Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Лист звернення президента ФЗШУ Андрія Баранюка
Написав Президент ФЗШУ Баранюк А.І.   
Понеділок, 06 лютого 2012, 17:18
Лист звернення президента ФЗШУ Андрія Баранюка

Лист  Президента ФЗШУ Андрія Баранюка.

 

                                                             Голові Міської Ради Мальцеву О.М.пл.Радянська, 1 м. Макіївка

                                                             Копія: Прокурору Донецької області                                                                                      

                                           Шановний Олександре Миколайовичу!

 

 

Звертаюсь до Вас з проханням розглянути та дати оцінку діям жителя Вашого міста, Ковальова Ігоря Сергійовича, 1980 р.н., домашня адреса: квартал Гвардійський 8, кв. 20  м. Макіївка-47, 86147, тел. 095 199-61-32.

Ковальов І.С. – шахіст-заочник, колишній член федерації заочних шахів України (далі ФЗШУ).

Заочні шахи - це шахова гра, при якій партнери обмінюються ходами не безпосередньо за шахівницею, а на віддалі, повідомляючи про зроблені ходи за допомогою різноманітних засобів зв'язку - пересиланням поштою (листуванням), електронними засобами зв’язку з використанням  Інтернету, телеграфом, факсом, радіо тощо.

ФЗШУ є добровільною всеукраїнською неприбутковою громадською організацією фізкультурно-спортивної спрямованості.ФЗШУ як громадська організація зареєстрована у Міністерстві юстиції 23 травня 2003р. (свідоцтво №1920). Першим Президентом ФЗШУ був Савчур Ф.Ф., а з грудня 2008 р. ФЗШУ очолив Баранюк А.І.

Ковальов І.С. гостро конфліктував з Савчуром і його співробітництво з ФЗШУ не складалось. Після переобрання в 2008 році Президента Федерації Ковальов запропонував новому керівництву співробітництво, яке було прийняте. Ковальову було доручено спортивне суддівство кількох турнірів напівфалів та чвертьфіналів  чемпіонату України, він очолив обласний осередок  ФЗШУ у Донецькій області. Але навіть ця (порівняно, невелика) влада, мабуть, запаморочила голову молодій людині. У турнірах, які він судив, він почав приймати незаконні рішення, самовільно виключав учасників з турніру, ігнорував рішення Апеляційного комітету та Виконкому ФЗШУ. Виконком ФЗШУ визнав незадовільним якість суддівства Ковальова І.С. турнірів напівфіналів 24-го та чвертьфіналів 25-го чемпіонату України і оголосив йому догану (протокол 4/2010 від 16.11.10 р.), а наступним рішенням відсторонив його від суддівства турнірів (протокол 5/2010 від 27.12.10 р.).

Але це не зупинило п.Ковальова. Він розпочав активну деструктивну роботу, спрямовану на розвал ФЗШУ. Розсилались заклики не виконувати рішення Виконкому, не дотримуватись Статуту, не сплачувати внески, не надавати інформації новому судді турнірів і т.п. Через Інтернет і телефонний зв’язок розповсюджувалась недостовірна, наклепницька інформація щодо керівників Федерації, приниження їх професійних якостей, честі і людської гідності. Взявши на озброєння анонімні дзвінки, він неодноразово телефонував дружинам Президента, інших членів Виконкому з погрозами відібрати квартиру, приїхати «розібратись» і т.п. Похваляючись своїми зв’язками з МВС, СБУ відкрито погрожував «сфабрикувати» будь-яку кримінальну справу проти керівників громадської організації. Ковальов І.С. грубо порушив відповідність Установчих документів місцевого осередку ФЗШУ в Донецькій обл., що проявилось у внесенні ним до Положення про місцевий Осередок ФЗШУ в Донецькій області нестатутних норм та у вилученні з цього Положення ключової статті про фінансову звітність керівника перед  колективом шахістів місцевого Осередку ФЗШУ в Донецькій області.

За таку діяльність, порушення Статуту ФЗШУ п. Ковальов І.С. рішенням Виконкому та Ради ФЗШУ одноголосно був виключений з членів ФЗШУ (протокол № В-РФ 1/2011 від 11 січня 2011 р).

На час виключення з лав ФЗШУ Ковальов І.С. грав у турнірі «Фінал 6 Кубка України», куди він потрапив завдяки перемозі у фіналі 10 Кубку Донецької області. Незважаючи на виключення його з членів ФЗШУ, керівництвом Федерації було прийнято рішення дати йому можливість завершити турнір «фінал 6 Кубка України». Але незабаром виявилось, що організований ним обласний турнір ФКДО-10 був сфальсифікований не лише цей, а і ще два інші донецькі турніри, у яких Ковальов «намалював» собі такі фантастичні результати, що дозволило йому досягти завищеного рейтингу ФЗШУ 2510 та отримати звання КМС України з очної гри в шахи.

Рішенням Виконкому ФЗШУ (протокол 3/2011 від 23.08.11 р.) Ковальов І.С. був дискваліфікований і виключений з числа учасників турніру «Фінал 6 Кубка України із заочних шахів» з анулюванням результатів вже закінчених партій та результатів обрахунку рейтингу турнірів ФКДО-10, ФКДО-11 ПЛ, та МЮИК -1 з відповідною корекцію рейтинг листа.

Кваліфікаційна комісія федерації шахів України підтвердила це рішення і позбавила Ковальова І.С. звання кандидата у майстри спорту України з очних шахів.

Детальніше

Здавалось би, все зрозуміло. Справедливість поновлена, внутрішня справа громадської організації, яка позбавилась скандальної, нечесної, непорядної людини, що використовує брудні методи брехні, шантажу, фальсифікації, підкупу для досягнення своїх амбіційних планів, - закрита.

Але ж ні. Ковальов І.С. невпинно бомбардує листами різноманітні державні установи, такі, як Адміністрація Президента України, Генеральна прокуратура, Міністерство освіти, науки, молоді і спорту та інші. Звертається він виключно до перших осіб (Льовочкіна С.В., Пшонки В.П., Табачника Д.В., Сафіулліна Р.С.).

За два роки у державні органи влади ним написано більше десятка листів, об’ємом від 5 до 15 сторінок кожний (їх загальний об’єм – понад 120 сторінок), в яких подається неправдива інформація, перекручення та фальсифікація фактів, відверта брехня та дезінформація.

Так, Ковальов І.С. звинувачує керівництво ФЗШУ у переслідуваннях донецьких шахістів, стверджуючи, що команду Донецької області не було допущено до участі у командному чемпіонаті України із заочних шахів, всіляко намагаючись надати сфабрикованим ним же самим конфліктам політичного підтексту.

Але це не відповідає дійсності. Ковальов сам повністю ігнорує і утискає інтереси донецьких шахістів, намагаючись перекласти провину за це на керівництво Федерації. Так, минулого року він заблокував оформлення звання майстра спорту України з заочних шахів спортсмену з Маріуполя інваліду-афганцю Анатолію Бозявкіну, позбавивши його можливості професійного спортивного росту. Впевнений, що і заявку на участь у 18 командному чемпіонаті України він ігнорував свідомо, щоб потім мати  можливість подати це представникам влади і громадськості як дискримінацію донецьких шахістів за регіональною ознакою. Але це марна справа. Шахісти  Донецької області хочуть, мають право, можуть і будуть грати в національних і міжнародних шахових турнірах. Так, за результатами півфінальних турнірів особистого чемпіонату України  Віктор Єгоров (м. Донецьк) та Віталій Руденко (м. Слов’янськ) завоювали право участі у фіналі 24 особистого чемпіонату України, який стартував 15 грудня 2011 р. і успішно грають зараз у цьому турнірі.

Об’єктивні відповіді Ковальову І.С. з державних установ, які не виявили порушень у діяльності ФЗШУ, його не задовольняють, він пише знову і знову, відволікаючи людей від реальних справ. Тепер його вже не влаштовує діяльність державних службовців Міністерства.

Так, потрапив під вогонь критики провідний тренер з шахів, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, Заслужений тренер України працівник Міністерства Л.В.Тимошенко

Дозволю собі лише кілька цитат, щоб можна було зрозуміти інтелектуальний рівень цих листів-претензій авторства Ковальова І.С.

З листа Табачнику Д.В. (копія Льовочкіну С.В.) від 12.12.2011:

«1. Многих шахматистов Украины интересует:

а) На основании каких заслуг ведущий тренер по шахматам Тимошенко Л.В. , чья квали -фикация является «тайной за семью печатями», получил звания «Заслуженный тренер Украины» и «Заслуженный работник  физической культуры и спорта Украины»?

Не были сфальсифицированы документы на основании которых Тимошенко стал «Заслуженным…» ?

б) Почему в рейтинг-листе Украины по шахматам  (очным и заочным) отсутствует фамилия Тимошенко Л.В. (1951 г.р.)?

в) Умеет ли Тимошенко Л.В. в шахматы играть и какой  у него разряд?

2. Почему должность ведущего тренера (Министерства – А.Б.) по шахматам занимает не какой-то выдающийся гроссмейстер или хотя бы мастер, а волейболист с таинственной квалификацией по шахматам – Тимошенко Л.В.

3. В одной комнате с Тимошенко работает Захарчук И.Р. Есть предположение, что все жалобы на Захарчука И.Р. – работа Тимошенко Л.В., который хочет на место Ивана Романовича «протолкнуть» своего человека, а Захарчук об этом и не догадывается».

О принятых Вами мерах по пунктам прошу сообщить мне»

 

Складається враження, що в Україні з’явився новий Президент країни чи якнайменше Прем’єр-міністр, який віддає суворі накази міністрам, керівнику адміністрації, Генеральному прокурору, та ще й вимагає доповісти йому про виконання наданих доручень…

Абсолютно безпідставні, нічим не обґрунтовані звинувачення на адресу Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, Заслуженого тренера України Тимошенка Л.В., безпідставні звинувачення його у хабарах, зловживанні службовим становищем,– це все виходить за межі здорового глузду. Це або плід хворої уяви, або  свідома цілеспрямована акція, направлена на дискредитацію роботи державного службовця і державної установи. Хто такий Ковальов, щоб так зневажливо відноситись до заслуженої, удвічі старшої за віком людини?

В діях Ковальова І.С. містяться ознаки злочину, передбаченого ст.170 Кримінального Кодексу України – «Перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій», санкція якої передбачає покарання виправними роботами на строк до двох років або позбавленням волі на строк до трьох років.

Прошу Вас, вельмишановний пане Голово, провести з Ковальовим І.С. необхідну профілактичну роботу та притягнути його хоча б до адміністративної відповідальності за систематичне введення в оману громадськості і державних органів влади та перешкоджання законній діяльності громадської організації та державних установ.

Всі необхідні виписки з документів щодо Ковальова будуть надані Вам на першу вимогу.

 

З повагою,

Президент Федерації заочних шахів України                                                   Баранюк А.І.