Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Положення про проведення фіналу 7-го Особистого Кубка України зі шахів за листуванням (звичайною поштою)
 З А Т В Е Р Д Ж У Ю
 Президент федерації  заочних шахів України
 _________Ю.Б.Кошмак
 ___________ 2013 року


 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення фіналу 7-го Особистого Кубка України зі шахів за листуванням (звичайною поштою)


1.Мета змагань.

Змагання проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку в Україні заочної шахової гри;
- підвищення кваліфікації та творчого росту шахістів;
- виявлення найсильніших спортсменів для участі в офіційних міжнародних заочних шахових змаганнях.

2.Термін проведення змагань.

Початок змагань 15.01.2014 р., закінчення змагань – 15.01.16 р.


3.Керівництво проведенням змагань.

Керівництво проведенням змагань здійснюється Федерацією заочних шахів України (далі - ФЗШУ).
Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення змагання покладається на оргкомітет та головну суддівську колегію, яка призначається ФЗШУ.
Результати змагань підлягають обрахунку в рейтинг-системах ІКЧФ і ФЗШУ.

4.Умови проведення та вимоги до учасників змагань.

Змагання проводяться за Правилами ФЗШУ гри в шахи за листуванням. Ходи в партії пересилаються за допомогою звичайного поштового зв’язку.
Фінал 7-го Кубка (15 учасників) формується з:
а) призерів (1-5 місця) фіналу 6-го Кубка України з заочних шахів звичайною поштою;
б) призерів (1-3 місця) півфіналу 7-го Кубка України з заочних шахів звичайною поштою та чемпіонату Дніпропетровської обл. (турнір ФЧДО 2012 – 2013 рр.).
в) 4 місця за номінацією Виконкому ФЗШУ
При відмові від участі спортсмена, який здобув право участі у фіналі за результатами турнірів UKR/Cup7P/sf1 та ФЧДО 2012 – 2013, його місце займає учасник, що зайняв наступне місце. При відмові від участі спортсмена, який здобув право участі у фіналі за результатами фіналу 6-го чемпіонату України, його місце займає учасник фіналу, що зайняв наступне місце. Участь за номінацією Виконкому – згідно рейтингу ФЗШУ з числа надісланих заявок на участь у турнірі та наявності звання МСУ.

5.Умови підведення підсумків.

Місця учасників визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. У разі однакової кількості набраних очок у двох або більшої кількості учасників змагань, місця визначаються:
- за кількістю перемог;
- за системою коефіцієнтів;
- за результатом особистої зустрічі.

6.Нагородження.

Переможці та призери фіналу 7-го Кубка України нагороджуються медалями, дипломами відповідних ступенів.

7.Умови прийому.

Федерація заочних шахів України несе витрати по організації та проведенню змагань за рахунок турнірних внесків учасників, який складає 75 грн. Учасники змагань не повинні мати заборгованості по сплаті членських та турнірних внесків.

8.Порядок і термін подання заявок.

Заявку на участь у турнірах циклу розіграшу Кубка України (звичайною поштою) надсилати на адресу: вул. Колгоспна, 67, м. Дніпропетровськ, 49016 Матушкіна Людмила Броніславівна. т. (098)4381852. (099) 937-5607. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Форма заявки: прізвище, ім'я та по-батькові; день, місяць і рік народження; спортивний розряд, звання; спортивне товариство; для участі в якому турнірі подається заявка; повна поштова адреса; при наявності – телефони та електронна адреса.

Строк подачі заявок на участь у змаганнях до 25.12.2013 р. Заявки, подані пізніше, будуть розглядатися тільки у випадку наявності вакантних місць.

Федерація заочних шахів України