Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Про наше майбутнє!
Написав Administrator   
Четвер, 25 грудня 2008, 18:50

Ми прожили перші 7 років існування ФЗШУ.
Організація відбулася , незважаючи на труднощі , які всім нам довелося пережити.
Як виявилось, у нас в країні є справжні любителі шахової гри і їх багато. Виступи українських шахістів говорять про значний потенціал нашої організації. Вперше за всі роки національні команди завоювали право грати у фіналах 16-ї і 17-ї Оліміпіад і 7-ї Європейської командної першості. У наших українських шахістів є також великі успіхи і в особистих змаганнях і це тільки початок. Вперше на демократичній основі обрані керівні органи нашої федерації. До їх складу увійшли небайдужі люди , яким дорогі ідеали українських заочних шахів. Вперше публічно на з'їзді ми почули оцінку своєї роботи. Що потрібно робити?

Ні для кого не є секретом те, що в основі нашої організації лежить добровільність і порозуміння. Нам треба вирішити всі свої проблеми самотужки. Допомога спонсорів - це гарна справа і на неї можна розраховувати в подальшому.
Всім відомо , що несплата внесків щорічних та турнірних була свого роду протестом проти незграбної і недалекої політики попереднього президента. Вона зробила свою справу. Ми повинні розуміти також , що попередній наш керівник витратив свої сили та вміння на початковому етапі роботи і не знайшовши соратників і людей, на яких можна було б покластися у вирішенні нагальних питань, м'яко кажучи, самоусунувся від подальшої роботи.Але час і наполегливість людей розставила все по своїх місцях.  Треба врахувати усі помилки. Ми обрали новий актив і він має намір провести докорінні перетворення і зміни в організації роботи.
У кожного з нас може бути своє бачення розвитку заочних шахів в Україні.

Будь-які поради, пропозиції, напрямки і способи їх вирішення, будуть розглядатися активом організації і будуть прийматися дієві заходи.
Головний потенціал будь-якої організації - це люди. Я закликаю всіх віднестись з розумінням до дій активу і прийняти для себе рішення.

Хотілося б , щоб повернулися до роботи люди, які стояли у витоків організації, їх досвід буде корисним всім нам.Треба забути образи, стати вище своїх амбіцій і допомогти організації в цей нелегкий період.
Створено і прийнято новий Статут, проведено з'їзд. Ведется робота по офіційній легалізації федераціі через органи юстиції та влади.
Сподіваюсь , що в наступному році ми отримаємо підтримку від Міністерства молоді та спорту України.
У нас зараз в країні кризовий час, є свої негаразди та незгоди. Політична складова виявилася далекою від життя простого народу, але ми мали й гірші часи і успішно вирішували проблеми.

Керівники федерації зараз вирішують саме головне, суттєве питання, яке постало після з'їзду - сплата внеску в ІКЧФ. Сумма заборгованност іза попередніми данними може бути виплачена протягом найближчого часу і частинами. Я впевнений, будуть знайдені спонсори і робота в цьому напрямку вже ведеться.

У важкі часи люди знаходять правильні шляхи і вирішують свої проблеми разом. Ми зараз не погорільці, хата не згоріла, а треба жити далі.
Прийнято рішення, кожному члену федерації знайти способи та сплатити щорічний внесок. Гравці , що приймали участь в турнірах ІКЧФ , повинні розібратися , хто ще залишився винен за свої зіграні турніри.
Запитання чи побажання, уточнення або пропозиції будуть враховані. Треба сплатити свої щорічні внески і проконтролювати своїх товаришів по області та місту. У кого є можливість фінансової підтримки в будь-якому вигляді - актив федераціі готовий до діалогу. Ми повинні вирішити наші проблеми. Це наш обов'язок. Не треба забувати і про таку гарну властивість нашого народу , як допомогати один одному у скрутні часи. Почалася робота по складанню Календаря змагань, потрібно час, щоб навести належний порядок в організації шахового життя в країні.Бажання і сили є, планів ще більше. У нас не так багато часу і не так багато способів вирішити нашу основну фінансову проблему.

Тимчасово у якості рахунку ФЗШУ буде використовуватись рахунок А.І.Баранюка: р/р 26002021116201 в КМФ АКБ "УКРСОЦБАНК" МФО 322012 інд.код.1846909373 Ф.О.-підприємець Баранюк А.І., або ж поштовим переказом на адресу 03146 м.Київ -146, а/с41 Баранюку Андрію Івановичу. З метою контролю за цим процесом прохання підтверджувати перерахунок коштів на електронну адресу Шеретюка А.О. (віце-президент ФЗШУ, відповідальний за контроль над сплатою членських внесків - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) з копією Філіповичу А.А. (голові КРК - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду