Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Кваліфікаційні турніри

 

Турнір: Старт: Закінчення Представники від України:
Grandmaster Norm      
WS/GMN/019 30.08.2009 17.01.2012
Папенін Микола (АР Крим)
WS/GMN/015 25.10.2008 06.12.2010 Гончаренко Георгій (Київ)
WS/GMN/002 20.04.2006 19.07.2007 Суходольський Олександр (Дніпропетровська)
EM/GMN/015 10.08.2005 05.04.2007 Савінов Віктор (Київ)
Masters Norm      
WS/MN/073 30.07.2011   Воронін Олександр (Київ)
WS/MN/070 10.06.2011   Немченко Валерій (Дніпропетровська)
WS/MN/068 10.04.2011   Анохін Юрій (Луганськ)
WS/MN/055 10.04.2010 07.10.2011 Ваньчак Ігор (Івано-Франківська)
WS/MN/040 15.12.2008 19.11.2010 Папенін Микола (АР Крим)
WS/MN/029 20.04.2008 16.08.2011 Папенін Микола (АР Крим)
WT/MN/120 25.07.2006  31.12.2011 Байковський Юрій (Харківська)
WS/MN/003 10.07.2005 14.05.2007 Бубир Олександр (Кривий Ріг)
EM/MN/069 20.10.2003 12.09.2005 Саєнко Олег (Рівне)
EM/MN/072 20.12.2003 12.09.2005 Селянчин Микола (Закарпатська)
WT/MN/114 22.12.2003 08.09.2009 Байковський Юрій (Харківська)
MN – 07 - 04.11.2001 Гудок Віктор (Вінниця)
M-class Server      
WS/M/339 01.09.2011   Цираковський Сергій (Дніпропетровська)
WS/M/340 01.09.2011   Гутовський Микола
WS/M/338 24.07.2011   Лакудас Андрій (Київська)
WS/M/347 15.07.2011   Галицький Володимир
WS/M/337 15.07.2011   Захаров Олег (Рівне)
WS/M/335 10.07.2011 01.03.2012  Мамутов Шевкет (Феодосія)
WS/M/323 10.04.2011   Захаров Олег (Рівне)
WS/M/308 22.01.2011   Подгородецький В'ячеслав
WS/M/285 30.09.2010   Баранюк Андрій (Київ)
WS/M/284 25.09.2010   Мамутов Шевкет (Феодосія)
WS/M/281 15.09.2010   Захаров Олег (Рівне)
WS/M/282 15.09.2010   Гутовський Микола
WS/M/280 01.09.2010   Рехтман Павло
WS/M/275 20.07.2010 01.07.2011 Баранюк Андрій (Київ)
WS/M/266 09.05.2010 10.08.2011 Цираковський Сергій (Дніпропетровська)
WS/M/259 10.04.2010 14.08.2011 Філіпович Анатолій (Київ)
WS/M/258 28.03.2010 20.09.2011 Зеленюк Олег (Дніпропетровська)
WS/M/256 15.03.2010 06.03.2011 Немченко Валерій (Дніпропетровська)
WS/M/250 25.01.2010 12.04.2011 Немченко Валерій (Дніпропетровська)
WS/M/235 26.10.2009 17.01.2011 Баранюк Андрій (Київ)
WS/M/222 12.07.2009 01.06.2011 Ткаченко Ігор
WS/M/224 26.07.2009 13.03.2011 Подгурский Артур (Одеська)
WS/M/217 08.06.2009 22.12.2010 Баранюк Андрій (Київ)
WS/M/199 15.02.2009 09.03.2010 Шевцов Антуан
WS/M/196 28.01.2009 26.09.2010 Подгурский Артур (Одеська)
M-class e-mail      
EM/M/302 20.07.2005 03.05.2006 Шеретюк Андрій (Київ)
EM/M/301 20.07.2005 03.07.2006 Сухов Микола (Київ)
EM/M/233 26.05.2003 01.09.2005 Крайник Тарас (Івано-Франківськ)
EM/M/222 25.01.2003 17.05.2004 Ваньчак Ігор (Івано-Франківська)
EM/M/215 15.11.2002 27.10.2003 Селянчин Микола (Закарпатська)
H-class server      
WS/H/234 20.04.2010 23.04.2011 Мамутов Шевкет (Феодосія)
WS/H/175 10.03.2009 05.06.2010 Гутовський Микола
H-class e-mail      
EM/H/177 10.09.2006 01.10.2008 Угріновський Арон (Вінницька)
EM/H/128 10.11.2003 23.02.2005 Шеретюк Андрій (Київ)
EM/H/080 30.01.2002 01.10.2002 Селянчин Микола (Закарпатська)
EM/H/092 15.05.2002 30.09.2003 Шеретюк Андрій (Київ)
O-class server      
WS/O/408 19.11.2010  24.12.2011 Тимчук Денис
WS/O/349 01.03.2010 05.06.2010 Мамутов Шевкет (Феодосія)
WS/O/312 28.09.2009 22.02.2010 Немченко Валерій (Дніпропетровська)
WS/O/161 10.11.2007 18.11.2008 Папенін Микола (АР Крим)
EU/M-class      
EU/WS/M/031 01.07.2011   Лесько Андрій
EU/WS/M/030 10.06.2011   Бабійчук Володимир (Хмельницька)
EU/WS/M/024 20.12.2010   Захаров Олег (Рівне)
EU/WS/M/022 20.09.2010  11.12.2011 Немченко Валерій (Дніпропетровська)
EU/WS/M/020 15.05.2010  10.01.2012 Ткаченко Ігор
EU/WS/M/014 15.07.2009 07.04.2011 Дегтярьов Сергій (Херсон)
EU/WS/M/011 01.03.2009 05.06.2010 Баранюк Андрій (Київ)
EU/WS/M/009 15.01.2009 19.07.2010 Дупленко Володимир (Дніпропетровська)
Тушев Андрій (Дніпропетровська)
EU/WS/M/010 25.01.2009 06.07.2010 Рехтман Павло
EU/WS/M/008 20.12.2008 15.10.2010 Захаров Олег (Рівне)
EU/EM/M/012 - 09.05.2004 Дем'як Микола
EU/EM/M/013 - 29.09.2004 Суходольський Олександр (Дніпропетровська)
EU/EM/M/019 - 27.04.2005 Соколов Віктор (Дніпропетровська)
EU/EM/M/016   11.05.2005 Федів Олександр (Закарпатська)
EU/EM/M/002 20.03.2002 18.10.2003 Дем'як Микола
EU/EM/M/004 24.06.2002 06.03.2004 Федів Олександр (Закарпатська)
EU/M/1288 02.07.2001 30.06.2004 Хохлов Ігор (Запоріжжя)
EU/M/GT/440 14.07.1997 31.12.2000 Гордієнко Іван
EU/M/1187 07.07.1997 03.03.2002 Бабійчук Володимир (Хмельницький)
EU/M/GT/438 07.07.1997 30.06.2000 Антипенко Олександр
EU/M/1149 17.06.1996 30.06.2000 Савчак Олег (Волинська)
EU/M/1114 04.09.1995 31.12.1999 Межебицький Станіслав
EU/M/1121 04.09.1995 30.12.1998 Межебицький Станіслав
EU/O-class      
EU/WS/O/024 30.10.2009 19.01.2011 Немченко Валерій (Дніпропетровська)
EU/H-class      
EU/EM/H/008 29.03.2003 27.03.2004 Шеретюк Андрій (Київ)
EU/EM/H/007
26.02.2003 06.03.2004 Сухов Микола (Київ)
EU/EM/H/002 02.05.2002 06.03.2004 Бєглий Михайло (Закарпатська)
EU/EM/H/003 30.05.2002 06.03.2004 Бубир Олександр (Кривий Ріг)
EU/EM/H/001 27.02.2002 01.04.2003 Селянчин Микола (Закарпатська)
EU/H/1262 07.07.1997 30.06.2005 Баранюк Андрій (Київ)
EU/H/1253 01.04.1997 30.06.2000 Кулик Володимир (Дніпропетровська)
EU/H/1198 - 01.10.2000 Очков Олег
EU/EM/H/009 - 23.10.2004 Желєзний Андрій (Волинська)
EU/H/GT/268 - 01.10.2000 Кириєнко Юрій
EU/H/GT/262 - 25.02.2002 Коханов Василь (Рівне)