Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Програма кандидата в Президенти ФЗШУ Баранюка А.
Написав Андрій Баранюк   
Біографічні дані та програма діяльності кандидата на пост Президента ФЗШУ.  

Я, Баранюк Андрій Іванович, народився 26.07.1950 р. в с.Вишнопіль, Тальнівського р-ну, Черкаської обл. Після закінчення середньої школи, навчався у Київському ГПТУ-24 по спеціальності: слюсар-монтажник. У 1968-1969 працював в Чернігівському СУ-13 по вищевказанній спеціальності. У 1969-1971р був в лавах Радянської Арміі. У 1978 р. закінчив Каунасський політехнічний інститут ім. А.Снечкуса по спеціальності технологія машонобудування, металоріжучі станки та інструменти. З 1984 р по теперішній час живу в м. Києві. Працював на заводі радіоаппаратури інженером-технологом. З 1989 працюю у підприємницькій сфері (керівник шахово-шашкового кооперативу "ДЕБЮТ"). Одружений. Дітей не має. Безпартійний. Володію п’ятьма мовами: українська , російська, литовська, польська та німецька. 

За листуванням граю 24 роки, кмс. Шаховий рейтинг ФЗШУ-2308. рейтинг CIF біля-2100. Учасник та один із організаторів Кубка незалежності (КН-1) Багаторічний керівник і організатор турнірів за листуванням в кооперативі "ДЕБЮТ". Керівник та ведучий, конструктор особистого шахового сайту: www.chess-bar.babyhost.ru. Співавтор шахових книг «Возмутитель шахматного мира. О жизни и творчестве Роберта Фишера». Киев, 2008. -640 с. і «Шахматные королевы и их соперницы», Киев, 2008. 

Чому я вирішив балотуватись на посаду Президента ФЗШУ?

Вважаю, що стан справ у ФЗШУ вкрай незадовільний. Через великий борг ФЗШУ перед ІКЧФ Україні загрожує виключення з ІКЧФ. Це призведе до втрати можливості для збірних України брати участь у фіналах Олімпіади та чемпіонату Європи, завойованих у складній боротьбі.

Через відсутність договору зі Мінмолодьспортом втрачена можливість виконання кваліфікаційних норм та спортивних звань, втрачають легітимність турніри чемпіонату та Кубків України.

Мені не зрозуміла позиція Президента ФЗШУ Савчура Ф.Ф., коли він періодично без будь-якого попередження зникає з поля зору і перестає виконувати свої функції.

Вважаю роботу Президента ФЗШУ та Президії ФЗШУ незадовільною.

Тому, якщо делегати з’їзду виявлять мені довіру і підтримають мою кандидатуру, я обіцяю змінити принципи роботи ФЗШУ з метою:

1. Реформувати ФЗШУ у прозору демократичну організацію однодумців-аматорів, що діє на засадах законності, гласності, добровільності та рівноправності її членів.

2. Навести лад у структурі спортивних змагань, що проводить ФЗШУ, фінансово-господарських справах, оплаті членських внесків як членів ФЗШУ, так і внесків ФЗШУ в ІКЧФ.

3. Легалізувати ФЗШУ як повноправну Всеукраїнську спортивну федерацію.

4. Підвищити міжнародний престиж ФЗШУ та України, як шахової держави.

Які шляхи вирішення цих завдань я бачу?

1. Реформування ФЗШУ.
Реалізувати принцип розподілу влади на виконавчу (Виконком, який очолює Президент), законодавчу (Рада Федерації, до якої входять керівники всіх обласних осередків) та судову (Апеляційний комітет).
Ці принципи реалізовані у проекті змін до Статуту, запропонованих робочою групою, та опублікованих на сайті ФЗШДо.
Завданням Президента, як голови Виконавчої влади, бачу координацію роботи Виконкому та його комісій по проведенню всеукраїнських та міжнародних змагань.

2. Організація внутрішньо українських змагань
Основою ФЗШУ вважаю обласні осередки. Створення, надання їм правового статусу та всебічна підтримка – пріоритетний напрямок роботи ФЗШУ.

Одним із першочергових завдань є вирішення питання про договір про співпрацю з Міністерством молоді та спорту України. Є попередня домовленість з керівництвом відділу не олімпійських видів спорту про підтримку ФЗШУ у цьому питанні. Це дозволить легалізувати ФЗШУ, як Всеукраїнську спортивну організацію та отримувати фінансову допомогу.

Планується проведення особистого та командного чемпіонатів України, Кубка України, створення шахових командних ліг, проведення турнірів для ветеранів та інвалідів.

З метою заохочення участі шахістів-заочників у змаганнях , буде вирішено питання про видачу єдиних кваліфікаційних квитків для всіх категорій шахістів-заочників, включаючи і звання «Майстер спорту України з заочних шахів», а також відзнака переможців турнірів грамотами, дипломами, медалями, коштовними подарунками.

3. Міжнародна співпраця
Забезпечення участі у міжнародних змаганнях різного рівня, як особистих, так і командних. Забезпечення відзнак успішних виступів шахістів України у міжнародних змаганнях. Організація співпраці з міжнародною організацією CIF (CHESS IN FRIDEN), включаючи організацію зустрічей з екскурсіями по досвіду СIF.

4. Фінансова діяльність.
Джерелами фінансування ФЗШУ, окрім членських внесків, планується співпраця ФЗШУ з можливими спонсорами. У цьому напрямку розробляється комплекс планів і програм по залученню спонсорів для підтримки ФЗШУ, включаючи питання про відзнаку та рекламу спонсорів, про носії реклами спонсорів. Є попередні домовленості з керівництвом кількох підприємств м. Києва про таку співпрацю, що може бути реалізована після отримання офіційних атрибутів ФЗШУ. Бюджет ФЗШУ та результати фінансової діяльності ФЗШУ будуть затверджуватись Радою ФЗШУ та щорічно оприлюднюватись.

5. Популяризація заочних шахів

З метою популяризації заочних шахів та покращення інформаційного забезпечення шахістів-заочників буде організована широка співпраця з газетами «Ладья» та «Спортивна газета», з шаховими сайтами. Буде проводитись робота по підтримці та створенню сайтів з тематикою заочних шахів, по створенню сервера для проведення заочних турнірів.
Шановні шахові друзі!

Я розумію, що у випадку мого обрання, я беру на себе велику відповідальність. Це важка і не дуже вдячна робота. Але я сподіваюсь на плідну співпрацю з усіма справжніми любителями та ентузіастами заочних шахів. Разом ми можемо зробити багато, так, щоб нам не було соромно за нашу державу.

З повагою, Андрій Баранюк