Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Інструкція з відновлення гри у призупинених партіях
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Вівторок, 15 березня 2022, 14:42

Як відомо, у зв’язку з початком війни на вимогу нашого національного делегата 25 лютого ICCF зупинила годинники у партіях всіх наших гравців.
Світовий турнірний директор World Tournament Director ICCF Франк Гейдер надав роз’яснення на випадок, коли у когось із наших гравців з’явиться можливість і бажання продовжити гру. Для продовження гри гравець повинен надіслати повідомлення відразу УСІМ директорам турнірів (TD), в яких гравець прийиає участь. Існують два фактори, які гравці повинні враховувати, якщо вони намагатимуться реалізувати цю опцію:
(a) вони повинні зв'язатися з усіма своїми TD з цим запитом ( всі такі запити робляться протягом одного 24-годинного періоду) або відмовитися від продовження гри, і
(b) як тільки гравець попросить перезапустити його партії, то у подальшому годинники цього гравця не будуть знову зупинятися ICCF, незалежно від того, що станеться в Україні.
Електронні листи кожному TD надсилаються у такому порядку: потрібно перейти на будь-яку зі своїх ігрових дощок з відповідного турніру, помістивши курсор над ігровою дошкою та над заголовком «Електронна пошта» (у верхньому правому куті), далі натиснути пункт меню "Надіслати електронну пошту TD" і написати електронний лист із текстом "Я хочу перезапустити всі свої ігри". При надсиланні електронних листів за допомогою цього процесу, сервер зафіксує, що всі ваші запити були надіслані протягом необхідного 24-годинного періоду. Вам навіть не потрібно знати, хто ваш TD або адресу електронної пошти TD. Сервер надішле вашу нотатку відповідній особі.
Максимальний час, запланований на зупинку партій, становить 60 днів. Якщо гра не буде розпочата до кінця встановленого терміну у 60 днів (до 26 квітня 2022 року), то всі незакінчені партії гравця підуть на присудження.