Оголошення

Станом на 15 жовтня для участі у чвертьфіналах 20 Кубку світу ІКЧФ зареєструвалося більше 500 гравців з 47 країн світу. Лідирує у цьому списку Росія -121 учасник. Далі йдуть Німеччина- 89 шахістів, США- 43, Іспанія-38, Італія-32, Нідерланди-21,Англія і Польща – по 20.
Від України зареєструвалося, поки що, 12 гравців. Цікаво, що росіянин Володимир Попов зареєструвався одразу в 5-ти турнірах, а його співвітчизник Олег Петрігин – в 4-х. В трьох турнірах одразу вирішили грати ще шестеро учасників з Чехії, Німеччини, Росії, Іспанії та Шотландії.
До закінчення подачі заявок залишилось не так багато часу. Нагадуємо, що до 1 листопада можна зареєструватись напряму на сайті ICCF www.iccf-webchess.com через Direkt Entry , або до 29 жовтня звернутись до національного делегата Єременка Андрія Вікторовича – e-mail : andrerem@gmail.com з копією spectroscopy@ukr.net .
Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б

Залишити коментар