Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Україна-Іспанія: новий двобій
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Четвер, 03 вересня 2015, 06:31

Розпочався новий двобій Україна-Іспанія ESP-UKR 2015 на 30 дошках.

Капітан нашої команди Андрій Єременко нарешті узгодив кількість дошок і пари суперників. Іспанці досить прискіпливо підійшли до рейтингового співвідношення пар суперників і це викликало невелику затримку з початком матчу.

Перші п’ять дошок в нашій команді за титулованими - гросмейстерами ІКЧФ Олександром Бубирем (2537) та FIDE Валерієм Авескуловим (2435 ICCF), сеньйором Сергієм Кузнєцовим (2448) та міжнародними майстрами Леонідом Фельтіним (2469) та Іваном Чайкою (2459). У іспанців на перших дошках один гросмейстер, два сеньйори, та чотири міжнародних майстри.
Двобій обіцяє бути запеклим. Адже попередній матч Україна-Іспанія закінчився бойовою нічиєю 55,0:55,0. Принагідно відмічу, що за останні 12 років у 16 товариських Україна програвала тричі, у матчі з іспанцями нічія, а решту 12 товариських поєдинків Україна вигравала.

Нагадаю, що ФЗШУ стимулює наших гравців: грамоту ФЗШУ отримає шахіст, який приніс першу перемогу; за дві перемоги на своїй дошці; за виграш або нічию, що принесе нашій команді остаточну перемогу (у разі, якщо це станеться). Крім того, шахіст, який принесе остаточну перемогу, нагороджується пам’ятною банківською монетою НБУ з нейзильберу.
На жаль, не вдалося задовольнити декілька десятків заявок бажаючих зіграти у цьому матчі. Тут не все залежить від ФЗШУ: іспанці були ініціаторами матчу і погодили лише 30 дошок, і, звичайно, на формування пар гравців впливає паритет у рейтингах.

Заявки шахістів, що не попали в цю команду, будуть у першу чергу враховуватись у наступних товариських матчах. Вже є домовленість у цьому році розпочати матчі Україна-Нідерланди та Україна-Австралія. Крім того, досягнута домовленість з Італійською асоціацією шахів по кореспонденції ASIGS (Associazione Scacchistica Italiana Giocatori per Corrispondenza) про матч Україна-Італія на початку 2016 року. Італія – срібний призер європейської командної першості і тому дуже серйозний суперник. Крім того, ФЗШУ отримала ще одну досить незвичну пропозицію від Німецького заочного шахового союзу BdF - розпочати ще один матч, не очікуючи закінчення попереднього. Адже у поточному матчі Україна-Німеччина ми відстаємо на 7 очок і справа йде до програшу.

Коли у Кардіффі я закинув національному делегату BdF Уве Староске, що якби відкинути останні 10 дошок, то навпаки, німці доганяли б нас, то він миттєво запропонував вже розпочати новий матч. Рішення з цього питання обмірковується.

У планах ФЗШУ і надалі збільшувати кількість товариських матчів.

 

Кардіфф 2015, Конгрес ICCF. Після домовленості про матч Україна-Італія з національним делегатом ASIGS  Джіані Мастроєні (Mastrojeni Gianni)