Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Звання майстра спорту України та умови його виконання.
Написав Ярошенко Юрій, відповідальний секретар ФЗШУ   
Понеділок, 15 червня 2009, 19:06

Шановні шахові друзі!
12.06.09 відбулась зустріч членів Виконкому (Баранюк А.І., Нагорний Д.Ю., Філіпович А.А., Ярошенко Ю.Т.) з головним тренером відділу шахів Мінмолодьспорту України Тимошенко Л.В.

На жаль, всі спроби легалізувати турніри фіналу 5 та 6 Кубків України не увінчались успіхом. Три головні причини того, що трапилось:

1. Савчур Ф.Ф. не затвердив у Мінмолодьспорті «Положення» про змагання на Кубок України.
2. Не заявив це змагання до календарного плану Мінмолодьспорту.
3. Не оформив належним чином заявки шахістів на участь у змаганні. Заявки повинні подаватись від обласних осередків ФЗШУ за підписом голови осередку та затверджуватись обласним спорткомітетом.

Таким чином, Савчур Ф.Ф. дезінформував учасників турнірів, вказавши у стартових листах норми МСУ для турнірів, не оформлених належним чином. 

Виконком ФЗШУ приносить вибачення всім учасникам турнірів, що виконали норму МСУ (Бубир С.О., Бубир О.М., Леонтьєв Г.В., Селянчин М.П., Соколов В.І., Гудок В.В., Гончаренко Г.С., Гусельніков С. В., Тютюнник Р.М.) за цей прикрий випадок та гарантує їм участь у майбутніх турнірах з нормою МСУ.

Спортивні результати та зміни ІК по результатам турнірів залишаються в силі.

Фінал 22 чемпіонату України залишається під питанням. Матеріали турніру умовно прийняті до розгляду, але якщо ми не подамо  заявки на учасників, затверджені облспорткомітетами (так, як вказана у п.3), переможці не отримають медалі, а учасники, що виконали норму МСУ не отримають підтвердження звання. 

Згідно діючої ЄСКУ, заочні шахи включені до виду спорту «ШАХИ». Шахісти-заочники мають право отримувати у заочних змаганнях кваліфікаційні розряди та звання, у тому числі і звання МСУ та Гросмейстер України. Але для цього необхідно виконання умов ЄСКУ.

1. Шахіст повинен бути членом спортивного товариства -«Україна» (у минулому «Авангард»), «Динамо» і т.д.
2. Турніри з нормою МСУ – це турніри ІІІ рангу – всеукраїнські змагання (чемпіонат, кубок України), включені до календарного плану спортивних змагань України.
3. Заявки на участь у всеукраїнських змаганнях затверджуються управліннями з питань    фізичної  культури і спорту обласної державної адміністрації за поданням керівників обласних осередків ФЗШУ
4. Турніри повинні відповідати вимогам ЄСКУ по виконанню норми МСУ.

Все це стосується і турнірів нового циклу чемпіонату та кубку  України.

У зв’язку з цим, значно зростає роль керівників обласних осередків ФЗШУ. Без створення обласних осередків, їх легалізації  та підписання договору з обласними  управліннями з питань    фізичної  культури і спорту, участь шахістів області у всеукраїнських змаганнях стає проблематичним.

Стратегічна мета ФЗШУ – легалізація заочних шахів як окремого виду спорту, підписання самостійного договору з Мінмолодьспорту, що дозволить отримувати державне фінансування на розвиток нашого виду спорту. Для цього потрібно вже не так і багато. У нас є достатня кількість осередків і треба тільки завершити роботу по підписанню договорів з обласними управліннями з питань    фізичної  культури і спорту.
ФЗШУ закликає  членів ФЗШУ, всіх любителів заочних шахів активно долучатись до цієї роботи  з метою досягнення нашої спільної мети.