Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Про ситуацію з перезапуском партій
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Неділя, 29 травня 2022, 08:39

Як відомо, ICCF встановив термін для прийняття рішення по перезапуску у партіях наших гравців. Гравці до 16 травня 2022 року мали прийняти рішення, чи перезапускати всі свої партії, чи чекати присудження.
Але виникла колізія. Деякі турнірні директори (а саме вони мали перезапускати партії) не встигли (або прогавили) виконати цю процедуру попри те, що гравці надсилали такі заявки. Це призвело до того, що деяких наших гравців частина партій перезапустилась, а частина - пішла на присудження.
ФЗШУ відразу відреагувала на цю ситуацію і почала надсилати запити на ICCF для отримання роз’ясненнь. З отриманих відповідей можна зробити висновок:
1.Повторного перезапуску не буде.
2.Якщо гравець не погоджується с запуском на присудження, то він повинен подати скаргу на ім’я турнірного комісара ICCF Френка Гейдера у термін 14 діб.
3.Якщо гравець не погоджується з результатом присудження, то він має подати апеляцію у термін 14 днів після отримання рішення про присудження партії.
Цитата з відповіді ICCF: «Для подання апеляції, надішліть інформацію, наведену нижче, за посиланням у кінці:
ваше ім’я та ідентифікаційний номер ICCF;
для результату гри,який оскаржується: ім’я вашого суперника та назва події ваша претензія щодо винесення рішення (яким, на вашу думку, має бути результат гри).
Якщо ви претендуєте на виграш, ви також повинні надіслати аналіз, який покаже, що ви знаєте, як позиція є виграшною (Належний аналіз описано в розділі 2.3 Правил ICCF). Без такого аналізу заява про виграш повернеться до вимоги про нічию. Гравців запрошують, але не зобов’язані подавати аналіз для підтвердження заяви про нічию.
Надішліть все вищезазначене на адресу ес Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Це має бути надіслано протягом 14 днів з моменту надсилання вам цього повідомлення.
Жодна апеляція, подана після цього часу, не буде дійсна. Будь-яка апеляція розглядатиметься окремим суддею, рішення якого буде остаточним без можливості подальшого оскарження».