Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Міжнародні турніри

 

 

Назва турніру: 

Старт: 

Закінчення: 

Представники:

NED/GEET/B, GEET MEMORIAL
2/1/2014    Суседенко Володимир(АР Крим) 
Mem. ZINSER / A, Memorial Sylvain ZINSER (A) 2/1/2014    Гончаренко Георгій (Київ 

Mem. ZINSER / B, Memorial Sylvain ZINSER (B)

 

 2/1/2014   Андрющенко Микола (Севастополь) 
Mem. ZINSER / B, Memorial Sylvain ZINSER (B)   2/1/2014    Стронський Віктор (Вінниця) 
European Server Championship 2014, Preliminary 09 1/15/2014    Захаров Олег (Рівне) 
European Server Championship 2014, Preliminary 05
1/1/2014   Коровник Ігор(Черкаська)
  2014 рік    
MT-Sevecek/C, Rudolf Sevecek Memorial C  Otava Group  
12/1/2013   Воронін Олександр (Київ)
 MT-Sevecek/A, Rudolf Sevecek Memorial A    
 12/1/2013   Бубир Олександр (Кривий Ріг) 
MT-Sevecek/B, Rudolf Sevecek Memorial B  Sazava Group
12/1/2013    Тімко Віктор (Сумська) 
WS/M/458
11/9/2013   Генчев Максим (Запорізька)
MT-Vinchev, Marian Vinchev Memorial  
9/30/2013   Гороховський Борис (Запорізька)
WS/M/451
9/29/2013   Олійник Василь (Миколаїв)
 WC33/ct01, WCCC33CT01
9/20/2013    Фельтін Леонід (Київ) 
 MT-Carls/A, Carl Carls memorial A
9/11/2013    Гончаренко Георгій (Київ) 
 Memorial "Witold Bielecki" Team Tournament - final Board 
9/8/2013    Лоїк Галина(Львів) 
ICCF Veterans World Cup 6 pr 06  9/1/2013   Баранюк Андрій (Київ) 
ICCF Veterans World Cup 6 pr 03
9/1/2013   Хохлов Ігор (Запорізька)

ICCF Veterans World Cup 6 pr 09
9/1/2013    Хворостянов Анатолій (Запорізька) 
BdF/Diamant/04, BdF Diamant 04  
8/31/2013   Саенко Алла (Рівне)
 BdF/Smaragd/04, BdF Smaragd 04  
8/31/2013    Матушкіна Людмила(Дніпропетровськ) 

ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 sf03
8/30/2013    Васильєв Юрій 
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 sf04 DJ-CT18/sf04   8/30/2013    Лакудас Андрій(Київ) 
 WS/M/445
8/10/2013    Ткаченко Ігор (Київ) 
EU/WS/M/054
7/20/2013    Генчев Максим (Запорізька) 
GER/Ma02, Germany Masters 02   
6/30/2013    Гончаренко Георгій (Київ) 
GER/GM02, Germany Grandmasters 02
6/30/2013   Гороховський Борис (Запорізька)
 WS/M/438
6/30/2013    Лос Андрій 
 WS/MN/098
6/24/2013    Анохін Юрій (Луганська) 
WC37/sf03, WCCC37SF03
6/20/2013    Шеретюк Андрій (Київ) 
MT-Crusi/B, Ramon Crusi Memorial-B  6/15/2013    Бозявкін Анатолій  (Маріуполь) 
 MT-Crusi/A, Ramon Crusi Memorial-A  
6/15/2013    Суходольський Олександр (Дніпродзержинськ) 
 WC28/final, World Championship 28 Final  
 6/10/2013   Папенін Микола (Сімферополь) 
 ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr35
5/14/2013    Тимчук Денис 

WS/GMN/038  
5/6/2013    Гороховський Борис (Запорізька) 

RCCA 20 Years Open, Preliminary group 07  

4/24/2013    Анохін Юрій (Луганська) 
 RCCA 20 Years Open, Preliminary group 24
4/24/2013    Хворостянов Анатолій (Запорізька) 
RCCA 20 Years Open, Preliminary group 34
4/24/2013    Захаров Олег (Рівне) 
 RCCA 20 Years Open, Preliminary group 49
4/24/2013    Бронніков Олександр (Луганск 
WS/M/430  
4/15/2013   Генчев Максим (Запорізька)
WCCC37PR14
3/20/2013   Хохлов Ігор (Запорізька)
WCCC37PR03    3/20/2013   Галицький Володимир(Київ)
WCCC37PR04
3/20/2013   Анохін Юрій (Луганська)

EU/WS/M/048
3/5/2013   Бронніков Олександр (Луганск)

WS/MN/094  
2/18/2013    Коровник Ігор(Черкаська) 
WS/M/421
 2/11/2013   Генчев Максим (Запорізька)  
 45 Years Slovak CCA Silver  
2/10/2013    Гончаренко Георгій (Київ) 

45 Years Slovak CCA Gold  
2/10/2013    Дудьєв Володиимр (Южноукраїнськ) 
WS/M/419
1/28/2013    Захаров Олег (Рівне) 
7th Interzonal Team Tournament Board 2  
1/28/2013   Суходольський Олександр (Дніпродзержинськ)
 RUS/Emerald2013, RCCA-Emerald 2013
 1/15/2013   Ліскевич Валерій(Луганська) 
5th Webchess Open Tournament prel. 62
6/1/2012   Корж Олександр (Київ)
 5th Webchess Open Tournament prel. 41
6/1/2012    Мосійчук Володимир 
 BdF Diamant 03
5/30/2012    Матушкіна Людмила(Дніпропетровськ) 
5th Webchess Open Tournament prel. 44
6/1/2012   Бронніков Олександр (Луганск)
WS/M/387  7/9/2012    Олійник Василь (Миколаїв) 
 WS/M/407
 11/26/2012   Олійник Василь (Миколаїв) 
 WS/MN/086
8/24/2012    Хворостянов Анатолій (Запорізька) 
 ICCF Veterans World Cup 5 pr.24  9/1/2012    Хворостянов Анатолій (Запорізька) 
 5th Webchess Open Tournament prel. 69
6/1/2012    Баранюк Андрій (Київ) 
 ICCF Veterans World Cup 5 pr.19
9/1/2012    Баранюк Андрій (Київ) 
 S-Open/4-sf03, 4th Webchess Open Tournament Semifinal 03
9/10/2012    Захаров Олег (Рівне) 
 WS/MN/089
 10/1/2012   Генчев Максим (Запорізька) 
 EU/WS/M/045
 11/15/2012   Лос Андрій 
 CL/2012/C6, Champions League 2012 C6 Board 4
10/15/2012    Мамутов Шевкет(АР Крим) 
 S-Open/4-sf08, 4th Webchess Open Tournament Semifinal 08
9/10/2012    Лінков Олександр 
 CL/2012/C6, Champions League 2012 C6 Board 2  
0/15/2012    Лінков Олександр 
 CL/2012/C12, Champions League 2012 C12 Board 1  
10/15/2012    Енкало Микола(Львів) 
 WS/M/393
8/27/2012    Федак Любомир(Львівська) 
 DE 5th Webserver Anniversary semifinal 01  10/1/2012    Хохлов Ігор (Запорізька) 
EU/WS/M/040
5/10/2012    Анохін Юрій (Луганська) 
4th Webchess Open Tournament Semifinal 07   9/10/2012   Касьян Олександр (Хмельницька) 
CL/2012/B1, Champions League 2012 B1 Board 1   10/15/2012    Васильєв Юрій (Київ) 
 CL/2012/B1, Champions League 2012 B1 Board 4  10/15/2012    Руденко Віталій (Донецьк) 
 WS/M/388
7/15/2012    Руденко Віталій (Донецьк) 
VWC5/pr30, ICCF Veterans World Cup 5 pr.30 9/1/2012    Суседенко Володимир (АР Крим) 
 BdF/Diamant/03, BdF Diamant 03  
5/30/2012    Саєнко Алла (Рівне) 
 MT-Pinson/IM2, Memorial Henri PINSON - Groupe IM (2)
 7/1/2012   Воронін Олександр (Київ) 
 MT-Hybl/B Vltav, Jaroslav Hybl Memorial B - Vltava Group
 11/7/2012   Сіробаба Федір (Харьківська) 
MT-Pinson/IM1, Memorial Henri PINSON - Groupe IM (1)   7/1/2012    Лакудас Андрій(Київ) 
 CL/2012/C10, Champions League 2012 C10 Board
 10/15/2012   Лакудас Андрій(Київ) 
 69th European Individual Championship, Semifinal 5
 6/1/2012   Беглий Михайло(Закарпатська) 
 MT-Hybl/B Vltav, Jaroslav Hybl Memorial B - Vltava Group 11/7/2012    Беглий Михайло( Закарпатська) 
 MT-Hybl/B Labe, Jaroslav Hybl Memorial B - Labe Group
11/7/2012    Тімко Віктор (Сумська)
 WS/GMN/035
9/3/2012    Андрющенко Микола (Севастополь) 
 DE 5th Webserver Anniversary semifinal 05  
 10/1/2012   Андрющенко Микола (Севастополь) 
 Jaroslav Hybl Memorial B - Labe Group
11/7/2012    Бозявкін Анатолій  (Маріуполь) 
69th European Individual Championship, Semifinal 1   6/1/2012    Немченко Валерій (Дніпропетровська) 
 69th European Individual Championship, Semifinal 6
6/1/2012    Суходольський Олександр (Дніпродзержинськ) 
 RUS/Gold-2012, RCCA-Gold 2012
12/1/2012    Гончаренко Георгій (Київ) 
 DE 5th Webserver Anniversary semifinal 06
10/1/2012    Гончаренко Георгій (Київ) 
MT-Pinson/GM, Memorial Henri PINSON - Groupe GM 7/1/2012    Гончаренко Георгій (Київ) 
69th European Individual Championship, Semifinal 7 6/1/2012    Гончаренко Георгій (Київ) 
MT-Hybl/A, Jaroslav Hybl Memorial A   12/1/2012    Бубир Сергій (Кривий Ріг) 
 MT-Hybl/A, Jaroslav Hybl Memorial A    
12/1/2012    Папенін Микола (Сімферополь) 
 WC27/final, World Championship 27 Final    
6/10/2011    Дудьєв Володиимр (Южноукраїнськ) 
 WCCC35SF03
6/10/2011    Суходольський Олександр (Дніпродзержинськ) 
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr17  10/30/2011    Дупленко Володимир(Дніпропетровська) 
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr64  
10/30/2011    Дупленко Володимир(Дніпропетровська) 
WS/M/375 05.04.2012   Бабійчук Володимир (Хмельницька)
Germany Grandmasters 01 31.03.2012   Гончаренко Георгій (Київ)
Germany Grandmasters 01 31.03.2012   Бубир Олександр (Кривий Ріг)
WS/M/370 10.03.2012   Анохін Юрій (Луганська)
WCCC36PR09 10.03.2012   Ткаченко Ігор (Київ)
       
WCCC36PR02 10.03.2012   Мамутов Шевкет (АР Крим)
Witold Bielecki Memorial/ Bravo section 01.03.2012   Бубир Олександр (Кривий Ріг)
Witold Bielecki Memorial/ Top players 01.03.2012   Папенін Микола (Сімферополь)
Walter Muir Memorial "A" 15.02.2012   Гороховський Борис (Запорізька)
Walter Muir Memorial "B" 15.02.2012   Ярошенко Юрій (Київ)
WS/GMN/033 10.02.2012   Немченко Валерій (Дніпропетровська)
Alpert Memorial Cup, Semifinal 6 29.01.2012   Воронін Олександр (Київ)
Alpert Memorial Cup, Semifinal 4 29.01.2012   Андрющенко Микола (мол.) (Севастополь)
Memorial "Witold Bielecki" - Preliminary 3 25.01.2012   Лоїк Галина
Memorial "Witold Bielecki" - Preliminary 3     Гнатовський Микола
WS/MN/079 10.01.2012   Олійник Василь (Миколаїв)
EU/WS/M/036     Volkau, Dmitry
WS/H/314 30.12.2011   Олійник Валерій
George Stibal ICCF Officials Diamond Jubilee A 31.10.2011   Єременко Андрій (Харківська)
Андрющенко Микола (Севастополь)
George Stibal ICCF Officials Diamond Jubilee D 31.10.2011   Баранюк Андрій (Київ)
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr42 30.10.2011   Рехтман Павло (Рівненська)
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr25 30.10.2011   Бабійчук Володимир (Хмельницька)
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr31 30.10.2011   Баранюк Андрій (Київ)
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr02 30.10.2011   Гутовський Микола
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr05 30.10.2011   Генчев Максим (Запорізька)
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr49 30.10.2011   Хворостянов Анатолій (Запорізька)
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr17 30.10.2011   Дупленко Володимир (Дніпропетровська)
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr64 30.10.2011   Дупленко Володимир (Дніпропетровська)
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr58 30.10.2011   Хохлов Ігор (Запорізька)
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr47 30.10.2011   Онопрічук Володимир (Житомирська)
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr44 30.10.2011   Угріновський Арон (Вінницька)
ICCF Diamond Jubilee Webserver World Cup 18 pr35 30.10.2011   Тимчук Денис
WS/M/347 16.10.2011   Галицький Володимир
WCCC31CT01 10.09.2011   Папенін Микола (Сімферополь)
ICCF Veterans World Cup 4 - Preliminary Group 09 01.09.2011   Олійник Василь (Миколаїв)
ICCF Veterans World Cup 4 - Preliminary Group 30 01.09.2011   Корж Леонтій (Дніпропетровська)
ICCF Veterans World Cup 4 - Preliminary Group 08 01.09.2011   Угріновський Арон (Вінницька)
WS/M/339 01.09.2011   Цираковський Сергій (Дніпропетровська)
WS/M/340 01.09.2011   Гутовський Микола
WS/MN/073 30.07.2011   Воронін Олександр (Київ)
WS/M/337 15.07.2011   Захаров Олег (Рівне)
WCCC35SF03 10.06.2011   Суходольський Олександр (Дніпродзержинськ)
WS/MN/070 10.06.2011   Немченко Валерій (Дніпропетровська)
EU/WS/M/030 10.06.2011   Бабійчук Володимир (Хмельницька)
WCCC35SF05 10.06.2011   Фельтін Леонід (Київ)
World Championship 27 Final 10.06.2011   Дудьєв Володимир (Миколаївська)
WCCC35SF01 10.06.2011   Тимко Віктор (Сумська)
WS/MN/068 10.04.2011   Анохін Юрій (Луганська)
WS/M/323 10.04.2011   Захаров Олег (Рівне)
DE 5th Webserver Anniversary prel. 64 05.04.2011   Гороховський Борис (Запорізька)
DE 5th Webserver Anniversary prel. 12 05.04.2011   Гудок Віктор (Вінницька)
DE 5th Webserver Anniversary prel. 61 05.04.2011   Хохлов Ігор (Запорізька)
DE 5th Webserver Anniversary prel. 37 05.04.2011   Шеретюк Оксана
WCCC35PR06 10.03.2011   Немченко Валерій (Дніпропетровська)
Ladies World Championship 10 section 4 01.03.2011  

Мойсеєнко Тетяна

Paul Keres - 95 Memorial Tournament 01.02.2011   Гончаренко Георгій (Київ)
Thor Løvholt Memorial U-2300 Team Tournament SF2 09.01.2011   1 дошка - Немченко Валерій
2 дошка - Воронін Олександр
3 дошка - Руденко Віталій
4 дошка - Баранюк Андрій
5 дошка - Гарбар Андрій
6 дошка - Мамутов Шевкет
Interzonal 2010 board 6 -Europe C 27.12.2010   Андрющенко Микола (Севастополь)
EU/WS/M/024 20.12.2010   Захаров Олег (Рівне)
Belarus-Blue Lakes 15.12.2010   Тимко Віктор (Сумська)
José Antonio Barrios Memorial - A 01.12.2010   Папенін Микола (Сімферополь)
José Antonio Barrios Memorial - B 01.12.2010   Саєнко Олег (Рівне)
RCCA-Diamond 24.10.2010   Папенін Микола (Сімферополь)
WS/M/284 28.09.2010   Мамутов Шевкет (Феодосія)
WS/M/282 15.09.2010   Гутовський Микола
WCCC30CT05 10.09.2010   Папенін Микола (Сімферополь)
WS/M/280 01.09.2010  

Рехтман Павло (Рівненська)

CS UNIVERSITY CRAIOVA -10 YEARS ANNIVERSARY 27.06.2010   Папенін Микола (Сімферополь)
WCCC34SF11 10.06.2010   Подгурский Артур (Одеса)
WCCC34SF10 10.06.2010   Андрющенкоtd style=text-align: left; Микола (Севастополь)
Dr.Georgi Popov Memorial 31.03.2010   Савчур Федір (Закарпатська)
Karlis Vitols Memorial 15.03.2010   Сіробаба Федір (Харківська)
Richard Brix Memorial 01.02.2010   Бубир Олександр (Кривий Ріг)

Memorial Pierre Giraudet

01.11.2009

Болобан Олексій (Київ)

td style=td style=

Останнє оновлення на Середа, 26 лютого 2014, 16:44