Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

ХАН КІРСАН І ЙОГО КОРОЛІВСЬКА РАТЬ
Написав Дмитро Нагорний   
Вівторок, 25 вересня 2012, 21:15
Останнім часом Кірсан Ілюмжінов дуже частий гість в українській столиці. Весною президент Міжнародної федерації шахів представив у Києві новий проект «геосоціальні ігри». Продукт, призначений для світових ринків спорту, ігор та розваг, був створений у співавторстві з видатним боксером Віталієм Кличком. Розробники розраховують залучити понад 500 мільйонів гравців до 2015 року. Пріоритет буде надано заочним шахам і заочним боксу і футболу. Таке собі поєднання гри мудрих, гри мільйонів і тих де б?ють і отримують по голові? Що з цього вийде, покаже час. Влітку шаховий керманич святкував з нами день шахів в президент-готелі «Київський» і ось восени новий візит. Кірсан Ілюмжінов має намір поставити на Майдані Незалежності в Києві сцену, на якій робот «Вася» гратиме в шахи. «У нього живі очі, він розмовлятиме, охатиме, ахатиме, жартуватиме над противником». Ідея прийшла до президента ФІДЕ з книги «Незнайка в Сонячному місті». У Москві «Вася» вже обіграв на Червоній площі російську еліту ? Сергія Карякіна, Олександра Грищука, Яна Непомнящего? Враховуючи на те, що «бідний калмик», як іронічно називають мільярдера Ілюмжінова, перш за все бізнесмен ? робот буде грати на «інтерес». Я іронічно зауважив, а що буде, коли подібного робота поставить Віталій Кличко і на ставку той битиме по пиці усіх бажаючих?
А ще президент Міжнародної федерації шахів оголосив про створення в Україні міжнародної Шахової партії. «Мета моєї поїздки до України ? це відкриття шахової академії в селищі Клесов Рівненської області. Друге ? це оголошення про створення Шахової партії. Є демократичні партії, комуністичні партії, а тепер буде і Шахова партія. Чому Україна? Тому що пропозицію отримав з селища Клесов, яке увійде до історії світової не лише шахової, але і політичної думки», ? сказав він на прес-конференції в неділю, 23 вересня, в Києві. «Я подумав, чому б не об'єднати розумних, мислячих людей в одну спільноту, асоціацію. Мета і завдання - не увійти до Верховної Ради, щоб всі не побігли зараз вступати в партію ради попадання до парламенту. Для деяких політика - це кошти для існування. Для нас створення партії - це не досягнення влади і участь в політичному житті, а головне завдання - це адаптація кожної молодої людини до життя, навчити мислити і розраховувати свої ходи». Заслуга в створенні подібного проекту належить Володимиру Ковальчуку, президенту Рівненської Шахової федерації, який зумів переконати Ілюмжинова у своєму проекті і те, що штаб-квартира Шахової партії буде не в Парижі, Лондоні, Москві чи Нью-Йорку, а у скромному селищі міського типу на Рівненщині?
Також було презентовано нову книгу ? «Терновый венец президента», яка днями вийшла з друку в Києві. Нам, з президентом ФЗШУ Юрієм Кошмаком вдалося поспілкуватися з Кірсаном Миколайовичем ? ми цікавилася, що змінилося в Калмикії після того, як він залишив посаду президента цієї республіки, про те, чому на Шахових Олімпіадах, вищого форуму нашої гри грають різні команди з вадами здоров?я, збірні, країни яких не є суб?єктом міжнародного права, а у багатьох збірних грають шахісти, які не мають громадянства цієї країни. Про комп?ютери, чи вбивають вони шахи, про подальші плани ФІДЕ та її співпраці з ІКЧФ. На завершення нашої зустрічі я запитав президента, чи була необхідність призначати Шахову Олімпіаду в Баку і розповів йому ось цей анекдот. Один шахіст запитує іншого ? А чого це збірна Вірменії, триразовий олімпійський чемпіон не хоче грати на наступній Шаховій Олімпіаді в Азербайджані? ? Та все через цього довбаного Нагорного! ? Дмитра, дивується той, а яке він має до цього відношення? ? Та якого там Дмитра, - Карабаха!..
Дмитро НАГОРНИЙ

Останнім часом Кірсан Ілюмжінов дуже частий гість в українській столиці. Весною президент Міжнародної федерації шахів представив у Києві новий проект «геосоціальні ігри».

Продукт, призначений для світових ринків спорту, ігор та розваг, був створений у співавторстві з видатним боксером Віталієм Кличком. Розробники розраховують залучити понад 500 мільйонів гравців до 2015 року. Пріоритет буде надано заочним шахам і заочним боксу і футболу. Таке собі поєднання гри мудрих, гри мільйонів і тих де б’ють і отримують по голові? Що з цього вийде, покаже час.

Натисніть для перегляду!
Натисніть для перегляду!

Влітку шаховий керманич святкував з нами день шахів в президент-готелі «Київський» і ось восени новий візит. Кірсан Ілюмжінов має намір поставити на Майдані Незалежності в Києві сцену, на якій робот «Вася» гратиме в шахи. «У нього живі очі, він розмовлятиме, охатиме, ахатиме, жартуватиме над противником». Ідея прийшла до президента ФІДЕ з книги «Незнайка в Сонячному місті». У Москві «Вася» вже обіграв на Червоній площі російську еліту - Сергія Карякіна, Олександра Грищука, Яна Непомнящего... Враховуючи на те, що «бідний калмик», як іронічно називають мільярдера Ілюмжінова, перш за все бізнесмен - робот буде грати на «інтерес». Я іронічно зауважив, а що буде, коли подібного робота поставить Віталій Кличко і на ставку той битиме по пиці усіх бажаючих...А ще президент Міжнародної федерації шахів оголосив про створення в Україні міжнародної Шахової партії.

«Мета моєї поїздки до України - це відкриття шахової академії в селищі Клесов Рівненської області. Друге - це оголошення про створення Шахової партії. Є демократичні партії, комуністичні партії, а тепер буде і Шахова партія. Чому Україна? Тому що пропозицію отримав з селища Клесов, яке увійде до історії світової не лише шахової, але і політичної думки», - сказав він на прес-конференції в неділю, 23 вересня, в Києві. «Я подумав, чому б не об'єднати розумних, мислячих людей в одну спільноту, асоціацію. Мета і завдання - не увійти до Верховної Ради, щоб всі не побігли зараз вступати в партію ради попадання до парламенту. Для деяких політика - це кошти для існування. Для нас створення партії - це не досягнення влади і участь в політичному житті, а головне завдання - це адаптація кожної молодої людини до життя, навчити мислити і розраховувати свої ходи».

Заслуга в створенні подібного проекту належить Володимиру Ковальчуку, президенту Рівненської Шахової федерації, який зумів переконати Ілюмжинова у своєму проекті і те, що штаб-квартира Шахової партії буде не в Парижі, Лондоні, Москві чи Нью-Йорку, а у скромному селищі міського типу на Рівненщині...

 

Також було презентовано нову книгу - «Терновый венец президента», яка днями вийшла з друку в Києві. Нам, з президентом ФЗШУ Юрієм Кошмаком вдалося поспілкуватися з Кірсаном Миколайовичем - ми цікавилася, що змінилося в Калмикії після того, як він залишив посаду президента цієї республіки, про те, чому на Шахових Олімпіадах, вищого форуму нашої гри грають різні команди з вадами здоров’я, збірні, країни яких не є суб’єктом міжнародного права, а у багатьох збірних грають шахісти, які не мають громадянства цієї країни.

Про комп’ютери, чи вбивають вони шахи, про подальші плани ФІДЕ та її співпраці з ІКЧФ. На завершення нашої зустрічі я запитав президента, чи була необхідність призначати Шахову Олімпіаду в Баку і розповів йому ось цей анекдот. Один шахіст запитує іншого - А чого це збірна Вірменії, триразовий олімпійський чемпіон не хоче грати на наступній Шаховій Олімпіаді в Азербайджані? - Та все через цього довбаного Нагорного! - Дмитра, дивується той, а яке він має до цього відношення? - Та якого там Дмитра, - Карабаха!..

 

Дмитро Нагорний