Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

15-й Кубок України за листуванням
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Вівторок, 09 липня 2024, 19:30

  Вже за традицією ФЗШУ організовує змагання для любителів гри за листуванням, які цього року мають можливість включитися у боротьбу за 15-й Кубок України. У цих змаганнях шахісти грають не на сервері ICCF, а обмінюються ходами в любий інший доступний спосіб – смс, телефон, вайбер, e-mail тощо. Така можливість гри цікавить тих, у кого немає постійного доступу до інтернету, а також за гру не потрібно оплачувати послуги сервера. Також до чисто спортивного інтересу додається можливість «живого» спілкування.
  Призери турніру нагороджуються грамотами і медалями ФЗШУ, а переможець отримує ще й кубок висотою від 40 см.
  Заявки приймає головний суддя турніру (староста) Москаленко Едуард Валерійович тел. 067-791-40-28, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Положення про проведення 15-го Кубка України з шахів за листуванням тут

З А Т В Е Р Д Ж У Ю
Президент Федерації
заочних шахів України
Ю.Б.Кошмак
28 червня 2024 року


ПОЛОЖЕННЯ
про проведення 15-го Кубка України з шахів за листуванням
1.Мета змагань.
Змагання проводяться з метою:
популяризації та подальшого розвитку в Україні заочної шахової гри;
підвищення кваліфікації та творчого росту шахістів;
виявлення найсильніших спортсменів.
2.Термін проведення змагань.

Початок змагань 20.07.2024 р., закінчення змагання – 20.07.25 р.

3.Керівництво проведенням змагань.
Керівництво проведенням змагань здійснюється Федерацією заочних шахів України (далі - ФЗШУ).
Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагання покладається на старосту турніру, який призначається ФЗШУ.

4.Умови проведення та вимоги до учасників змагань.
Змагання проводяться за Правилами ФЗШУ гри в шахи за листуванням. Ходи в партії пересилаються за допомогою звичайного поштового зв’язку. За взаємною згодою учасників та з дозволу старости турніру дозволяється листування з допомогою електронної пошти, месенжерів, SMS-повідомлень.
Фінал турніру проходить при 11-17 учасниках в залежності від кількості поданих заявок.

5.Умови підведення підсумків.
Місця учасників визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. У разі однакової кількості набраних очок у двох або більшої кількості учасників змагань, місця визначаються:
за кількістю перемог;
за SB- коефіцієнтом;
за результатом особистої зустрічі.

6.Нагородження.
Призери 15-го Кубка України нагороджуються медалями та дипломами ФЗШУ відповідних ступенів. Переможець нагороджується Кубком ФЗШУ.

7.Умови прийому.
Федерація заочних шахів України несе витрати по організації та проведенню змагань. Турнірний внесок не сплачується, однак учасники змагань не повинні мати заборгованості по сплаті поточних річних членських та турнірних внесків.

8.Порядок і термін подання заявок.
Заявку на участь у турнірах циклу розіграшу Кубка України (звичайною поштою) надсилати Головному судді турніру (старості) Москаленку Едуарду Валерійовичу на адресу: 03037, м.Київ, просп.Лобановського Валерія, 33, кв.16 тел. 067-791-40-28, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Форма заявки: прізвище, ім'я та по-батькові; повна поштова адреса; при наявності – телефони та електронна адреса.
Строк подачі заявок на участь у змаганнях до 10 липня.2024 року.

Федерація заочних шахів України