Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Півфінали завершені
Написав Ярошенко Юрій   
Субота, 07 лютого 2009, 16:46

Шановні шахові друзі!
Оголошений новий цикл чемпіонату України з заочних шахів. На жаль, через горе-суддівство Ф.Ф.Савчура турніри були кинуті напризволяще. Офіційно турніри закінчились 30.09.2008. Матеріали на присудження були переслані Савчуру Ф.Ф.  Він відмовився виконувати роботу по присудженню без додаткової оплати. Не виконав він і своєї обіцянки переслати матеріали на присудження Виконкому.  Виконком своїми силами, з допомогою старост турнірів, підвів підсумки півфіналів, визначив переможців.

Заключні таблиці цих турнірів розміщені на нашому сайті. Вітаємо переможців цих турнірів – Дегтерьова П., Сіробабу Ф., Чалика В., Шкабатура О., Стронського В., Дірявко Ю., Вороніна О., Спіріна А., які отримали право грати у фіналі 23 Чемпіонату України та бажаємо їм нових творчих досягнень!

Залишились декілька партій фіналу 22 ЧУ, та четверть фіналів 24 ЧУ. Прохання до всіх шахістів, що мають незакінчені партії, повідомити результати та прислати матеріали на присудження незакінчених партій до 20 лютого 2009 р. на адресу 01004 м.Київ, вул. Горького 24, кв.45. Ще краще ел.поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   з копією Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . Шахісти, які не пришлють аналіз на присудження, втрачають право на апеляцію. У випадку відсутності матеріалів на присудження від обох партнерів, буде присуджена обопільна поразка.

Виконком ФЗШУ та турнірний комітет обіцяють, що всі учасники турнірів попереднього циклу ЧУ отримають таблиці та кваліфікаційні довідки, завірені печаткою ФЗШУ, а переможці – грамоти ФЗШУ. Переможці фіналу будуть представлені до нагород Мінмолодьспорту. Всі турніри будуть обраховані кваліфкомісією і новий цикл ЧУ буде проводитись з урахуванням рейтингів по результатах цих турнірів.

Давайте разом гідно завершимо всі попередні турніри і почнемо новий цикл чемпіонату України. Турнірний комітет зробить усе, щоб ці змагання були чітко зорганізовані, чесні і прозорі. 

З повагою, відповідальний секретар ФЗШУ Ю.Т.Ярошенко