Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Олімпіада ІКЧФ

 

Олімпіада, етап розіграшу:

Старт: Закінчення: Склад команди:
IX
фінал (жінки)
(сервер ICCF)
10.10.2011 1 дошка - Саєнко Алла
2 дошка - Матушкіна Людмила
3 дошка - Мойсеєнко Тетяна
4 дошка - Шеретюк Оксана
XIX
відбірковий етап
(пошта)
10.03.2011 1 дошка - Тереля Іван (IM)
2 дошка - Гороховський Борис (SIM)
3 дошка - Фельтін Леонід
4 дошка - Герасимчук Володимир
Капітан: Єременко Андрій

XVIII
відбірковий етап
(сервер ICCF)

10.09.2009

1 дошка - Кузнєцов Сергій (SIM)
2 дошка - Папенін Микола
3 дошка - Гончаренко Георгій (SIM)
4 дошка - Андрющенко Микола
5 дошка - Шеретюк Андрій
6 дошка - Бозявкін Анатолій
Капітан: Бубир Олександр

XVI
фінал
(пошта)
10.06.2010 1 дошка - Гороховський Борис (SIM)
2 дошка - Тереля Іван (IM)
3 дошка - Гудок Віктор
4 дошка - Єременко Андрій (SIM)
Капітан: Єременко Андрій
XVII
фінал
(сервер ICCF)
10.09.2009 1 дошка - Дудьєв Володимир (GM)
2 дошка - Бубир Сергій (SIM)
3 дошка - Бубир Олександр (GM)
4 дошка - Саєнко Олег (SIM)
5 дошка - Папенін Микола
6 дошка - Соколов Віктор
Капітан: Бубир Олександр
XVII
півфінал
(сервер ICCF)
Результат: 1-місце
10.01.2006 14.08.2009 1 дошка - Дудьєв Володимир (SІM)
2 дошка - Кузнєцов Сергій (SIM)
3 дошка - Селянчин Микола
4 дошка - Бубир Олександр
5 дошка - Бубир Сергій
6 дошка - Соколов Віктор
Капітан: Бубир Олександр
XVI
півфінал
(поштою)
Результат: 2-місце
10.07.2005 17.11.2009 1 дошка - Гороховський Борис (IM)
2 дошка - Гудок Віктор
3 дошка - Тереля Іван
4 дошка - Єременко Андрій (IM)

XV
відбірковий етап
(e-mail)
Результат: 5-місце

15.01.2003 30.11.2005 1 дошка - Каменець Анатолій (SM)
2 дошка - Савчур Федір (IM)
3 дошка - Ковальов Денис
4 дошка - Тимко Віктор
5 дошка - Павленко Юрій
6 дошка - Савчак Олег (GM)
XIII
відбірковий етап
(поштою)
- 10.01.2006 1 дошка - Волчок О.С.
2 дошка - Каменець А.В.
3 дошка - Лепіхов А.Г.
4 дошка - Кашлюк В.І.
5 дошка - Кузнєцов С.П.
6 дошка - Тереля І.М.
XII
відбірковий етап
(поштою)
- 18.07.2001 1 дошка - Волчок О.С.
2 дошка - Дорофеєв А.Н.
3 дошка - Братцев В.К.
4 дошка - Кашлюк В.І.
5 дошка - Кузнєцов С.П.
6 дошка - Муравйов С.К.