Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Фінал 34-го чемпіонату України
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
П'ятниця, 06 січня 2023, 09:11

Продовжується прийом заявок на фінальний турнір 34-го чемпіонату України. Згідно положення у фінал попадають українські шахісти, які показали по три кращих результати у ювілейних турнірах до 60-річчя заочних шахів в Україні і одночасно були відбірковими Jubilee 60 years Ukrainian correspondence chess s1, Jubilee 60 years Ukrainian correspondence chess s2. Отримали місця Вячеслав Перевозчиков, Сергій Яковлєв, Володимир Онопрійчук, Валерій Лискевич, Валерій Ханас, Роман Тютюнник, Василь Пузанов. Також мають право участі шахісти, що посіли 1-5 місця у 32-му чемпіонаті України 32 Ukraine Championship Final – Володимир Галицький, Ігор Пастухов, Юрій Рець, Леонід Фельтін, Андрій Лось.
Для визначення решти фіналістів послідовно надсилатимуться персональні запрошення починаючи з шахістів з більш високим рейтингом ICCF 2023/1.
Для участі у змаганні необхідно підтвердити свою участь і сплатити турнірний внесок 200 грн, річні членські внески у розмірі 20 грн за рік. В рахунок сплати внесків можна використовувати наявні бонуси.
Призери 34-го чемпіонату отримують медалі і грамоти ФЗШУ, а також бонуси у відповідності до зайнятих місць 15, 12, 10 євро.
Змагання почнуться 15 лютого 2023 року.
Заявки направляти до 01 лютого 2023 року на адресу Галицького Володимира Володимировича: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Положення про змагання додається


З А Т В Е Р Д Ж У Ю
Президент федерації
заочних шахів України
Ю.Б.Кошмак
25 грудня 2022 року

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення фіналу 34-го чемпіонату України із заочних шахів

1.Мета змагань
Змагання проводяться з метою:
популяризації та подальшого розвитку в Україні заочної шахової гри;
підвищення кваліфікації та творчого росту шахістів;
виявлення переможців першості України з заочних шахів та найсильніших спортсменів для участі в офіційних міжнародних та українських заочних шахових змаганнях. Переможець першості України отримує першочергове право участі у півфіналі чемпіонату світу.

2.Термін проведення змагань.
Початок змагань 15 лютого 2023 року., закінчення змагань – 15 липня 2024 року.

3.Керівництво проведенням змагань
Керівництво проведенням змагань першості України здійснюється Федерацією заочних шахів України (далі - ФЗШУ).
Відповідальність за підготовку змагань та безпосереднє проведення першості покладається на Кошмака Ю.Б. Турнірний директор (TD, головний суддя) Городиський О.О., турнірний організатор ( TO) Галицький В.В., резервний директор (BD) Пузанов В.М. Результати змагань підлягають обрахунку в рейтинг-системах ІКЧФ і ФЗШУ.

4.Умови проведення та вимоги до учасників змагань
Змагання 34 чемпіонату України проводяться за коловою системою при 13-15 учасниках. Змагання проводяться згідно Правил ICCF, та у відповідності з чинними в Україні правилами гри в шахи за листуванням.
Основні умови гри:
a) через сервер ICCF;
b) стандартний контроль часу – 40 днів на кожні 10 ходів, з подвоєнням часу після 20 днів обдумування одного ходу;
c) можливість пропонувати варіанти ходів;
d) сумарна перерва – до 45 днів у календарному році;
e) Результат партії у випадку прострочення часу автоматично встановлюється сервером.
f) спеціальні перерви не застосовуються;
g) можливість застосування 7-фігурних таблиць для фіксації результату;
h) інші учасники і глядачі можуть бачити тільки закінчені партії, причому загальна кількість закінчених партій повинна бути не менше 10.
i) При записі ходу може використовуватися однолінійний варіант продовження партії.


До участі у фіналі 34–го чемпіонату України допускаються члени ФЗШУ:
а) 1-5 місця фіналу 32-го чемпіонату України із заочних шахів;
б)1-3 місце серед українських учасників турнірів
Jubilee 60 years Ukrainian correspondence chess s1 і
Jubilee 60 years Ukrainian correspondence chess s2.
в) 2-4 місця за номінацією Президента ФЗШУ.
При відмові від участі спортсмена, який здобув право участі у фіналі за результатами вказаних турнірів, його місце займає учасник турніру, що зайняв наступне місце. При відмові від участі спортсмена, який здобув право участі у фіналі за результатами фіналу 32-го України зі заочних шахів його місце займає учасник фіналу, що зайняв наступне місце, але не нижче сьомого.
Шахіст втрачає право на участь при несплаті турнірного внеску, заборгованості зі сплати членських внесків, дискваліфікаціях, інших умовах, передбачених цим положенням.
Якщо вакансії, викладені у пунктах 4а та 4б не будуть заповнені, збільшується квота за номінацією Президента.
Жеребкування проводить TD враховуючи технічні можливості серверу ICCF.

5.Умови підведення підсумків
Місця учасників визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. У разі однакової кількості набраних очок у двох або більшої кількості учасників змагань, місця визначаються:
за кількістю перемог – правило Баумбаха;
за системою коефіцієнтів Зоннеборна-Бергера;
за результатом особистої зустрічі.

6.Нагородження
Призери фіналу першості України нагороджуються медалями та дипломами ФЗШУ відповідного ступеня. а також отримують бонуси у відповідності до зайнятих місць у 15, 12 і 10 євро. Бонуси можуть бути використані в рахунок сплати турнірних внесків для гри на сервері ICCF у міжнародних або внутрішніх змаганнях. У разі однакової кількості набраних очок учасниками, які отримують право на бонуси, розподіл здійснюється пропорційно рівними частинами.

7.Умови прийому
ФЗШУ несе витрати по організації та проведенню змагань за рахунок турнірних внесків учасників змагання у розмірі 200 грн. Внески за участь у змаганнях сплачуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України: Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок UA 793 22 669 00000 26 00 1300 239 722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 .
Обов’язково вказувати від кого зроблений платіж та його призначення (турнірні внески, вступні внески, членські внески, добровільні внески).

8.Порядок і термін подання заявок.
Заявки на участь у змаганнях подаються на адресу турнірного організатора Галицького Володимира Володимировича: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Форма заяви: прізвище, ім'я та по-батькові; ідентифікаційний код ІКЧФ; обґрунтування для включення в турнір; адреса електронної пошти; повна поштова адреса; номер телефону (стаціонарного та мобільного при наявності).
Термін подачі заявок на участь турнірі - до 01 лютого 2023 року .


Федерація заочних шахів України