Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Chessify стане спонсором турніру Ліги чемпіонів ІCCF
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
П'ятниця, 02 лютого 2024, 08:59

Міжнародний арбітр ICCF Олег Городиський підготував адаптований переклад повідомлення про те, що ICCF уклала угоду з Chessify про спонсорування турніру Ліги чемпіонів. Компанія Chessify погодилася підтримати Лігу чемпіонів нагородою у 5000 доларів США, яка буде надана у вигляді пакетів і монет Chessify. Щоб дізнатися більше про Chessify, дивіться нижче (і не пропустіть додаткові переваги для гравців ІКЧФ, пояснені нижче)!
Наприкінці циклу три найкращі команди будуть нагороджені. Точний розподіл нагороди буде оголошено найближчим часом.
Що таке Chessify?
Chessify — це хмарна платформа для покращеного аналізу та навчання шахів. Він найбільш відомий своїми потужними хмарними серверами зі швидкістю до 1000 МН/с, завдяки яким ФІДЕ визнала його найкращим хмарним сервісом для аналізу шаховими двигунами. Окрім хмарного аналізу, веб-сайт Chessify пропонує низку основних інструментів для підготовки, включаючи шахові бази даних і хмарне сховище.
Для кого Chessify?
Chessify розроблено для шахістів будь-якого рівня кваліфікації, але найбільшу користь від швидкості наших хмарних серверів отримають професіонали. Провідні гросмейстери світу, включно з амбасадорами нашого бренду Фабіано Каруана, Аніш Гірі та Левон Аронян, регулярно використовують Chessify для підготовки до гри. Як класичні, так і заочні шахи складають значну частину бази користувачів Chessify.
Як гравець у заочні шахи може отримати користь від Chessify?
Для професійних гравців у заочні шахи доступ до глибокого та точного аналізу двигуна є надзвичайно важливим. Chessify пропонує найпотужніший механізм аналізу, доступний на шаховому ринку, і це робиться без потреби у високоякісному обладнанні.
Основою нашого розширеного аналізу є його хмарний механізм Stockfish, який здатний обробляти до 1 мільярда позицій на секунду (швидкість 1 млрд/с). Це означає, що Chessify не тільки підвищить точність аналізу, але й значно скоротить час, необхідний для отримання надійних результатів. Замість того, щоб витрачати години на аналіз однієї позиції, ви можете пройти через кілька варіантів за лічені хвилини та досягти кращих результатів. Для практичної ілюстрації цієї можливості подивіться наш експеримент зі швидкістю (примітка: це було проведено з попередньою версією Stockfish).
Ще одна ключова перевага використання Chessify — це хмарна доступність. За допомогою нашої веб-платформи ви можете отримати доступ до найшвидших хмарних серверів з будь-якого місця – будь то через телефон, планшет чи ноутбук – усуваючи потребу носити з собою спеціалізоване обладнання. Ця мобільність може бути особливо корисною, якщо ви хочете грати в шахи за листуванням під час подорожі.
Як аналізувати за допомогою Cloud Chess Engines на Chessif
Хоча хмарний аналіз Chessify можна інтегрувати з різними шаховими програмами з графічним інтерфейсом користувача, їх також можна використовувати безпосередньо на веб-платформі Chessify. Платформа пропонує додаткові шахові функції, необхідні для всебічної підготовки, включаючи Мега базу даних із понад 9 мільйонами ігор, які оновлюються щотижня, і необмежену хмарну пам’ять для ваших ігор і персональних баз даних. Відкрийте для себе всі функції Chessify тут.
Чи отримують гравці ІКЧФ якісь переваги?
У рамках співпраці з ІКЧФ Chessify радо надає спеціальну знижку 20% для всіх гравців у заочні шахи. Просто скористайтеся промокодом ICCF при оплаті, щоб заощадити 20% на першій покупці. Якщо вам потрібна допомога, пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Повний список хмарних серверів і двигунів Chessify.
(Не є частиною вмісту: посилання на Google Drive для завантаження зображення списку
У якому середовищі можна використовувати хмарні сервери Chessify?
Окрім платформи веб-сайту, Chessify також має плагін, який надає доступ до всіх наших хмарних серверів і механізмів. Плагін можна завантажити та встановити на шахові програми з графічним інтерфейсом для Windows, такі як Chessbase, Fritz, SCID, Aquarium і HIARCS.
Яка різниця між Chessify Cloud і Chessbase Public Cloud?
Основні відмінності між ChessBase Public Cloud і Chessify Cloud полягають у потужності та безпеці сервера. Chessify Cloud є лідером на ринку зі швидкістю серверів до 1000 MN/s (1 млрд. N/s). Навпаки, найвища швидкість Stockfish у ChessBase Cloud досягає приблизно 350 МН/с.
Що стосується безпеки, Chessify забезпечує повну безпеку та конфіденційність ваших аналізів за допомогою сертифікованих з’єднань SSL. Ми також використовуємо сервери великих хмарних постачальників, таких як Oracle і Google, що пропонує додатковий рівень безпеки. Для порівняння, модель ChessBase Public Cloud дозволяє будь-якому користувачеві запропонувати сервер і потенційно переглядати ваші аналізи на ньому.
Нарешті, доступність Chessify є помітною перевагою. На відміну від ChessBase Public Cloud, яка обмежена ChessBase іПрограми Fritz, хмарні механізми Chessify адаптуються до різних середовищ, і до них можна отримати доступ через плагін або безпосередньо на нашому веб-сайті.
Для більш детального порівняння ви можете звернутися до цього блогу:
Де можна знайти більше інформації та зв’язатися з Chessify по допомогу?
Ви можете знайти повну інформацію про Chessify на нашому офіційному сайті. Ось кілька корисних посилань:
Список функцій і переваг Chessify:
https://chessify.me/blog/features-and-benefit
Інструкції щодо встановлення плагіна Chessify:
https://chessify.me/blog/how-to-install-use-chessify-cloud-engines-servers-on-chessbase
Підручники з використання веб-платформи Chessify:
https://chessify.me/news/introducing-video-tutorials
Ми настійно рекомендуємо нашим користувачам приєднатися до сервера Chessify Discord для швидкої підтримки клієнтів
У нас є дуже корисна спільнота та спеціальний канал, присвячений заочним шахам, де ви можете спілкуватися з колегами.
Оригінальний текст повідомлення.