Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Інформація Федерації заочних шахів України.
Написав Президент ФЗШУ Баранюк А.І.   
Понеділок, 18 червня 2012, 06:54
У газеті «Ладья» від 9 червня 2012 р. опублікована інформація про призупинення діяльності ФЗШУ. Ця інформація не відповідає дійсності, бо діяльність ФЗШУ, як громадської організації, згідно Статуту ФЗШУ може бути призупинена лише за рішенням З’їзду ФЗШУ або за рішенням суду. Дійсно, у даний момент тимчасово призупинено співробітництво ФЗШУ зі Державною службою молоді та спорту України у зв’язку з введенням в дію нового Порядку реєстрації видів спорту згідно Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Робота по оформленню всіх необхідних з боку ФЗШУ матеріалів завершується і наше співробітництво зі Державною службою молоді та спорту України буде поновлено вже найближчим часом. А це співробітництво у останні роки було, як ніколи, плідне. Достатньо згадати, коли при закритті  80-го чемпіонату України, разом з відомими гросмейстерами Русланом Пономарьовим, Павлом Ельяновим, Захаром Єфіменко нагороди отримали і переможці 23 чемпіонату України зі заочних шахів Гончаренко Георгій (Київ), Саєнко Олег (Рівне) та Шеретюк Андрій (Київ).      Нагороди переможцям вручав Голова Державної   служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. Нагородження проходило в урочистій обстановці, у присутності Голови Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, Президента ФІДЕ Кірсана Ілюмжинова та Президента ФШУ Віктора Капустіна, які також поздоровили переможців. Так що хочу запевнити всіх шахістів-заочників, які зараз беруть участь у турнірах ФЗШУ, що їх інтереси не постраждають, співробітництво буде найближчим часом не тільки поновлене, а і вийде на якісно новий рівень. А ФЗШУ працює, і працює на повну потужність. У розпалі боротьба у фіналі 24 чемпіонату України, фіналу ІІІ Кубка України електронною поштою, фіналу 6 Кубка України звичайною поштою, фіналу 18 командного чемпіонату України. Проходять турніри першої та другої ліги, що є відбірними до наступних фіналів чемпіонату України.
Збірні України успішно грають  на Всесвітніх заочних шахових Олімпіадах, командних та особистих  чемпіонатах світу і Європи, міжнародних змаганнях.
Так, у рамках розіграшу 16 Всесвітньої Олімпіади (звичайною поштою) збірна України у складі Гороховського Бориса (Запоріжжя), Гудка Віктора (Вінниця), Терелі Івана (Закарпаття) та Єременка Андрія (Харків, капітан команди), успішно подолала півфінальний бар’єр і у цей час веде боротьбу у фіналі за звання олімпійських чемпіонів.
У фіналі 17 Всесвітньої Олімпіади (сервер) також грає збірна України, яка у чудовому стилі, вигравши всі 9 матчів, перемогла у півфіналі цього турніру. Честь України захищають Дудь’єв Володимир (Миколаїв), Бубир Олександр (капітан), Бубир Сергій, Соколов Віктор (всі – Кривий Ріг), Папенін Микола (Сімферополь), Саєнко Олег (Рівне). У півфіналі за команду грали також Кузнєцов Сергій (Дніпропетровськ) та Селянчин Микола (Закарпаття).
У півфіналах чергових 18-ї Всесвітньої Олімпіади (сервер) та 19 Всесвітньої Олімпіади (звичайною поштою) також змагаються команди нашої країни.
Цього року треба виділити ще одну знаменну подію. Вперше за часів незалежності у фіналі 9 Всесвітньої Олімпіади серед жінок стартувала збірна України у складі Саєнко Алли (Рівне), Матушкіної Людмили (Дніпропетровськ), Мойсеєнко Тетяни та Шеретюк Оксани (обидві м. Київ).
Досить успішно грає збірна України і в командному чемпіонаті Європи. Вперше стартувавши у V командному чемпіонаті Європи (традиційною поштою), збірна України зайняла 2 місце у півфіналі та вийшла у фінал, де зайняла почесне 5 місце.
У цей час стартував півфінал ІХ командного чемпіонату Європи, у якому також грає збірна України і має всі шанси вийти у фінал цих змагань.
Збірна України  успішно грає і у таких традиційних командних змаганнях, як Кубок слов’янських країн, Кубок Дунаю. До речі, Україна була першим переможцем Кубка Дунаю, ініціатором якого був український шахіст-заочник Пауль Дармограй. Тепер цей турнір носить його ім’я – Кубок Дунаю, меморіал Пауля Дармограя. У цьому році стартував вже четвертий розіграш цього Кубка, у якому також грає збірна України.
Необхідно також відзначити систематичні перемоги українських заочників у міжнародних товариських матчах. За останні роки збірна України  зіграла зі збірними Канади, Англії, Білорусії, Франції, Німеччини (двічі), Аргентини, Фінляндії, Румунії, Іспанії, Швеції, Словакії, США. У більшості матчів збірна України отримала впевнені перемоги. Наприклад, у матчі зі збірною США, яких проходив на 64 дошках, збірна України перемогла з рахунком 79:47. Наразі проходить  матч Україна – збірна Європи, яку  представляють по два представники 33-х європейських країн, членів ІКЧФ. Збірна України впевнено лідирує з рахунком 45:29. Велику роботу по організації таких матчів проводить делегат ІКЧФ від України Єременко Андрій (Харків). Міцніючі міжнародні зв’язки українських шахістів-заочників служать справі покращення взаєморозуміння та дружби між народами.
У особистих змаганнях українські заочники теж мають значні успіхи. Так, за роки незалежності у фіналах особистого чемпіонату світу брали участь українські заочники, такі, як Волчок О.С. (Миколаїв), Каменець А.В. (Донецька обл.) Война О.В. (Донецька обл.). Найбільш успішним для українських шахістів став виступ у фіналі 19 особистого чемпіонату світу у якому бронзовим призером став Лепіхов О.Г. (Запоріжжя), а Гозман О.М. (Запоріжжя) зайняв почесне 5 місце. У фінал 27-го особистого чемпіонату світу, який стартував у червні цього року,  пробився Дудь’єв Володимир (Миколаїв). Хочеться побажати йому успішного виступу.  Є у нас і чемпіон світу з заочних шахів по версії  ІЕСG  (другої по значимості версії у заочних шахах). Це Сергій Олександрович Бубир (м.Кривий Ріг), який став переможцем у фінальному турнірі  2008-F-00001. Хочеться побажати йому повторити цей успіх і у турнірах ІКЧФ!
Успішно грають українські шахісти-заочники і в багатьох міжнародних заочних турнірах. Так, за роки незалежності, високе звання міжнародного гросмейстера зі заочних шахів отримали Волчок Олександр, Война Олександр, Рубінчик Леонід, Савчак Олег, Лепіхов Олексій, Гозман Олександр, Дудь’єв Володимир, Бубир Олександр, Папенін Микола. 16 шахістів за цей час стали сеньйор-майстрами, а 35 – міжнародними майстрами.
Особливо приємно, що  рейтинг-лист ІКЧФ зараз очолює український шахіст Микола Папенін. Успіхи цього молодого гросмейстера вражають. За  роки участі у заочних змаганнях він зіграв більше 230 партій, не програвши жодної, отримав звання гросмейстера і вже більше року очолює  рейтинг-лист ІКЧФ.
До речі, з результатами виступів українських шахістів-заочників можна познайомитись на сайті ІКЧФ за адресою http://www.iccf-webchess.com/ та на сайті ФЗШУ  http://ccfu.org.ua/ .  На сайті читачі можуть біль детально познайомитись з діяльністю ФЗШУ, з умовами участі у захоплюючих заочних шахових змаганнях. Запрошуємо всіх любителів мудрої гри, як до участі у заочних турнірах, так і до плідної співпраці по розбудові ФЗШУ.
Президент ФЗШУ Баранюк А.І.
У газеті «Ладья» від 9 червня 2012 р. опублікована інформація про призупинення діяльності ФЗШУ. Ця інформація не відповідає дійсності, бо діяльність ФЗШУ, як громадської організації, згідно Статуту ФЗШУ може бути призупинена лише за рішенням З’їзду ФЗШУ або за рішенням суду. Дійсно, у даний момент тимчасово призупинено співробітництво ФЗШУ зі Державною службою молоді та спорту України у зв’язку з введенням в дію нового Порядку реєстрації видів спорту згідно Наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Робота по оформленню всіх необхідних з боку ФЗШУ матеріалів завершується і наше співробітництво зі Державною службою молоді та спорту України буде поновлено вже найближчим часом.
А це співробітництво у останні роки було, як ніколи, плідне. Достатньо згадати, коли при закритті  80-го чемпіонату України, разом з відомими гросмейстерами Русланом Пономарьовим, Павлом Ельяновим, Захаром Єфіменко нагороди отримали і переможці 23 чемпіонату України зі заочних шахів Гончаренко Георгій (Київ), Саєнко Олег (Рівне) та Шеретюк Андрій (Київ).Нагороди переможцям вручав Голова Державної   служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. Нагородження проходило в урочистій обстановці, у присутності Голови Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки, Президента ФІДЕ Кірсана Ілюмжинова та Президента ФШУ Віктора Капустіна, які також поздоровили переможців. Так що хочу запевнити всіх шахістів-заочників, які зараз беруть участь у турнірах ФЗШУ, що їх інтереси не постраждають, співробітництво буде найближчим часом не тільки поновлене, а і вийде на якісно новий рівень. А ФЗШУ працює, і працює на повну потужність. У розпалі боротьба у фіналі 24 чемпіонату України, фіналу ІІІ Кубка України електронною поштою, фіналу 6 Кубка України звичайною поштою, фіналу 18 командного чемпіонату України. Проходять турніри першої та другої ліги, що є відбірними до наступних фіналів чемпіонату України. Збірні України успішно грають  на Всесвітніх заочних шахових Олімпіадах, командних та особистих  чемпіонатах світу і Європи, міжнародних змаганнях.Так, у рамках розіграшу 16 Всесвітньої Олімпіади (звичайною поштою) збірна України у складі Гороховського Бориса (Запоріжжя), Гудка Віктора (Вінниця), Терелі Івана (Закарпаття) та Єременка Андрія (Харків, капітан команди), успішно подолала півфінальний бар’єр і у цей час веде боротьбу у фіналі за звання олімпійських чемпіонів.У фіналі 17 Всесвітньої Олімпіади (сервер) також грає збірна України, яка у чудовому стилі, вигравши всі 9 матчів, перемогла у півфіналі цього турніру. Честь України захищають Дудь’єв Володимир (Миколаїв), Бубир Олександр (капітан), Бубир Сергій, Соколов Віктор (всі – Кривий Ріг), Папенін Микола (Сімферополь), Саєнко Олег (Рівне). У півфіналі за команду грали також Кузнєцов Сергій (Дніпропетровськ) та Селянчин Микола (Закарпаття). У півфіналах чергових 18-ї Всесвітньої Олімпіади (сервер) та 19 Всесвітньої Олімпіади (звичайною поштою) також змагаються команди нашої країни. Цього року треба виділити ще одну знаменну подію. Вперше за часів незалежності у фіналі 9 Всесвітньої Олімпіади серед жінок стартувала збірна України у складі Саєнко Алли (Рівне), Матушкіної Людмили (Дніпропетровськ), Мойсеєнко Тетяни та Шеретюк Оксани (обидві м. Київ). Досить успішно грає збірна України і в командному чемпіонаті Європи. Вперше стартувавши у V командному чемпіонаті Європи (традиційною поштою), збірна України зайняла 2 місце у півфіналі та вийшла у фінал, де зайняла почесне 5 місце.У цей час стартував півфінал ІХ командного чемпіонату Європи, у якому також грає збірна України і має всі шанси вийти у фінал цих змагань.Збірна України  успішно грає і у таких традиційних командних змаганнях, як Кубок слов’янських країн, Кубок Дунаю. До речі, Україна була першим переможцем Кубка Дунаю, ініціатором якого був український шахіст-заочник Пауль Дармограй. Тепер цей турнір носить його ім’я – Кубок Дунаю, меморіал Пауля Дармограя. У цьому році стартував вже четвертий розіграш цього Кубка, у якому також грає збірна України. Необхідно також відзначити систематичні перемоги українських заочників у міжнародних товариських матчах. За останні роки збірна України  зіграла зі збірними Канади, Англії, Білорусії, Франції, Німеччини (двічі), Аргентини, Фінляндії, Румунії, Іспанії, Швеції, Словакії, США. У більшості матчів збірна України отримала впевнені перемоги. Наприклад, у матчі зі збірною США, яких проходив на 64 дошках, збірна України перемогла з рахунком 79:47. Наразі проходить  матч Україна – збірна Європи, яку  представляють по два представники 33-х європейських країн, членів ІКЧФ. Збірна України впевнено лідирує з рахунком 45:29. Велику роботу по організації таких матчів проводить делегат ІКЧФ від України Єременко Андрій (Харків). Міцніючі міжнародні зв’язки українських шахістів-заочників служать справі покращення взаєморозуміння та дружби між народами. У особистих змаганнях українські заочники теж мають значні успіхи. Так, за роки незалежності у фіналах особистого чемпіонату світу брали участь українські заочники, такі, як Волчок О.С. (Миколаїв), Каменець А.В. (Донецька обл.) Война О.В. (Донецька обл.). Найбільш успішним для українських шахістів став виступ у фіналі 19 особистого чемпіонату світу у якому бронзовим призером став Лепіхов О.Г. (Запоріжжя), а Гозман О.М. (Запоріжжя) зайняв почесне 5 місце. У фінал 27-го особистого чемпіонату світу, який стартував у червні цього року,  пробився Дудь’єв Володимир (Миколаїв). Хочеться побажати йому успішного виступу.  Є у нас і чемпіон світу з заочних шахів по версії  ІЕСG  (другої по значимості версії у заочних шахах). Це Сергій Олександрович Бубир (м.Кривий Ріг), який став переможцем у фінальному турнірі  2008-F-00001 . Хочеться побажати йому повторити цей успіх і у турнірах ІКЧФ! Успішно грають українські шахісти-заочники і в багатьох міжнародних заочних турнірах. Так, за роки незалежності, високе звання міжнародного гросмейстера зі заочних шахів отримали Волчок Олександр, Война Олександр, Рубінчик Леонід, Савчак Олег, Лепіхов Олексій, Гозман Олександр, Дудь’єв Володимир, Бубир Олександр, Папенін Микола. 16 шахістів за цей час стали сеньйор-майстрами, а 35 – міжнародними майстрами. Особливо приємно, що  рейтинг-лист ІКЧФ зараз очолює український шахіст Микола Папенін. Успіхи цього молодого гросмейстера вражають. За  роки участі у заочних змаганнях він зіграв більше 230 партій, не програвши жодної, отримав звання гросмейстера і вже більше року очолює  рейтинг-лист ІКЧФ.  До речі, з результатами виступів українських шахістів-заочників можна познайомитись на сайті ІКЧФ за адресою http://www.iccf-webchess.com/  та на сайті ФЗШУ  http://ccfu.org.ua/ .  На сайті читачі можуть біль детально познайомитись з діяльністю ФЗШУ, з умовами участі у захоплюючих заочних шахових змаганнях. Запрошуємо всіх любителів мудрої гри, як до участі у заочних турнірах, так і до плідної співпраці по розбудові ФЗШУ. 
Президент ФЗШУ Баранюк А.І.