Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

До уваги шахістів-заочників
Написав Саєнко Олег   
Вівторок, 24 лютого 2009, 18:07

ДО УВАГИ ШАХІСТІВ-УЧАСНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНИХ І МІЖНАРОДНИХ ТУРНІРІВ,
В ОБЛАСТЯХ ЯКИХ НЕ СТВОРЕНІ
МІСЦЕВІ ОСЕРЕДКИ ФЗШУ.

Шановні колеги!

Розбудовувати і оновляти ФЗШУ всім нам випало в нелегкі і тривожні часи, в обстановці розгулу глобальної фінансово-економічної і соціальної кризи, яка вирує зараз і в Україні, і поза її межами з небувалою силою. Сподіватися в цих умовах на допомогу держави, а тим більше спонсорів не доводиться, треба рятуватися поки-що самотужки.

Але при певних умовах (а саме – легалізації, тобто створення в областях не менше 50% місцевих осередків від кількості областей і заключення договорів з облспортуправліннями на місцях) ми могли б розраховувати на фінансування з боку Мінмолодьспорту, якщо б підписали з ним відповідну угоду. На жаль, від попереднього керівництва ми одержали сумний організаційний спадок,  не структуризовану і нежиттєспроможну напівлегальну громадську організацію без рук і ніг, тобто без місцевих представництв ФЗШУ і обласних керівників.

На сьогоднішній день ситуація почала вирівнюватись. Зараз, за попередніми даними, маємо 5 законно створених і легалізованих місцевих осередки в областях Донецькій (Леонтьєв Г.В.), Миколаївській (Дудьєв В.П.),  Рівненській (Саєнко О.А.), Львівській (Ковальський В.В.), Харківській (Єременко А.В.). Немає  повних даних по місту Києву (Тимошенко А.Г.), Дніпропетровській (Корж Л.П.) і Закарпатській (Савчур Ф.Ф.) областях.

Створені, легалізовані, але не як осередки, а як самостійні обласні федерації в Вінницькій (Гудок В.В.), Івано-Франківській (Ваньчак-Касапчук), Київській (Ярошенко Ю.Т.), Сумській (Тимко В.П.) областях. Повернуті з обл’юстів на доопрацювання з Запорізької (Гороховський Б.М.) області.

Підготовлені до легалізації матеріали по Волинській (Жолоб А.Ф.), Луганській (Лискевич В.І.), Хмельницькій (Бабійчук В.М.) областях, не вистачає лише нотаріально завірених заяв трьох засновників. Звертаюсь персонально до Анатолія Федоровича, Валерія Івановича і Володимира Михайловича – прискорте, на бога, висилку мені цих заяв і ваші осередки будуть легалізовані! Зрозумійте, гроші на обласних нотаріусів (прибл. по 200-250 грн.) Федерація оплатити за вас зараз не може, але гарантовано відшкодує їх Вам трохи пізніше або зарахує кожному ці суми як членські, турнірні і зрештою частково як благодійні внески.

Інші ваші колеги (президент Федерації Баранюк А.І., провідні шахісти Ярошенко Ю.Т., Шеретюк А.О., Гончаренко Г.С., Дудьєв В.П., Єременко А.В., Папенін М.А., Бубир О.М., закордонні колеги Салітреннік О.О., Ткаченко І.В. та багато інших вже внесли в казну Федерації добровільні і часом досить значні суми (по 200, 300, 500, 1000 і більше грн.). Тож зібрати від колег в області 250 грн. на нотаріуса для легалізації і фактично порятунку Федерації ви також повинні, якщо хочете грати в турнірах, одержувати звання, розряди, нарощувати свій ІК, тим більше, що гроші ці вам повернуть.

Отже, будьмо реалістами і давайте спільно подбаєм про нашу Федерацію. Повторюю, всі документи на легалізацію я підготую сам, від Вас чекаю лише нотаріально завірені заяви, підписані трьома засновниками осередків.

Мої телефони: моб. (067) 728-6507, (096) 376-1026, дом.(0362) 28-96-06.

З повагою, О.Саєнко, голова Ради ФЗШУ, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду