Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Підсумки півфінальних турнірів за Кубок України зі заочних шахів (звичайною поштою)
Написав Відповідальний секретар ФЗШУ Ярошенко Ю.Т.
Середа, 18 березня 2015, 20:09

Завершились півфінальні турніри за Кубок України зі заочних шахів звичайною поштою.
У турнірі U K R/C u p8 sf 1 перемогу зі стовідсотковим результатом (18 з 18 можливих) здобув Савченко Борис (Дніпропетровська обл.). На 4 очки від переможця відстав срібний призер – Моісеєв Станіслав (м. Кіровоград). Третє місце – у Лисюка Володимира з Полтавщини – 13 очок.
У турнірі U K R/C u p8 sf 2 перемогу святкував Отскочний Ігор з м.Стаханів (Луганська обл.) з результатом 15,5 з 18. Савченко Борис у цьому турнірі задовольнився другим місцем. Третє місце виборов Бабійчук Володимир з Хмельниччини.
Турнір U K R/C u p8 sf 3 завершився перемогою Лук’яненка Володимира (м.Чернігів) -14 очок з 18 можливих. Друге та третє місця розділили Лихоманов Роман (м.Запоріжжя) та Слюсар Володимир (м.Полтава) – по 10,5 очка.
Завершився також відкритий чемпіонат Дніпропетровської обл. (Турнір ФЧДО 2013 – 2014 рр.), який також мав статус півфіналу Кубка України. Боротьба у турнірі була дуже напруженою. Чемпіоном Дніпропетровщини досить несподівано став дебютант змагань Демченко Олексій (м.Дніпроперовськ), набравши 13 очок з 16 можливих. Цей результат дозволив йому виконати норматив КМСУ зі заочних шахів. Лише за коефіцієнтом поступився перемогою у турнірі МСУ Леонтій Корж. Третє місце виборов МСУ Шукуров Олександр, відставши від переможців на пів-очка.
Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших спортивних та творчих досягнень. Всі призери змагань отримають Грамоти ФЗШУ відповідного ступеня.
Особливо хотілось би подякувати організатору та головному судді всіх цих турнірів, Національному судді, міжнародному майстру з шахів, Матушкіній Людмилі Броніславівні. Завдяки її невичерпній енергії, ентузіазму та працездатності, поштові турніри живуть, незважаючи на всі складності сьогодення.