Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Рішення Виконкому ФЗШУ
Написав Administrator   
Субота, 15 січня 2011, 00:21

 

                                                   Протокол №5/2010
засідання Виконкому ФЗШУ 27 грудня  2010 року  (м. Київ) та обговорення і голосування у інтерактивному режимі з 27 грудня 2010 по 10 січня 2011.

Присутні: члени Виконкому ФЗШУ: Баранюк А.І., Шеретюк А.І., Гончаренко Г.С., Нагорний Д.Ю., Ярошенко Ю. Т.; Голова КРК Філіпович А.А.;
У обговоренні та голосуванні у інтерактивному режимі з 27 грудня 2010 по 10 січня 2011 р. взяли участь члени Виконкому Андрющенко М.М., Гудок В.В., Дудьєв В.П., Єременко А.В., Касапчук О.В., Колесников Р.М., Тимошенко А.Г., Савчур Ф.Ф. (з правом вирішального голосу) та Саєнко О.А., Салітреннік О.О. (з правом дорадчого голосу).

                                                       Порядок денний:
1. Про стан справ та якість суддівства у поштових турнірах півфіналів 24-го та четвертьфіналів 25-го чемпіонату України зі заочних шахів – доповідачі Баранюк А.І., Гончаренко Г.С., Ярошенко Ю.Т.

Президент ФЗШУ Баранюк А.І. відкрив засідання і запропонував розпочати роботу з тим, щоб прийняти попередні рішення по пунктах порядку денного та винести їх на додаткове обговорення та голосування в інтерактивному режимі всіма членами Виконкому  ФЗШУ для прийняття остаточного рішення, як це передбачено Статутом ФЗШУ.
Постановили:
Розпочати  засідання Виконкому ФЗШУ. Всі рішення, прийняті на засіданні, представити на додатковий розгляд членам Виконкому для обговорення та прийняття остаточного рішення голосуванням в інтерактивному режимі.
Голосували за: 5, проти: 0 утримались: 0 . Рішення прийняте.

По питанню порядку денного Президент ФЗШУ Баранюк А.І. інформував, що   Головний тренер департаменту спорту вищих досягнень Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України Тимошенко Л.В. виказав Президенту ФЗШУ глибоке занепокоєння з приводу стану справ у поштових турнірах півфіналів 24-го та четвертьфіналів 25-го чемпіонатів України зі заочних шахів. Так, на 01.12.2010 р. за даними судді цих турнірів Ковальова І.С. , які він передав до організаційного комітету змагань для обрахунку рейтингів ІКЧФ і ФЗШУ, закінчилось у середньому 33% партій, а у турнірі UKR-C24/sf1 взагалі лише 19%, хоча на той час до кінця турніру залишалось лише 4 місяці, а нині взагалі 3 місяці.
Стан справ у поштових турнірах півфіналів 24-го та четвертьфіналів 25-го чемпіонатів України зі заочних шахів вже давно турбує Виконком ФЗШУ. Згідно рішення Виконкому №4/2010 від 16.11.10 р. Президентом ФЗШУ була послана вимога надати інформацію стосовно стану справ у цих турнірах.
Вимога Президента виконана не в повному обсязі. Натомість сам Ковальов І.С. висунув зустрічну неадекватну (якщо не сказати – абсурдну)  вимогу надати йому всю (!) документацію ФЗШУ, починаючи з грудня 2008 р.
Нагадаю, що Ковальов І.С. не є членом Виконкому, очолив місцевий осередок Донецької області лише 07.11.2009 р. Рада ФЗШУ затверджує тільки ті рішення Виконкому, які цього потребують. Перевірка документації Виконкому може здійснюватись за рішенням Ради та КРК, а не окремого їх члена. До того ж сам Ковальов І.С., як керівник місцевого Осередку ФЗШУ, є тимчасово нелегітимний на займаній посаді, оскільки керується в своїй роботі Положенням про місцевий Осередок, яке суперечить вимогам Статуту ФЗШУ і Закону України «Про об’єднання громадян», а також не звітує перед колективом місцевого Осередку ФЗШУ про свою фінансову діяльність, за що був неодноразово попереджений листами керівництва ФЗШУ та рішеннями Виконкому Федерації.
Так, безпосередній керівник пана Ковальова І.С. – голова Ради ФЗШУ Саєнко О.А. неодноразово, але безрезультатно звертався до Ковальова І.С. листами з проханням привести Положення про місцевий  Осередок ФЗШУ до статутних норм і вести облік використання громадських грошових коштів Осередку належним чином, тобто на банківському рахунку, а не у власній кишені в ручному режимі.
Перші два листи з цими вимогами були відіслані головою Ради електронною поштою на адресу Ковальова І.С.  і його заступників – Зінченка С.Г. та Пожидаєва В.В. 22.06.2010., 10 год. 49 хв. і 14.10.2010., 19 год. 44 хв.
Однак відповісти на електронні листи донецькі товариші не побажали. Тоді голова Ради написав Ковальову І.С. ще одного листа 31.11.2010 – цього разу звичайною рекомендованою поштою з повідомленням про вручення адресату. Відповідь пана Ковальова на цей лист була короткою: «Письмо получено. Ответ готовится». Цей «ответ» Ковальовим, на жаль, готується і досі, тобто і це прохання керівництва ФЗШУ Ковальов І.С. проігнорував. Оскільки реагувати на умовляння, листи і прості прохання керівництва Федерації жити по Статуту і внутрішніх законах ФЗШУ Ковальов не бажає, керівництво ФЗШУ змушено було застосувати до нього засоби адміністративного впливу.
Так, рішенням Виконкому ФЗШУ (п.4 Протоколу №3/2010 від 10.06.2010 р.) Ковальова І.С. було зобов’язано в місячний термін усунути нестатутні норми з Положення про місцевий Осередок ФЗШУ в Донецькій області і повторно подати його президенту Федерації на затвердження. Це рішення Виконкому ФЗШУ Ковальовим І.С. було проігноровано.
Рішенням Виконкому ФЗШУ (п.5.1 Протоколу №4/2010 від 06.11.2010 р.) Ковальову І.С. за невиконання рішень керівних органів Федерації було оголошено догану і попереджено, що в разі подальшого порушення ним статутних норм та ігнорування рішень керівних органів ФЗШУ його буде позбавлено членства в ФЗШУ. Це рішення Виконкому ФЗШУ Ковальовим І.С. також було проігноровано.
Рішенням Апеляційного Комітету ФЗШУ від 2.11.2010 р. Ковальов І.С. був запрошений на засідання Виконкому 6.11.2010 р. для з’ясування причин конфлікту у партії Хворостянов – Цираковський, однак це рішення під приводом відсутності грошей на оплату дороги було Ковальовим також проігноровано.
17.11.2010 р. наказом №22 президента ФЗШУ було відкликано підпис президента Федерації з Положення про місцевий Осередок ФЗШУ в Донецькій області і визнано його недійсним як таке, що суперечить вимогам Статуту ФЗШУ та ст.6 Закону України «Про об’єднання громадян».
Цим же наказом президент ФЗШУ зобов’язав Ковальова І.С. привести текст Положення про місцевий Осередок ФЗШУ в Донецькій області до вимог Статуту Федерації і повторно, до 20.12.2010 р. подати його на затвердження президенту ФЗШУ, попередньо узгодивши текст Положення з Секретаріатом і головою Ради ФЗШУ.
Цей наказ по Федерації був направлений Ковальову І.С. 07.12.2010 р. рекомендованим листом звичайною поштою з повідомленням про вручення адресату, і одержаний ним, згідно його підпису на повідомленні про вручення – 10.12.2010 р. Але і ця вимога керівника Федерації була Ковальовим також проігнорована.
Як показує побіжний аналіз останніх подій, поведінка пана Ковальова І.С., його відношення до виконання обов’язків і до вимог керівних органів ФЗШУ свідчить про його небажання працювати в правовому полі, виконувати вимоги Статуту ФЗШУ і спрямована лише на дестабілізацію роботи нашої Федерації.
Пропоную поки що обмежитись відстороненням пана Ковальова І.С. від суддівства всіх довірених йому       шахових турнірів і анулювати угоду щодо виплати йому заключного траншу згідно гарантійного листа ФЗШУ від     12.10.2009 р. та ще раз (уже вкотре) попередити його, що якщо він не зробить належних висновків,  буде позбавлений членства в Федерації за самоуправство і порушення норм Статуту Федерації (листи Ковальова додаються).
Ярошенко Ю.Т. інформував, що суддя турнірів півфіналів 24-го та четвертьфіналів 25-го чемпіонатів України зі заочних шахів Ковальов І.С. дезінформує і вводить в оману керівництво ФЗШУ та органи влади, а саме  департамент спорту вищих досягнень Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України, подаючи неповну інформацію про кількість завершених партій у турнірах, який він судить. Так, за даними, отриманими організаційним комітетом змагань, у т. UKR-C24/sf2 закінчилось 28 партій (з них 14 це партії Желавського, який, на жаль, помер). А за даними старости турніру (інформація учасникам від 1.10.10, лист у додатку) – закінчилось 60 (!) партій. Учасник турніру Ціраковський за цією інформацією має 7,5 очок з 8, а суддя Ковальов для обрахунку рейтингів ІКЧФ та ФЗШУ подає інформацію лише про 4 поразки Ціраковського, на основі свого рішення про виключення Ціраковського з турніру, а всі інші закінчені партії ігнорує.
Гончаренко Г.С. інформував, що йому, як Голові Апеляційного комітету, надійшла скарга від учасника т.  UKR-C24/sf2 Ціраковського С.В. на неправомірне виключення його з турніру суддею Ковальовим І.С. При цьому Ціраковський стверджує, що він не отримував рішення судді про виключення його з турніру, а про своє виключення дізнався лише з листів партнерів по турніру. У зв’язку з цією заявою, Головою Апеляційного комітету був надісланий запит судді турніру Ковальову І.С. з проханням надати це рішення та його обґрунтування для розгляду апеляційним комітетом. Ковальов І.С. відверто ігнорував прохання Голови Апеляційного комітету, не надав свого рішення та аргументів, на основі чого було прийнято рішення про виключення Ціраковського з турніру, приславши формальну відписку.
Висновок обговорення:
У результаті обговорення констатована незадовільна якість суддівства Ковальова І.С. у турнірах півфіналів 24-го та четвертьфіналів 25-го чемпіонатів України зі заочних шахів. Неповне та несвоєчасне надання результатів порушує права учасників турнірів, не враховуються зміни їх рейтингу, що призводить до втрати ними можливості брати участь у турнірах більш високого рівня. Ковальов І.С. дезінформує і вводить в оману організаційний комітет змагань та органи влади, а саме  департамент спорту вищих досягнень Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України, подаючи неповну інформацію про кількість завершених партій у турнірах, який він судить. Вважаємо такі дії Ковальова І.С.  як спробу поставити  під сумнів здатність ФЗШУ своєчасно і якісно проводити турніри.
Ковальов І.С. порушив процедуру виключення з турніру учасника UKR-C24/sf2  Ціраковського без винесення попереджень, не повідомивши його про своє  рішення і не надавши пояснень Голові Апеляційного комітету. Це свідчить про неспроможність Ковальова І.С.  об’єктивно  і  справедливо  вирішувати конфліктні  ситуації.

                                                   Постановили:

1. Відмінити рішення Ковальова І.С. №34 від 25.10.2010 р. про виключення Ціраковського С.В. з  турніру UKR-C24/sf2 і зарахування йому поразок у всіх незакінчених партіях. Учасникам турніру UKR-C24/sf2, що мають незакінчені партії з Ціраковським С.В. (Фаріонову А.М., Пелеху І.П., Петренку Ю.В., Олійнику В.В., Мичишину А.Н.) продовжити гру в партіях з Ціраковським С.В. з моменту отримання даного рішення Виконкому.

2. Відсторонити Ковальова І.С. від виконання обов’язків судді у всіх відбірних турнірах ФЗШУ, які він судить в даний час, а саме: тт. №№ UKR-C24/sf2,  UKR/C24/sf1, UKR/C25/qf1, UKR/C25/qf2, UKR/C25/qf3. Анулювати угоду щодо виплати Ковальову І.С. заключного траншу по гарантійному листу ФЗШУ від 12.10.2009 р.

3. Призначити суддею тт. №№ UKR-C24/sf2,  UKR/C24/sf1, UKR/C25/qf1, UKR/C25/qf2, UKR/C25/qf3  суддю Національної категорії з шахів  Ніколаєва Л.В. (м.Київ). Призначити заступником судді тт. UKR/C24/sf1, UKR/C25/qf1 UKR/C25/qf2, UKR/C25/qf3  Жолоба А. Ф. (Волинська обл.)

4.    Дане Рішення Виконкому довести до всіх учасників вказаних турнірів та членів ФЗШУ.

Голосували за рішення в цілому «ЗА» 9 + 3 дорадчих голоси, «ПРОТИ» 2, «УТРИМАЛИСЬ» 1, «не голосували» 2
Рішення прийняте.
Результати поіменного голосування подаються у додатку до Протоколу.

Голова засідання, президент ФЗШУ   Баранюк А.І.  Секретар засідання     Ярошенко Ю.Т

Підсумки поіменного голосування членів Виконкому ФЗШУ за результатами засідання Виконкому ФЗШУ 27 грудня  2010 року  (м. Київ) та інтерактивного обговорення (27 грудня 2010 р.-10 січня 2011 р.)

ПІБПункт 1Пункт 2Пункт 3аПункт 3б
Андрющенко М.М.зазапротиза
Баранюк А.І.зазапротиза
Гончаренко Г.С.зазапротиза
Гудок В. В. зазапротиза
Дудьєв В.П.утримавсяутримавсяутримавсяутримався
Єременко А. В.зазапротиза
Касапчук О. В.зазапротиза
Мазепа В. О.не голос.не голос.не голос.не голос.
Нагорний Д. Ю.зазапротиза
Колесников Р.М.запротипротипроти
Тимошенко А. Г.зазапротиза
Савчур Ф. Ф.не голос.не голос.не голос.не голос.
Шеретюк А. О.зазапротиза
Ярошенко Ю. Т.зазазапроти
Саєнко О.А. (дорадчий голос)зазапротиза
Салітренник О.О.  (дорадчий голос)зазапротиза
Філіпович А.А. (дорадчий голос)зазапротиза
Усього
За11+3 д.г.10+3 д.г.19+3 д.г.
Проти0110+3 д.г.2
Утримались1111
Не голосували2222