Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Сильні духом
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Вівторок, 03 березня 2015, 19:21

Як повідомляв наш сайт 2 грудня 2014 року, маріупольський заочник Анатолій Бозявкін виконав норматив міжнародного майстра ICCF у престижному меморіальному турнірі 7 категорії Ramon Crusi Memorial B. Рішення про присвоєння титулу ІМ буде приймати Конгресс ICCF у Кардіффі (Уельс) в серпні цього року. Було б мирне небо, а сертифікат і медаль ICCF, безумовно, знайдуть свого адресата.

Примітно, що Анатолій подолав кваліфікаційні нормативи ІМ і SIM вже в першому своєму міжнародному турнірі у 2007-2009 роках – Memorial Berstein B, де посів друге місце. Однак, за правилами ICCF для присвоєння титулу кваліфікаційний норматив потрібно виконати двічі.

Надалі були досить вдалі (без поразок) виступи за збірну України у 8-му командному чемпіонаті Європи – 8th European Team Chempionship sf1 та ICCF Olympiad 18pr – Section 01. У внутрішніх українських турнірах Анатолій займає третє місце в Ukraine Cup7 final (2008-2010) та переконливо виграє Ukraine Cup ІІІ final (2010-2013), де на два (!) очка випереджає другого призера. У вересні 2014 року Міністерство молоді та спорту України нагородило Анатолія Бозявкіна дипломом за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку і популяризації заочних шахів, відданість справі та професіоналізм. Про себе Анатолій Леонідович повідомив, що любов до шахів йому привив батько. Батьки родом із Запорізької області. Зі школи приймав участь у різних змаганнях районного, міського, республіканського рівня, ставав переможцем і призером турнірів. У 1980 році виконав норматив КМС. Далі по причині завантаженості по роботі була довга перерва у шахових змаганнях довжиною у 25 років. Здобув декілька вищих освіт і отримав кваліфікацію інженера-теплоенергетика та економіста. Займав керівні посади на державній службі, комунальних підприємствах. У заочні шахи вдалося повернутися тільки після виходу на пенсію у 2004 році і, як бачимо, досить вдало. Не дивлячись на складну обстановку Анатолій Бозявкін не втрачає сили духу. Декілька днів назад він відсвяткував свій 66 день народження і має натхнення продовжувати далі заочну гру – закінчує грати у фіналі 25 Чемпіонату України де зберігає шанси на високе місце, а також за команду України у товариських матчах з Німеччиною та США. Вважає, що головне в шахах - мислення людини, а не комп’ютер. Тому йому подобається аналізувати складні ендшпільні позиції, де людина, на його думку, поки що, розбирається не гірше машини.
Бажаємо Анатолію Леонідовичу спортивного довголіття та наснаги у шахових баталіях!

На фото : Трофей Анатолія Бозявкіна – за перемогу у ІІІ Кубку України