Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Меморіали та ювілейні турніри

 

Назва турніру: Старт: Закінчення: Представники від України:
Paul Keres - 95 Memorial Tournament 01.02.2011   Гончаренко Георгій (Київ)
Thor Løvholt Memorial U-2300 Team Tournament SF2 09.01.2011   1 дошка - Немченко Валерій
2 дошка - Воронін Олександр
3 дошка - Руденко Віталій
4 дошка - Баранюк Андрій
5 дошка - Гарбар Андрій
6 дошка - Мамутов Шевкет
José Antonio Barrios Memorial - A 01.12.2010   Папенін Микола (Сімферополь)
José Antonio Barrios Memorial - B 01.12.2010   Саєнко Олег (Рівне)
CS UNIVERSITY CRAIOVA -10 YEARS ANNIVERSARY 27.06.2010   Папенін Микола (Сімферополь)
Vsevolod Rauzer Memorial 25.05.2010 01.01.2012  Подгурский Артур (Одеса)
Ліфанов Василь
Дупленко Володимир
Стронський Віктор (Вінниця)
Бєглий Михайло
Кікоть Володимир
Бабійчук Володимир
Ванчак Ігор
Argentina Bicentennial "B" 25.05.2010  28.02.2012 Чайка Іван (Кривий Ріг)
Dr.Georgi Popov Memorial 31.03.2010   Савчур Федір (Закарпатська)
Slovenia's 15 Years Membership of ICCF - Semif. 11 30.03.2010 16.04.2011 Хохлов Ігор
Karlis Vitols Memorial 15.03.2010   Сіробаба Федір (Харківська)
МЕМОРІАЛ О.Л.АЛЬПЕРТА
Alpert Memorial Cup, Preliminary group 16 29.01.2010 20.02.2011 Воронін Олександр (Київ)
Alpert Memorial Cup, Preliminary group 52 29.01.2010 17.10.2011 Воронін Олександр (Київ)
Alpert Memorial Cup, Preliminary group 32 29.01.2010 30.11.2011  Дегтярьов Сергій
Alpert Memorial Cup, Preliminary group 42 29.01.2010 03.07.2011 Захаров Олег
Alpert Memorial Cup, Preliminary group 35 29.01.2010 18.10.2010 Бронніков Олександр
Alpert Memorial Cup, Preliminary group 49 29.01.2010 11.06.2011 Бабійчук Володимир
Efim Bogoljubov Memorial A 31.01.2010 21.03.2011 Папенін Микола (Сімферополь)
Шеретюк Андрій (Київ)
Суходольський Олександр (Дніпродзержинськ)
Саєнко Олег (Рівне)
Richard Brix Memorial 01.02.2010   Бубир Олександр (Кривий Ріг)
Alpert Memorial 20.12.2009  27.11.2011 Папенін Микола (Сімферополь)
Chessfriends Rochade 5171- 20 years board 4 01.11.2009  20.12.2011

Чайка Іван (Кривий Ріг)

Chessfriends Rochade 5171 - 20 years board 10

01.11.2009 18.10.2011

Корж Леонтій

(Дніпропетровськ)

Memorial Pierre Giraudet 01.11.2009 20.12.2011 

Болобан Олексій (Київ)

Memorial Bogolyubov B 20.07.2009 16.07.2011 Кікоть Володимир (Кривий Ріг),
Шкабатур Олексій
(Дніпропетровськ),
Бєглій Михайло (Мукачеве),
Шульга Юрій (Севастополь),
Бабійчук Володимир
(Хмельницька область),
Спірін Анатолій (Вінниця),
Леонтьєв Генадій (Донецьк).

Меморіальний турнір Німецької спілки шахістів-заочників BdF-Silber 2008

01.04.2009 11.03.2011 Герасимчук Володимир
(Івано-Франківськ)
Henry Southwell Memorial 23.03.2009 04.04.2011 Фельтін Леонід (Київська)
Slovenia's 15 Years Membership of ICCF - Group 23 15.12.2008 18.05.2010 Чорненький Олег
CADAP 40 years - group A 30.09.2008 27.02.2011

Бубир Олександр (Кривий Ріг)

CADAP 40 years - group B

30.09.2008 23.10.2010 Саєнко Олег (Рівне)
Меморіал О.Бернштейна. Група А
20.12.2007 19.08.2009 Соколов В. (Дніпропетровська)
Шеретюк А. (Київ)
Онопрійчук В. (Житомирська)
Четвертаков В. (Дніпропетровськ)
Герасимчук В. (Івано-Франківськ)
Кузнєцов І. (Дніпропетровська)
Бозявкін А. (Донецька)
Меморіал О.Бернштейна. Група Б 15.12.2007 26.05.2009 Саєнко О.(Рівне)
Гороховський Б. (Запоріжжя)
Кузнєцов С. (Дніпропетровська)
Гончаренко Г. (Київ)
Суходольський О. (Дніпропетровська)
Андрющенко М. (Севастополь)
Дегтерьов П. (Дніпропетровськ)
Luciano Cámara memorial "A" 30.09.2007 21.02.2010 Бубир Олександр (Кривий Ріг)

AEAC 5 Years - Mezquita

10.09.2007 07.02.2010 Суходольский О. (Дніпродзержинськ)

AEAC 5 Years - Alcazaba

10.09.2007

26.04.2010

Бойчук Тарас (Івано-Франківськ)
Міжнародний меморіальний турнір присвячений 70-річчю заочної шахової федерації Франції
70 ans AJEC (A) 20.05.2007 20.03.2009 Бубир Олександр (Кривий Ріг)
Гороховський Борис (Запоріжжя)
70 ans AJEC (B)
25.04.2007 28.03.2009 Ярмолюк Юрій (Львів)
Ювілейний масовий турнір в честь 60-річчя Німецької шахової федерації
60yearsBdF-WS14 15.11.2006 08.02.2008 Дегтерьов П.Г. (Дніпропетровськ)
60yearsBdF-WS31 15.11.2006 04.10.2008 Герасимчук Ю.В. (Івано-Франківськ)
60yearsBdF-WS35 15.11.2006 10.09.2008 Хохлов І.І. (Запоріжжя)
Меморіал Ю.М.Сахарова. Група А
15.06.2006 06.11.2009 Герасимчук В. (Івано-Франківськ)
Саєнко О. (Рівне)
Ярошенко Ю. (Київ)
Єщенко В. (Київ)
Андрющенко М. (Севастополь)
Бубир О. (Дніпропетровська)
Суходольський О. (Дніпропетровська)
Меморіал Ю.М.Сахарова. Група Б 15.06.2006 10.11.2007 Дегтерьов П. (Дніпропетровськ)
Леонт'єв Г. (Донецьк)
Бєглий М. (Закарпатська)
Генчев М. (Запоріжжя)
Коваленко С. (Харків)
Шеретюк А. (Київ)
Міжнародний турнір, присвячений 100-річному ювілею Британської асоціації заочних шахів 15.05.2006 24.12.2007 Оніщук С.М. (Івано-Франківська)
Меморіал О.П.Сокольського. Група А 20.06.2004 19.11.2008 Байковський Ю. (Харківська)
Гончаренко Г. (Київ)
Хворостянов А. (Запорізька)
Кустов В. (АР Крим)
Плющ Ю. (Харків)
Тимко В. (Сумська)
Меморіал О.П.Сокольського. Група Б 20.06.2004 12.01.2009 Герасимчук В. (Івано-Франківськ)
Кобилянський І. (Івано-Франківськ)
Ліскевич В. (Луганська)
Онопрійчук В. (Житомирька)
Ваньчак І. (Івано-Франківська)
Chessfriends Rochade 5171 - 15 Years board 5 01.05.2004 30.06.2006 Шульга Юрій (Севастополь)
Carlos Ros Miro Memorial - Madrid 15.04.2004 02.10.2006 Андрющенко М. (Севастополь)
Alvise Zichichi Memorial 01.02.2004 18.06.2006 Война О. (Донецька)
Frantisek Batik Memorial 15.10.2003 20.03.2006 Война О. (Донецька)
Меморіал присвячений пам'яті та 110 літтю Ф.Богатирчука 01.12.2002 29.07.2005 Дудьєв В. (Миколаївська)
Каменець А. (Донецька)
Касапчук О. (Івано-Франківськ)
Кузнєцов С. (Дніпропетровська)
Єременко А. (Харків)
Itzhak Veinger Memorial section A 01.06.2002 13.05.2006 Лепіхов Олексій (Запоріжжя)
50-Й ЮВІЛЕЙНИЙ ТУРНІР ІКЧФ
50 Jubilee Email Final 01.03.2009   Бубир Сергій (Кривий Ріг)
півфінал - JUB/E/sf3 01.04.2006 25.12.2008 Бубир Сергій (Кривий Ріг)
півфінал - JUB/E/sf6 01.04.2006 08.07.2008 Селянчин Микола (Закарпатська)
чвертьфінал - JUB/E/qf01 20.10.2003 22.10.2006 Селянчин Микола (Закарпатська)
чвертьфінал - JUB/E/qf07 20.10.2003 20.03.2006 Крайник Тарас
чвертьфінал - JUB/E/qf08 20.10.2003 06.02.2006 Бубир Олександр
(Кривий Ріг)
чвертьфінал - JUB/E/qf16 20.10.2003 25.07.2006 Бубир Сергій (Кривий Ріг)
чвертьфінал - EM/J50Q/12
20.10.2003 06.04.2005 Ярошенко Юрій (Київ)
чвертьфінал - EM/J50Q/25
20.10.2003 26.12.2005 Ваньчак Ігор
відбірковий етап - EM/J50/P007 01.09.2001 30.12.2002 Бубир Олександр
(Кривий Ріг)
відбірковий етап - EM/J50/P008 01.09.2001 05.07.2003 Ваньчак Ігор
відбірковий етап - EM/J50/P042 01.09.2001 30.06.2003 Крайник Тарас
відбірковий етап - EM/J50/P051 01.09.2001 30.12.2002 Болобан Олексій
відбірковий етап - EM/J50/P053 01.09.2001 09.11.2003 Мусіяка Віктор
відбірковий етап - EM/J50/P105 01.09.2001 30.05.2003 Шеретюк Андрій (Київ)
відбірковий етап - EM/J50/P107 01.09.2001 01.07.2002 Зайчук Віталій
відбірковий етап - EM/J50/P112 01.09.2001 30.09.2002 Мусіяка В.Л.
відбірковий етап - EM/J50/P123 01.09.2001 30.09.2002 Селянчин Микола (Закарпатська)
відбірковий етап - EM/J50/P129 01.09.2001 08.02.2003 Дімченко Сергій
відбірковий етап - EM/J50/P151 01.09.2001 09.11.2003 Бубир Сергій (Кривий Ріг)
відбірковий етап - EM/J50/P165 01.09.2001 09.11.2003 Ярошенко Юрій (Київ)
відбірковий етап - EM/J50/P166 01.09.2001 28.08.2003 Довженко Володимир
відбірковий етап - EM/J50/P199 01.09.2001 09.11.2003 Савчак Олег
Ementov Memorial - 19.10.1999 Колесніков Рудольф
 
На сайте http://maxmebel.com.ua шкафы купе недорого.