Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Турніри ICCF World Correspondence Chess Championship Preliminaries

Загальна інформація
Назва турніру - ICCF World Correspondence Chess Championship Preliminaries (WS WCCC PR). Гра проходить тільки на сервері. Ці турніри є попереднім етапом до фіналу чемпіонату світу, починаються в міру комплектування. Заявки на участь в них приймаються завжди. В ІКЧФ ці турніри організовує спеціальний уповноважений по титульним турнірам Mr Marco Caressa, який приймає заявки від національних федерацій і комплектує турніри.

Як прийняти участь?

Прийняти участь в цих турнірах можно двома засобами:

1) за допомогою національної федерації. Для України відповідальним за отримання заявок від українських гравців і відсилання їх спеціальному уповноваженому є Єременко Андрій Вікторович.

2) зареєстровані на сервері ІКЧФ гравці можуть записатися через подання прямої заявки (Direct Entry). Цей спосіб припускає сплату внеску банківським переказом, або через платіжну систему PayPal, минувши національну федерацію

Кількість гравців і система проведення
Турніри проводяться в 1 коло зазвичай при 13 учасниках.

Рейтинг
Турнір обраховується у рейтинговій системі ІКЧФ

Право на участь


(a) учасники одного з попередніх чи триваючих турнірів Кандидатів  (Candidates' Tournaments), які набрали не менше 40% очок, але не пройшли кваліфікацію для турніра більш високого рівня.

(b) учасники одного з попередніх чи триваючих півфіналів Чемпіонату Світу, які набрали не менше 50%

(c) гравці, які заявлені для участі своєю національною федерацією, але маючи на момент заявки рейтинг нижче 2400 (фіксований чи нефіксований). У кожному календарному році національна федерація, котра є членом ІКЧФ, має 2 квотованих місця для заявок своїх гравців в турніри WCCC Preliminaries (или Semi-Finals). Федерація може отримати додатково квотовані місця в залежності від кількості декларованих граючих шахістів (згідно статистики оплати членських внесків) в попередньому році

Більше 200 гравців – 1 додаткове місце.
Більше 500 гравців – 2 додаткових місця.
Більше 1000 гравців – 3 додаткових місця.
Більше 2000 гравців – 4 додаткових місця.
Більше 5000 гравців – 5 додаткових місця.

В залежності від рейтинга гравці, заявлені по квоті, попадають в турнір Peliminary (при рейтингу нижче 2400) чи турнір Semifinal (при рейтингу не нижче 2400).
        
(d) переможці турнірів ICCF World Master class.

(e) шахісти з рейтингом ІКЧФ не нижче 2500.

(f) міжнародні майстри ІКЧФ (IM) з рейтингом не нижче 2300.

(g) старші міжнародні майстри ІКЧФ (SIM) з рейтингом не нижче 2250.

(h) гросмейстери ІКЧФ.

(i) учасники чемпіонатів зон ІКЧФ,  що досягли кращіх результатів. Кількість гравців які мають право прийняти участь в турнірі Preliminary

Якщо категорія зонального чемпіонату нижче 4, то допускається 2 гравці при кількості учасників менше 14, 3 гравці при 14 учасників і більше.
При категоріях зонального чемпіонату 4-6 право на участь отримують 4 кращих гравці при кількості учасників менше 14 і 5 гравців при кількості учасників не менше 14.

Гравці, які мають напівкваліфікацію для турніру Preliminary.

(a) учасники, які зайняли 2 місто в турнірі World Master Class,

(b) переможці турніру World Master Class при 7 учасниках и другі призери турніру World Master Class при 15 учасниках (старі турніриWorld Master Class).