Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Турніри ICCF Grandmaster Norm

Загальна інформація
Назва турніру - IССF Grandmaster Norm. Гра проходить з використанням веб-сервера і з використанням звичайної пошти. Ці турніри починаються в міру комплектування. Заявки на участь в них приймаються завжди. В ІКЧФ ці турніри організовує спеціальний уповноважений по титульним турнірам Mr Marco Caressa, який приймає заявки від національних федерацій і комплектує турніри. Турніри не носять відбіркового характеру, а призначені тільки для рейтингового обліку і виконання звань.

Як прийняти участь?
Прийняти участь в цих турнірах можно двома засобами:

1) за допомогою національної федерації. Для України відповідальним за отримання заявок від українських гравців і відсилання їх спеціальному уповноваженому є Єременко Андрій Вікторович.

2) Зареєстровані на сервері ІКЧФ гравці можуть записатися через подання прямої заявки (Direct Entry). Цей спосіб припускає сплату внеску банківським переказом, або через платіжну систему PayPal, минувши національну федерацію.

Кількість гравців і система проведення
Турніри проводяться в 1 коло зазвичай при 13 учасниках.

Рейтинг
Турнір обраховується у рейтинговій системі ІКЧФ

Право на участь
1.Гравці, які мають фіксований рейтинг ІКЧФ не нижче 2450.

2.Гравці, які мають нефіксований рейтинг ІКЧФ не нижче 2500.

Спеціальне правило
Гравець, який навіть не має права на участь може бути включений в турнір, якщо він не знижує категорію турніру. В кожній групі таким гравцям може бути представлено не більше 2-ох місць. Зазвичай, такі включення вимагають більшого часу очікування. Організатори мають право відхилити заявку гравця, якщо визнають його рейтинг дуже низьким.

Обмеження
Гравець, який включився в такий турнір на сервері, може включитися в наступний такий турнір не раніше чим через 6 місяців після старту.
Гравець, який включився в такий турнір по звичайній пошті може включитися в наступний такий турнір не раніше чим через 1 рік після старту.