Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Збірна України завойовує срібні медалі у George D.Pyrich Memorial Team Tournament Final
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Понеділок, 06 лютого 2023, 09:07

Чотири роки назад 33 команди з різних куточків світу розпочали змагання у турнірі George Pyrich Memorial Team Tournament. З трьох півфінальних груп у фінальний турнір відібралися 13 команд. Наша команда
ледве пробилась з п’ятого місця у півфінальній групі George D. Pyrich Memorial Team Tournament SF2Memorial Team Tournament SF2. Вже тоді стало ясно, що у фіналі конкуренція буде серйозна.
Фінальний турнір  George D. Pyrich Memorial Team Tournament Final  наша команда розпочала без замін (у порядку дошок): Назарій Павлик ( Турка Львівської області області), Віктор Дубовик (Бердянськ), Василь Пузанов (Запоріжжя), Юрій Герасимчук (Київ), Василь Гринюк (Київ), Едуард Москаленко (Київ).
До початку фінального турніру наша команда налаштувалася боротися за медалі. Ми впевнено почали і були серед лідерів. Однак, після 9-ти місяців гри для наших гравців настав тяжкий момент випробування війною. Після вимушеної паузи у лютому-травні 2022 року продовжити боротьбу змогли не всі. Частина партій поставлена на присудження, також була проведена вимушена заміна на третій дошці. Відчувалося, що війна вплинула на якість гри тих шахістів, що продовжували боротьбу з травня місяця. З рештою, виступ збірної України можна вважати вдалим. Срібні медалі будуть вручені на Конгресі ICCF, який запланований на серпень в Амстердамі.
А перше місце дісталось команді Словенії - 40 очок із 72 (+8). Україна-39 очок (+6), Англія 38,5 (+5).
Результати наших шахістів по дошкам.
Перша – Назарій Павлик – без поразок, 50%, втримав першу дошку.
Друга – Віктор Дубовик – одна поразка при 11 нічиїх. Здається, за інших життєвих обставин поразки можна було б уникнути.
Третя – Василь Пузанов - вдало зіграв у півфіналі. У фіналі встиг закінчити 5 партій, на початку війни був вимушено замінений на Вероніку Татарську (Вінниця). Основа успішного виступу на третій дошці (+2)
закладена саме В.Пузановим.
Четверта – Юрій Герасимчук (+1). Впевнена солідна гра, позитивний результат.
П’ята – Василь Гринюк 50%. Після +4 Василя у півфіналі команда розраховувала на кращий результат на п’ятій дошці. По грі відчувалося, що Василю не до шахів…

Шоста – Едуард Москаленко – чотири перемоги при 8 нічіїх! Едурд став «забійником» у нашій команді, саме завдяки його успішній грі наша команда завоювала срібло.
Вітання з вдалим виступом збірної України!