Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Положення про проведення 25-го чемпіонату України зі заочних шахів
 З А Т В Е Р Д Ж У Ю
 Президент федерації  заочних шахів України
 _________Ю.Б.Кошмак
 ___________ 2013 року

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення фіналу 25-го чемпіонату України зі заочних шахів


1.Мета змагань

Змагання проводяться з метою:
- популяризації та подальшого розвитку в Україні заочної шахової гри;
- підвищення кваліфікації та творчого росту шахістів;
- виявлення чемпіона України з заочних шахів та найсильніших спортсменів для участі в офіційних міжнародних та українських заочних шахових змаганнях. Переможець чемпіонату України отримує право участі у півфіналі чемпіонату світу.

2.Термін проведення змагань.

Початок змагань 30.12.2013 р., закінчення змагань – 30.10.2015 р.

3.Керівництво проведенням змагань

Керівництво проведенням змагань чемпіонату України здійснюється Федерацією заочних шахів України (далі - ФЗШУ).
Відповідальність за підготовку змагань та безпосереднє проведення чемпіонату покладається на оргкомітет та головну суддівську колегію. Їх функції та склад регулюються додатковим Регламентом, який затверджується Виконкомом ФЗШУ. Жеребкування учасників турніру проводить Головний суддя турніру. Результати змагань підлягають обрахунку в рейтинг-системах ІКЧФ і ФЗШУ.

4.Умови проведення та вимоги до учасників змагань

Змагання фіналу чемпіонату України проводяться за коловою системою при 15 учасниках. Змагання проводяться згідно з чинними в Україні правилами гри в шахи за листуванням. Ходи в партії пересилаються через шаховий сервер ІКЧФ в мережі Інтернет.
До участі у фіналі чемпіонату України допускаються:
а) 1-5 місця фіналу ІІІ Кубка України зі заочних шахів (2010-2013рр)
б) 1-3 місце 2-х півфіналів 25-го чемпіонату України - турніри першої ліги UKR-C25FL1, UKR-C25FL2 (2011-2013 рр.).
в) 4 місця за номінацією Виконкому ФЗШУ.
При відмові від участі спортсмена, який здобув право участі у фіналі за результатами UKR-C25FL1, UKR-C25FL2 (2011-2013 рр.), його місце займає учасник турніру, що зайняв наступне місце, але не нижче четвертого. При відмові від участі спортсмена, який здобув право участі у фіналі за результатами фіналу ІІІ Кубка України зі заочних шахів (2010-2013рр.) його місце займає учасник фіналу, що зайняв наступне місце, але не нижче сьомого. Якщо вакансії, викладені у пунктах 4а та 4б не будуть заповнені, збільшується квота за номінацією Виконкому.

5.Умови підведення підсумків

Місця учасників визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. У разі однакової кількості набраних очок у двох або більшої кількості учасників змагань, місця визначаються:
- за кількістю перемог;
- за системою коефіцієнтів;
- за результатом особистої зустрічі.

6.Нагородження

Переможець фіналу отримує звання чемпіона України, нагороджується медаллю та дипломом ФЗШУ.
Призери фіналу чемпіонату України нагороджуються медалями та дипломами ФЗШУ відповідного ступеня.

7.Умови прийому

ФЗШУ несе витрати по організації та проведенню змагань за рахунок турнірних внесків учасників змагання у розмірі 100 грн. Учасники змагань не повинні мати заборгованості по сплаті членських та турнірних внесків.

8.Порядок і термін подання заявок.

Заявки на участь у змаганнях подаються на адресу судді турніру Андрющенка Миколи Миколайовича: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з копією Президенту ФЗШУ Кошмаку Юрію Борисовичу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , та відповідальному секретарю ФЗШУ Ярошенку Юрію Трохимовичу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Форма заяви: прізвище, ім'я та по-батькові; день, місяць і рік народження; звання чи спортивний розряд, обґрунтування для включення в турнір; адреса електронної пошти; повна поштова адреса; номер телефону (стаціонарного та мобільного при наявності).

Строк подачі заявок на участь турнірі до 18 грудня 2013 р.

Федерація заочних шахів України