Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Про з'їзд ФЗШУ
Написав Савчур Ф.Ф.   
Шановні колеги!

В питанні щодо проведення зїзду ФЗШУ, після проведених дискусій, обговорень і особистих консультацій, практично всі погодились з наступними висновками:

1. З’їзд треба провести не пізніще 6 вересня 2008 року.

2. Згідно вимог Статуту ФЗШУ і законодавства України з’їзд має бути скликаний не пізніше 6 липня 2008 року.

3. Для законного скликання з’їзду необхідно мати 14 легалізованих осередків.

4. Оскільки кількість членів Президії в звязку з вибуттям стала менше 6 і таким чином Президія нездатна ухвалити рішення про скликання з’їзду - найпростіший і найдоцільніщий спосіб скликання з’їзду - на вимогу голів 14 легалізованих осередків. На жаль, на даний момент повністю оформлені документи про легалізацію тільки у 7 обласних осередків.

В звязку з наведеним у відповідності до узгоджених домовленностей я вирішив скликати нараду голів обласних осередків ФЗШУ в м.Києві 5 липня 2008 року. (Попередня адреса проведення наради м.Київ, вул. Львівська, 23 корпус В, кім. 2-5, Університет "Україна" об 11:00).

Прошу всіх шахістів-заочників посприяти тому, щоб до того часу дооформити документи якнайбільшої кількості обласних осередків.

При бажанні посприяти легалізації представників областей прошу звертатися до осіб, які працюють по дооформленню документів по конкретним областям:

Бубир О.М. (Кіровоградська обл.)
Дегтерьов П.Г. (Херсонська обл.)
Савчур Ф.Ф. (Донецька, Луганська, Запорізька, Миколаївська обл.)
Тимошенко А.Г. (м.Київ, Житомирська обл.) Ярошенко Ю.Т. (АР Крим, Севастополь, Хмельницька обл.)

З питаннями по всім іншим областям прошу звертатися особисто до мене.
Всіх голів обласних осередків в найближчим часом прошу повідомити мене (з копіями п.п. Тимошенко А.Г. і Саєнко О.А.) про можливість взяти участь у нараді.

З повагою Савчур Ф.Ф.