Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ UA793226690000026001300239722 в ТВБВ № 10026/066 ГУ по Києву АТ «Ощадбанк», МФО 322669 код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Положення про проведення 24-го чемпіонату України зі заочних шахів
Написав Відповідальний секретар ФЗШУ Ю.Т.Ярошенко   
П'ятниця, 21 жовтня 2011, 21:48

 

З А Т В Е Р Д Ж У Ю
Президент федерації
заочних шахів України
_________А.І.Баранюк
12.10. 2011 року
З А Т В Е Р Д Ж У Ю
Перший заступник Голови державної
служби молоді та спорту України
 ____________С.В.Глущенко 
12.10. 2011 року

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення фіналу 24-го чемпіонату України зі заочних шахів 

1.Мета змагань

Змагання проводяться з метою:  

- популяризації та подальшого розвитку в Україні заочної шахової гри;
- підвищення кваліфікації та творчого росту шахістів;
- виявлення чемпіона України з заочних шахів та найсильніших спортсменів для участі в офіційних міжнародних та українських заочних шахових змаганнях. Переможець чемпіонату України отримує право участі у півфіналі чемпіонату світу.

2.Термін проведення змагань.

Початок змагань 15.12.2011 р., закінчення змагань – 15.10.2013 р.

3.Керівництво проведенням змагань

Керівництво проведенням змагань чемпіонату України здійснюється відділом неолімпійських видів спорту, наукового та медичного забезпечення департаменту спорту вищих досягнень Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту (далі - Міністерство) і Федерацією заочних шахів України (далі - ФЗШУ).

Відповідальність за підготовку змагань та безпосереднє проведення чемпіонату покладається на оргкомітет та головну суддівську колегію, яку призначає Міністерство за поданням ФЗШУ. Функції та склад оргкомітету регулюються додатковим Регламентом, який затверджується Виконкомом ФЗШУ.

4.Умови проведення та вимоги до учасників змагань

Змагання фіналу чемпіонату України проводяться за коловою системою при 15 учасниках. Змагання проводяться згідно з чинними в Україні правилами гри в шахи за листуванням електронною поштою. Ходи в партії пересилаються через шаховий сервер в мережі Інтернет.

До участі у фіналі чемпіонату України допускаються:

а) 1-5 місця фіналу 23-го чемпіонату України.
б) 1-2 місце 4-х півфіналів 24-го чемпіонату України (турніри UKR-C24/sf1-4).
в) 2 місця за номінацією Виконкому ФЗШУ.

При відмові від участі спортсмена, який здобув право участі у фіналі за результатами півфінальних турнірів (турніри UKR-C24/sf1-4), його місце займає учасник півфіналу, що зайняв наступне місце.. При відмові від участі спортсмена, який здобув право участі у фіналі за результатами фіналу 23-го чемпіонату України, його місце займає учасник фіналу, що зайняв наступне місце.

5.Умови підведення підсумків

Місця учасників визначаються за найбільшою кількістю набраних очок. У разі однакової кількості набраних очок у двох або більшої кількості учасників змагань, місця визначаються: - за системою коефіцієнтів; - за кількістю перемог; - за результатом особистої зустрічі.

6.Нагородження

Переможець фіналу отримує звання чемпіона України, нагороджується медаллю та дипломом Міністерства, сувеніром ФЗШУ. Призери фіналу чемпіонату України нагороджуються медалями та дипломами Міністерства відповідного ступеня, сувенірами ФЗШУ.

7.Умови прийому

ФЗШУ несе витрати по організації та проведенню змагань.
Міністерство несе витрати по оплаті суддівської колегії та нагородженню переможців відповідно до Єдиних календарних планів фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України згідно з затвердженими кошторисами.

Територіальним органам виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту областей, міст Києва і Севастополя та АР Крим дозволяється надавати фінансову допомогу учасникам турнірів чемпіонату України з заочних шахів.

8.Порядок і термін подання заявок.

Заявки на участь у змаганнях подаються на адресу голови організаційного комітету Андрющенка Миколи Миколайовича: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з копією Президенту ФЗШУ Баранюку Андрію Івановичу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , та відповідальному секретарю ФЗШУ Ярошенку Юрію Трохимовичу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Форма заяви: прізвище, ім'я та по-батькові; день, місяць і рік народження; звання чи спортивний розряд, обґрунтування для включення в турнір; адреса електронної пошти; повна поштова адреса; номер телефону (стаціонарного та мобільного при наявності). Строк подачі заявок на участь турнірі до 15 листопада 2011 р.


Федерація заочних шахів України Відділ неолімпійських видів спорту           
наукового та медичного забезпечення
департаменту спорту вищих досягнень
Мінсім’ямолодьспорту