Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Старт збірних в шахових олімпіадах
Написав Administrator   
Понеділок, 21 вересня 2009, 17:13

10 вересня дві наші збірні прийняли старт у ICCF Olympiad 17 Final та ICCF Olympiad 18 Preliminaries - Section 01. Вперше у історії наша збірна стартувала у фіналі 17 шахової заочної Олімпіади, перед командою стоїть завдання зіграти надійно та зайняти призове місце. Звичайно це буде зробити нелегко, але потенціал є, бажання присутнє, а вдачі нам не займати!

GM Dudyev, Vladimir (2582) на першій шахівниці поміряється силами в турнірі 15 категорії з найсильнішими шахістами світу. SM Bubir, Sergei (2614) має шанси гарно виступити та  виконати другу норму гросмейстера у турнірі 14 категоріі. GM Bubir, Alex Nikolaevich (2609) буде змагатися на третій шахівниці. Четверта шахівниця  SM Saenko, Oleg (2558) впевнений та мужній ветеран українських заочніх шахів має гарні шанси зіграти вдало та виконати другий норматив гросмейстера ICCF. На гру у збірній після недовгих дебатів та обговорень був запрошений молодий шахіст Papenin, Nikolai (2469) він подає великі надії і стрімко набирає рейтинг беручи участь у великій кількості турнірів, виконавши вже двічі  поспіль норму міжнародного майстра та ще кілька норм на підході у цього талановитого та молодого шахіста. На мій погляд це знахідка для збірної країни. Оптимістичний Sokolov, Viktor 2465 буде змагатися на шостій дошці, надійний гравець який взмозі зіграти гідно та надійно виконати поставлене завдання. Як капітан збірної  дякую двум гравцям Кузнецову Сергію та Селянчину Миколі за гарну  і результативну гру у відбірковому єтапі, але життя не стоїть на місці і на жаль вони не зіграють у фінальному турнірі.

На першу шахівницю  у відбірковому турнірі 18 шахової Олімпіади було запрошено SM Kuznetsov, Sergey P. (2474) він очолить нову команду, якій поставлено завдання посісти 1-2 місця у відбірковому турнірі та забезпечити вихід у фінальну стадію турніру. Нестача та небажання сильних гравців своєю грою допомогти збірній команді країни привело до перенавантаження партіями членів збірної. Papenin, Nikolai (2469) буде грати на другій шахівниці. Досвідчені ветерани SM Goncharenko, Georgy (2493), IM Andriuschenko, Nikolay 2480 та Sheretyuk, Andrey Aleksandrovich мають усі шанси зіграти вдало та виконати норму гросмейстера ICCF. На шостій шахівниці буде грати Bozyavkin,Anatoly (2412) досвідчений гравець який вдало зіграв поспіль у трьох турнірах: півфінал 24 чемпіонату країни, фінал 7 Кубку країни та міжнародному турнірі Memorial Bernstein B. Багато було ідей та міркувань щодо посилення збірних, але як завжди це все закінчилося на рівні банальних балачок. Як капітан команди повинен оприлюднити інформацію, що на даний момент у збірній грають ті люди, які мали на це право і дали згоду не шукаючи  вигоди і не ставили перед організаторами нереальних пропозицій чи претензій щодо своєї участі.Вдячний всім гравцям збірних країни, що вони підійшли до участі в турнірі з певною мірою відповідальності та  взаєпоморозуміння. Бажаю творчих успіхів та вдачі гравцям збірної.