Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Світ шахів підтримує Україну
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Понеділок, 20 червня 2022, 15:55

Заочна шахова спільнота засуджує російську агресію. На надзвичайному Конгресі ICCF (проводився інтерактивно у травні ц.р.) федерації заочних шахів Росії і Білорусії виключені зі складу ICCF. Вони позбавлені права голосу на конгресах, їх команди виключені зі всіх міжнародних змагань, їм заборонено організовувати на сервері ICCF будь-які національні турніри. Гравці РФ та Білорусі можуть брати участь лише в індивідуальних міжнародних змаганнях, причому, без національних прапорів. В профілі гравця з цих країн можна, наприклад, побачити : «Росія не член ICCF, тому ivan Р. є, так званим, ізольованим гравцем». Яке приниження…
На підтримку народу України ще на початку березня ICCF перерахувала 2000 євро Міжнародному комітету Червоного Христа.
В квітні ICCF запустила масовий турнір Peace Open “Amici Sumus”, у якому зареєструвалося 585 учасників. Усі турнірні внески на суму 5484 євро перераховані на гуманітарну підтримку роботи Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні. Про це 18 червня ц.р. звітував президент ICCF Eric Ruch .
Солідарність з народом України продемонструвала Італійська секція заочних шахів Scacchistica Italiana Giocatori per Corrispondenza (ASIGC) оголосивши турнір Help Ukraine ITA (Допоможіть Україні). Організовано 10 турнірних груп «Help Ukraine», зібрані турнірні внески також перераховані Червоному Хресту.
Три турніри в підтримку України організували заочники з далекої Мексики - «Mexico por la paz en Ucraina».

Про підтримку українців повідомляють у своїх листах шахісти зі всього світу. Ось що пише мені фінансовий директор ICCF Gordon Anderson «Я повністю усвідомлюю всі загрози, пов’язані з російською агресією. Я відчуваю себе таким безпорадним, сидячи у себе вдома у Ноттінгемі. Я завжди згадую твоїх співвітчизників у своїх молитвах, і єдина відчутна справа, яку я зміг зробити зі своєю дружиною, це пожертвувати кошти на заклики допомогти Україні».

Член олімпійської збірної США гросмейстер Tim Murray пише мені: «Я молюся за тебе і твою родину. Мені справді дуже шкода, що відбувається з вашою країною. Я молився і посилав молитви за вас і думаю про вас і ваших побратимів-українців, дивлячись щоденні вечірні новини. Я сподіваюся, що ця трагічна війна якнайшвидше покине вашу країну! Бережіть себе та будьте здорові, друже, я молюся за вас, а Америка молиться за вашу країну».

Впевнений, що подібні листи отримують багато шахістів. Підтримка світової шахової спільноти стабільна і це додає нам сили боротися з викликами сьогодення і вірити у краще майбутнє України.