значний слід в подальшому моєму житті. Чемпіонка з шахів першості загальноосвітньої школи в Вільнюсі, переможець командних шкільних змагань "Ладья" республіки Литва.

Потім чемпіонка економічного факультету з шахів ВУЗа м. Донецьку.

В составі збірної команди інституту переможці Донецької області з шахів ("СК Спартак").

Успішно захистила роботу магістра на тему: "Адміністративне управління з урахуванням гендерної демократі" Національної Металургійної Академії України (м. Дніпропетровськ). Отримала диплом магістр-менеджер "Адміністративне управління".

Як член правління Дніпропетровської обласної спілки жінок проводжу роботу в комітеті правового захисту жінок на громадських засадах.

Разом з іншими громадськими організаціями, особливо з профспілками, координуємо роботу з проблемних питань суспільства.

Кандидат у майстри спорту України з шахів, неодноразова грала в турнірах за листуванням в 90 -х роках ХХ століття, була переможцем чемпіонату Дніпропетровської області за листуванням, перемогла у шаховому турніру за листуванням (ел.пошта) UKR/C24/gf2 2006 року, виступала в турнірі UKR-C24/sf4 2009 року.

Національний суддя з шахів.

В составі суддівської колегії працювала з корифеями суддівства з шахів- Антонова Р.М., Баданкин В., Седляр Ю.П., Товчига О.Г., Люблінський, Люблінська, Гергель В.П. в різних містах України - Львів, Винниця, Краматорськ, Алушта, Євпаторія, Харків, Сімферополь, Полтава та інших. З метою популяризації спорту, шахів серед різних прошарків населення України і за проханням профспілок аграріїв, організовувала та проводила шахові турніри серед учнів сільських шкіл Полтавської, Івано-Франківської областях, серед ветеранів спорту.

В якості головного судді постійно проводжу змагання з шахів серед збірних команд сільських районів Дніпропетровської області ФСТ "Колос" АПК України (аграрно-промисловий комплекс), журналістського спортивного Центру "ТРИГОЛ", чемпіонату Дніпропетровської області з шахів за листуванням.

Неодноразово нагороджувалася Почесними грамотами за свою громадську діяльність, у тому числі популяризації спорту, Жовтневим, Кіровським, Ленінським райвиконкомами міста Дніпропетровська; Подяками, грамотами за активну громадську діяльність, популяризацію спорту серед сільського населення від Всеукраїнської незалежної профспілкою аграріїв України; грамотою від СК "Локомотив", грамотою за публікації спортивної тематики від Всеукраїнської Спілки журналістів Дніпропетровської області. Активно співпрацюю з журналістським спортивним Центром "ТРИГОЛ".