Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Підведені підсумки у відбіркових змаганнях Чемпіонату України.
Написав Головний суддя змагань Андрющенко Микола.
Неділя, 02 грудня 2012, 18:40
Перше місце  з результатом 8 очок з 11-ти посів Галицький Володимир, на другому з результатом 8 очок з 11 (гірший кф Бухгольца)Суседенко Володимир, третім  з результатом 7,5 очок фінішував Шевцов Антуан. Всі переможці завоювали право на участь у фінальному турнірі 25-ої Особистої першості України .
Згідно положення три переможці турніру мають право на участь у відбіркових змаганнях Першої Ліги 26 першості України.
Перше місце з результатом 9,5 очок з 11 посів  Зеленюк Олег (м.Кривий Ріг), на другому - Тимчук Денис 7,5 очок  і трет"є  з 7-ома очками посів  Карповець Володимир.
Вітаємо переможців турнірів та бажаємо спортивних успіхів в подальшому.
Про  дату початку наступних відбіркових змагань буде повідомлено.

1. 2-а группа 1-ої Ліги турнір UKR/C25/FL2 .Перше місце  з результатом 8 очок з 10-ти посів Галицький Володимир, на другому з результатом 8 очок з 10 (гірший кф Бухгольца) Суседенко Володимир, третім  з результатом 7,5 очок фінішував Шевцов Антуан. Всі переможці завоювали право на участь у фінальному турнірі 25-ої Особистої першості України .
2. 1-а группа 2-ої Ліги турнір UKR/C26/SL1  . Згідно положення, три переможці турніру мають право на участь у відбіркових змаганнях Першої Ліги 26 першості України. Перше місце з результатом 9,5 очок з 10 посів  Зеленюк Олег (м.Кривий Ріг), на другому - Тимчук Денис 7,5 очок  і третє  з 7-ома очками посів  Карповець Володимир.