Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Чемпіонат світу ICCF

Чемпіонат, етап, результат: Старт: Закінчення: Представники від України:
35-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
півфінал 10.06.2010   Тимко Віктор
півфінал 10.06.2010   Фельтін Леонід
півфінал 10.06.2010   Суходольський Олександр (Дніпропетровська)
відбірковий етап 10.03.2011   Немченко Валерій (Дніпропетровська)
34-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
півфінал 10.06.2010   Подгурский Артур (Одеса)
півфінал 10.06.2010   Андрющенко Микола (Севастополь)
33-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
півфінал 20.04.2009 31.12.2011  Северінов Володимир (Запорізька)
півфінал 10.12.2009  20.09.2011 Герасимчук Володимир
32-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
півфінал 30.08.2008 24.06.2010 Соколов Віктор (Дніпропетровська)
півфінал 20.10.2008 21.02.2010 Шеретюк Андрій (Київ)
відбірковий етап 10.06.2008 14.05.2010 Папенін Микола (АР Крим)
відбірковий етап 20.11.2008 15.09.2010 Папенін Микола (АР Крим)
31-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
турнір кандидатів 10.09.2011   Папенін Микола (АР Крим)
відбірковий етап
30.12.2007 28.06.2009 Папенін Микола (АР Крим)
півфінал 25.02.2007 14.01.2009 Гороховський Б.М. (Запоріжжя)
30-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
турнір кандидатів 10.09.2010   Папенін Микола (АР Крим)
29-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
півфінал 30.05.2005 17.05.2007 Єременко А.В. (Харків)
півфінал 30.05.2005 01.05.2007 Крайник Тарас (Івано-Франківськ)
півфінал 05.07.2005 25.05.2008 Онищук С.М. (Івано-Франківська)
28-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
турнір кандидатів 28.06.2008 06.04.2010 Хохлов І.І. (Запоріжжя)
турнір кандидатів 30.08.2008 13.05.2011 Бубир Сергій (Дніпропетровська)
турнір кандидатів 30.10.2008  28.11.2011 Дудьєв В.П. (Миколаївська)
турнір кандидатів 30.10.2008 06.07.2011 Єременко А.В. (Харків)
півфінал 15.02.2004 31.12.2005 Ковальов Д.О. (Одеська)
півфінал - пошта 05.07.2004 11.12.2007 Хохлов І.І. (Запоріжжя)
27-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
турнір кандидатів 25.02.2007 27.01.2009 Дудьєв В.П. (Миколаївська)

26-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ

турнір кандидатів 30.06.2006 16.10.2008 Савчур Ф.Ф. (Закарпатська)
25-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
півфінал 01.08.2001 27.09.2003 Єременко А.В. (Харків)
півфінал 01.08.2001 14.02.2004 Савчак О.І. (Волинська)
23-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
півфінал 01.04.1999 30.06.2001 Єременко А.В. (Харків)
півфінал 01.04.1999 2001 Каменець А.В. (Донецька)
22-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
півфінал - 28.04.2002 Кузнєцов Сергій (Дніпропетровська)
півфінал - 23.02.2005 Хохлов Ігор (Запоріжжя)
півфінал - 29.06.2002 Єременко А.В. (Харків)
півфінал - 27.11.2002 Бендерський Валерій
півфінал - 29.06.2002 Зверяка Юрій
21-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
(3/4 Final) 03.06.2002 23.10.2006 Котенко Г.Я. (Київ)
півфінал - 25.09.2000 Гороховський Борис (Запоріжжя)
півфінал - 27.11.2002 Касапчук О.В. (Івано-Франківськ)
півфінал - 30.06.2001 Кашлюк В.І. (Луганськ)
півфінал - 01.07.2001 Галь М.М.
півфінал - 02.04.2011 Гозман О.М. (Запоріжжя)
20-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
(3/4 Final 2) 02.07.2001 12.12.2003 Гозман О.М. (Запоріжжя)

(3/4 Final 5)

02.07.2001 31.05.2003 Война О.В. (Донецька)
(3/4 Final 3) 02.07.2001 16.10.2003 Кузнєцов Сергій (Дніпропетровська)
(3/4 Final 4) 02.07.2001 20.03.2004 Лепіхов О.Г. (Запоріжжя)
півфінал - 30.07.1999 Тимошенко Анатолій (Київ)
півфінал - 30.07.1999 Сидоров М.А.
півфінал - 30.07.1999 Лепіхов О.Г. (Запоріжжя)
півфінал - 30.07.1999 Усачий Володимир
півфінал - 30.07.1999 Єременко А.В. (Харків)
19-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
фінал 20.04.2004 02.07.2007 Лепіхов О.Г. (Запоріжжя), Гозман О.М. (Запоріжжя)
17-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
фінал 08.03.2002 27.08.2007 Война О.В. (Донецька)
(3/4 Final) - 27.11.2002 Война О.В. (Донецька)
(3/4 Final) - 30.03.2002 Усачий Володимир
(3/4 Final) - 30.09.2002 Волчок О.С. (Миколаїв)
16-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ
фінал 30.06.1999 08.06.2004 Волчок О.С. (Миколаїв), Каменець А.В. (Донецька)
(3/4 FInal) - 04.11.2001 Каменець Анатолій (Донецька)


Чемпіонат, етап, результат: Старт: Закінчення: Представники від України:
10-Й ЧЕМПІОНАТ СВІТУ СЕРЕД ЖІНОК
півфінал 01.03.2011   Мойсеєнко Тетяна