Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Запрошення до участі у чемпіонаті Європи (на сервері ICCF)
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Середа, 15 січня 2014, 13:37

 

Як вже повідомлялося на сайті ФЗШУ від 30 грудня 2013 року, Міжнародна федерація заочних шахів розпочала з 2014 року нові цікаві змагання – Особистий чемпіонат Європи. Зараз приймаються заявки для участі у перших двох стадіях  чемпіонату Європи – Open Round i Preliminaries Round.Відкрита стадія особистого чемпіонату Європи (European Server Championship Open Round) Групи формується безперервно (по мірі надходження заявок) по 7 учасників, гра в групах проводиться по круговій системі в 1 коло. Переможець відкритої стадії отримує право один раз зіграти у попередній (1/4 фіналу) стадії особистого чемпіонату Європи, незалежно від свого рейтингу.
Наступні шахісти мають право участі у відкритій стадії особистого чемпіонату Європи:
а) Вперше приймають участь в змаганнях ІКЧФ і не мають рейтингу ІКЧФ;
б) Шахісти, на момент подачі заявки , які мають рейтинг ІКЧФ нижче 2100.
Попередня (1/4 фіналу) стадія особистого чемпіонату Європи (European Server Championship Preliminaries),групи формуються безперервно (по мірі надходження заявок) по 11 учасників, гра в групах проводиться по круговій системі в 1 коло.
Наступні шахісти мають право участі у попередній стадії особистого чемпіонату Європи:
а) Шахісти, на момент подачі заявки , які мають рейтинг ІКЧФ від 2100 до 2299;
b) Шахісти, які виграли турнір відкритої стадії чемпіонату Європи, мають право на одноразову участь у попередній стадії чемпіонату Європи незалежно від свого рейтингу;
с) До 30 вересня 2014 року шахісти, які не мають рейтингу ІКЧФ, але представлені своєю національною федерацією, як такі, що мають достатню кваліфікацію для участі у такому турнірі;
d) Шахісти, які виграли європейський кваліфікаційний турнір Вищого класу (Higher Class), при умові, що такий турнір стартував у 2011-2013 роках.
Учасником змагань можна стати через систему прямого входу (Direct Entry) на сервері ІКЧФ www.iccf.com, або звернутися з заявкою до делегата ІКЧФ від ФЗШУ
Єременка Андрія Вікторовича на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і в копії Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Умови розгляду заявки на участь у змаганнях:
-сплата турнірного внеску на розрахунковий рахунок ФЗШУ: Open Round – 70 грн ; Preliminary Round – 110 грн;
-сплата щорічного членського внеску ФЗШУ за 2014 рік – 20грн;
-додатково для новачків – заповнення карти обліку ФЗШУ і сплата вступного членського внеску – 20грн.
Про початок гри у наступних стадіях слідкуйте у повідомленнях на сайтах ІКЧФ та Федерації заочних шахів України.