Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Структура міжнародних змагань
Написав Administrator   
Неділя, 29 грудня 2013, 09:35

 

ICCF організовує турніри.
Особистий чемпіонат світу.
Розігрується в 4 стадії - 1/4 фінали (Preliminary Stage),
1/2 фінали (Semifinal Stage),
3/4 фінали (Candidates Stage),
фінал.
В усіх групах турніри граються  в одне коло.
Стадії 1/4 фінали і 1/2 фінали проводяться на сервері ICCF з контролем 50 днів на 10 ходів і по звичайній пошті з контролем 30 днів на 10 ходів.
Стадії 3/4 фінали і фінали проводяться тільки на сервері ICCF з контролем 50 днів на 10 ходів.
1/4 фінали стартує раз на рік в березні, запрошення розсилаються в січні.
1/2 фінали стартує раз на рік в червні, запрошення розсилаються в квітні.
3/4 фінали стартує раз на рік у вересні, запрошення розсилаються в липні.
Фінал стартує раз в два роки, запрошення розсилаються за 4 місяці до старту.
Особистий чемпіонат світу серед жінок.
Розігрується в 2 стадії - півфінали, фінал. У усіх групах турніри граються в одне коло.Проводиться на сервері ICCF з контролем 50 днів на 10 ходів. Турніри усіх стадій формуються після закінчення попереднього чемпіонату. Запрошення розсилаються за 3 місяці до старту.
Олімпіада (командний чемпіонат світу).
Розігрується в 2 стадії - напівфінали, фінал. У усіх групах турніри граються в одне коло. Проводиться на сервері ICCF з контролем 50 днів на 10 ходів і по звичайній пошті з контролем 30 днів на 10 ходів. Команди складаються з шести учасників і капітана (капітан може бути учасником команди) в турнірах, що проводяться на сервері, і з чотирьох учасників і капітана (капітан може бути учасником команди) в турнірах, що проводяться по звичайній пошті. Турніри усіх стадій формуються після закінчення попереднього чемпіонату. Запрошення розсилаються за 3 місяці до старту.
Олімпіада (командний чемпіонат світу) серед жінок.
Розігрується в 2 стадії - напівфінали, фінал. В усіх групах турніри граються в одне коло. Проводиться на сервері ICCF з контролем 50 днів на 10 ходів. Команди складаються з чотирьох учасниць і капітана (капітан може бути учасником команди). Турніри усіх стадій формуються після закінчення попереднього чемпіонату. Запрошення розсилаються за 3 місяці до старту.
Кваліфікаційні турніри.
Проводяться турніри в трьох класах: Відкритому (Open class), Вищому (Higher class) і Майстровому (Master class). Турніри проводяться на сервері ICCF з контролем 50 днів на 10 ходів і по звичайній пошті з контролем 30 днів на 10 ходів. Турніри формуються регулярно, у міру надходження  заявок. Заявку можна подати в будь-який час.
Кубок світу.
Розігрується в 3 стадії - чвертьфінал, півфінали, фінал. В усіх групах турніри граються в одне коло. Проводиться на сервері ICCF з контролем 50 днів на 10 ходів і по звичайній пошті з контролем 30 днів на 10 ходів. Турніри стартують раз в 2 року. Заявки починають приймати за 4 місяці до старту.
Турніри з нормою міжнародних звань.
Проводяться 2 види турнірів : з нормою міжнародного майстра і з нормою міжнародного гросмейстера. Проводяться на сервері ICCF з контролем 50 днів на 10 ходів і по звичайній пошті з контролем 30 днів на 10 ходів.Турніри формуються регулярно, у міру надходження заявок. Заявку можна подати в будь-який час.
Кубок світу серед ветеранів.
Розігрується в 3 стадії - чвертьфінал, півфінали, фінал. В усіх групах турніри граються в одне коло. Проводиться на сервері ICCF з контролем 40 днів на 10 ходів. Турніри стартують щорічно у вересні. Заявки починають приймати за 4 місяці до старту. Кожен новий турнір анонсується окремо.
Кубок світу серед юніорів.
Розігрується в 3 стадії - чвертьфінал, півфінали, фінал. У усіх групах турніри граються  в одне коло. Проводиться на сервері ICCF з контролем 40 днів на 10 ходів. Турніри стартують по спеціальному рішенню турнірного комісара. Заявки починають приймати за 3 місяці до старту. Кожен новий турнір анонсується окремо.
Кубок світу по шахах 960 (шахам Фишера).
Розігрується в 3 стадії - чвертьфінал, півфінали, фінал. У усіх групах турніри граються по круговій системі в два кола. Проводиться на сервері ICCF з контролем 30 днів на 10 ходів. Турніри стартують по спеціальному рішенню турнірного комісара. Заявки починають приймати за 3 місяці до старту. Кожен новий турнір анонсується окремо.
Ліга чемпіонів (клубний турнір).
Розігрується в трьох лігах в турнірах по круговій системі. Проводиться на сервері ICCF з контролем 50 днів на 10 ходів. Команди складаються з чотирьох учасників і капітана (капітан може бути учасником команди). Турніри, як правило, стартують раз в 2 року. Заявки починають приймати за 3 місяці до старту.
Тематичні турніри.
У тематичних турнірах гра починається із заздалегідь встановленої дебютної позиції. У усіх групах турніри граються в два кола. Турніри проводяться на сервері ICCF з контролем 30 або 50 днів на 10 ходів і по звичайній пошті з контролем 30 днів на 10 ходів. Турніри стартують по спеціальному рішенню турнірного комісара. Заявки починають приймати за 3 місяці до старту.
Спеціальні турніри.
Меморіальні і ювілейні турніри стартують по спеціальному рішенню турнірного комісара.


Європейська зона ICCF організовує турніри для шахістів країн Європи :


Особистий чемпіонат Європи (на сервері).
Розігрується в 5 стадій - відкриту, попередню (1/4 фінали), півфінали, турнір претендентів (3/4 фінали), фінал. В усіх групах турніри граються в одне коло.Проводиться на сервері ICCF з контролем 50 днів на 10 ходів. Турніри відкритої і попередньої стадій формуються безперервно, у міру надходження заявок, заявку можна подати в будь-який час; турніри півфінальної стадії стартують раз на рік у вересні, запрошення розсилаються за 2 місяці до початку; турніри претендентскої стадії стартують раз на рік в березні, запрошення розсилаються за 2 місяці до початку,  фінал стартує раз в 2 року, формується після закінчення попереднього чемпіонату, запрошення розсилаються за 2 місяці до старту.
Особистий чемпіонат Європи (поштою).
Розігрується в 3 стадії - відкрита, півфінали, фінал. На відкритій і півфінальній стадіях турніри граються в два кола, у фіналі -  в одне коло. Проводиться поштою з контролем 30 днів на 10 ходів. Турніри відкритої і напівфінальної стадій формуються безперервно, у міру надходження заявок, заявку можна подати в будь-який час, фінал формується після закінчення попереднього чемпіонату. Запрошення розсилаються за 3 місяці до старту.
Командний чемпіонат Європи.
Розігрується в 2 стадії - півфінали, фінал. В усіх групах турніри граються  в одне коло. Проводиться на сервері ICCF з контролем 50 днів на 10 ходів. Команди складаються з восьми учасників і капітана (капітан може бути учасником команди). Турніри усіх стадій формуються після закінчення попереднього чемпіонату. Запрошення розсилаються за 3 місяці до старту.