Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Запрошення до змагань у 7 Кубку Світу серед ветеранів
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Середа, 09 липня 2014, 17:41

Продовжується реєстрація участників у 7-му Кубку Світу ІКЧФ серед ветеранів.
Конгрес ІКЧФ 2008 року (Плевен, Болгарія), у зв’язку зі зростанням зацікавленості до турнірів серед шахістів старшого віку, прийняв рішення проводити Кубок Світу серед ветеранів щорічно. В 2014-му році організатором даного турніру є Німецький заочний шаховий союз (BdF). Попередня стадія цього змагання стартує 1 вересня 2014 року. Аналогічно попереднім Кубкам, турнір буде проводитись у 3 стадії. Вихід у наступну стадію (півфінал, фінал) буде гарантований декільком шахістам з кожної групи. Кількість вихідних міст на кожній стадії визначається відповідно до загальної кількості учасників турніру. На кожній стадії усі групи будуть складатись з 13 шахістів (кожний учасник грає 12 партій). Всі партії граються на сервері ІКЧФ, контроль часу – 40 днів на кожні 10 ходів. Тривалість кожної стадії обмежується 18 місяцями з фіксованою датою закінчення. Всі партії, що не закінчилися до встановленої дати присуджуються.
Кубок світу ІКЧФ серед ветеранів відкритий для всіх бажаючих, вік яких 60 повних років або старше на момент початку турніру, тобто тих, які народилися до 1 вересня 1954. Кількість попередніх груп, у яких може грати шахіст, необмежена. Однак є обмеження по одночасній участі на більш пізніх стадіях – не більше двох груп на стадії півфіналів, і не більше одного місця у фіналі. Заявки можна подавати як через ФЗШУ, так і через програму прямого входу (Direkt Entery) на сервері ICCF. При подачі заявки через ФЗШУ сума внеску складає 200 грн.
Заявки, які подаються через ФЗШУ повинні включати: прізвище, ім’я, по-батькові шахіста, дату народження, адресу електронної пошти, ідентифікатор ІКЧФ та поточний рейтинг. Заявки надсилаються національному делегату Єременку Андрію Вікторовичу електронною поштою за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  і в копії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду не пізніше 29 липня 2014 року.
Заявки, які подаються за програмою прямого входу Direkt Entery приймаються до 1 серпня 2014.
Запрошуємо до участі у цих цікавих змаганнях шахістів-ветеранів, де крім дружнього спілкування за дошкою у процесі гри ви встановите нові знайомства із заочниками інших держав.