Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Російська Асоціація Заочних Шахів організовує турнір в пам'ять Олександра Лазаровича Альперта
Написав Administrator   
П'ятниця, 13 листопада 2009, 18:54

Російська Асоціація Заочних Шахів(РАЗШ) організовує турнір в пам'ять Олександра Лазаровича Альперта (1948-2009), який був віце-президентом РАЗШ і невтомним пропагандистом і ентузіастом гри в заочні шахи.

Альперт Олександр Лазарович (1948-2009)
Турнір, є відкритим для всіх шахістів, проводиться на вебсервері ІКЧФ в три стадії - чвертьфінали, півфінали, фінал. Контроль часу у всіх турнірах - 50 днів на 10 ходів з накопиченням часу.
Перша стадія - чвертьфінали. Початок гри - перший квартал 2010 року (орієнтовно - 29 січня - день народження О. Л. Альперта). Турніри чвертьфінальної стадії проводяться за коловою системою (в 1 коло) при 7-11 учасників у групі. Розподіл шахістів за групами буде зроблено з урахуванням зразкової рівності середнього рейтингу груп і максимально можливого географічного представництва учасників. Переможці груп виходять в півфінал. У разі поділу першого місця переможець визначається за кращим коефіцієнтом Бергера. У залежності від загального числа заявок можливий допуск до півфіналу шахістів які  займуть і друге місце.

Кожен шахіст має право грати у будь-якій кількості чвертьфінальних груп,проте діють обмеження на наступних стадіях: шахіст не може кваліфікуватися більш ніж для двох півфінальних груп, і більш ніж одного місця у фінальній групі.

Регламенти півфінальної та фінальної стадій будуть оголошені пізніше (після закінчення чвертьфінальної стадії). Всі турніри враховуються в рейтинг-системі ІКЧФ. Кваліфікаційні норми встановлюються відповідно до правил ІКЧФ. Переможці чвертьфіналу і півфіналів нагороджуються шаховою літературою. Три переможця фіналу нагороджуються відповідно золотою, срібною та бронзовими медалями та дипломами.

За підсумками кожної стадії проводиться творчий конкурс. Переможці (по 3 найкращі партії на кожній стадії) нагороджуються шаховою літературою. Оперативне висвітлення турніру буде на спеціальній сторінці в інтернеті -  www.memorial-alpert.narod.ru
Організатор (Турнірний директор) Павліков Андрій Миколайович

Заявки направляти національному делегату ICCF Єременко Андрію ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

Термін до 1 грудня, перерахування внеску і підтвердження своєї участі до 10 грудня 2009 року.

Турнірний внесок 100 гривень на рахунок ФЗШУ

р/р 26005055014121, МФО  300766 в КФ АКБ "ІМЕКСБАНК", відділення №12, пр.Перемоги, 73/1, м.Київ.

Список учасників, які подали заявки на участь у турнірі (http://www.memorial-alpert.narod.ru./ru/listru.html).

Российская Ассоциация Заочных Шахмат 
 

Открытый международный турнир памяти А. Л. Альперта
 
ПОЛОЖЕНИЕ
о проведении международного открытого турнира памяти Александра Лазаревича Альперта


Российская Ассоциация Заочных Шахмат (РАЗШ) организует турнир в память об Александре Лазаревиче Альперте (1948-2009), являвшимся вице-президентом РАЗШ и неутомимым пропагандистом и энтузиастом игры в заочные шахматы. Турнир является открытым для всех шахматистов, проводится на вебсервере ИКЧФ в три стадии – четвертьфиналы, полуфиналы, финал. Контроль времени во всех турнирах – 50 дней на 10 ходов с накоплением времени. Первая стадия – четвертьфиналы. Начало игры – первый квартал 2010 года (ориентировочно – 29 января – день рождения А. Л. Альперта). Турниры четвертьфинальной стадии проводятся по круговой системе (в 1 круг) при 7-11 участниках в группе. Распределение шахматистов по группам будет сделано с учетом примерного равенства среднего рейтинга групп и максимально возможного географического представительства участников. Победители групп выходят в полуфинал. В случае дележа первого места победитель определяется по лучшему коэффициенту Бергера. В зависимости от общего числа заявок возможен допуск в полуфинал и занявшего второе место. Каждый шахматист имеет право играть в любом количестве четвертьфинальных групп. Однако действуют ограничения на последующих стадиях: шахматист не может квалифицироваться более чем для двух полуфинальных групп, и более чем одного места в финальной группе. Регламенты полуфинальной и финальной стадий будут объявлены позднее (по окончании четвертьфинальной стадии). Все турниры учитываются в рейтинг-системе ИКЧФ. Квалификационные нормы устанавливаются в соответствии с правилами ИКЧФ. Победители четвертьфиналов и полуфиналов награждаются шахматной литературой. Три победителя финала награждаются соответственно золотой, серебряной и бронзовыми медалями и дипломами. По итогам каждой стадии проводится творческий конкурс. Победители (по 3 лучших партии на каждой стадии) награждаются шахматной литературой. Оперативное освещение турнира будет на специальной странице в интернете – www.memorial-alpert.narod.ru. Турнирный взнос за участие в турнире (550 рублей за каждый четвертьфинальный турнир) следует перевести на банковский счет РАЗШ. Бланк для оплаты взноса можно скачать на сайте РАЗШ со страницы http://www.chess.vl.ru/rcca/mess/cqalif.htm. Турнирный взнос вносится только для участия в первой стадии турнира. Организатор турнира – Павликов Андрей Николаевич