Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Почесний п'єдестал

ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТІВ УКРАЇНИ

 

 
Індекс
турніру 
1 місце 
2 місце 
3 місце 
Строки
проведення 
XXIV UKR/C24/ Стронський Віктор
(Вінниця) 
 Фельтін Леонід
(Київська)
 Чайка Іван
(Кривий Ріг)
2011-2013
XXIII UKR-23F Гончаренко Георгій
(Київ)
Саєнко Олег
(Рівненська)
Шеретюк Андрій
(Київ)
2009-2011

 XXII

 UKR-22F

 Чайка Іван
(Дніпропетровська)

 Северинов Володимир
(Запоріжжя)

Петров І.Б.
(Хмельницька)

2006-2009

 XXI

 UKR-21F

Бойчук Т.Р.
(Івано-Франківськ)

Петров І.Б.
(Хмельницька)

Ходотов Ю.М.
(Кіровоградська)

2004-2006

 XX

 UKR-20F

Онищук С.М.
(Івано-Франківська)

Петров І.Б.
(Хмельницька)

Ходотов Ю.М.
(Кіровоградська)

2002-2004

 XIX

 UKR-19F

Ходотов Ю.М.
(Кіровоградська)

Касапчук О.В.
(Івано-Франківськ)

Шульга Ю.В.
(АР Крим)

1998-2000

 XVIII

 UKR-18F

Косенко М.
(Дніпропетровська)

Яворський А.П.
(Вінниця)

Верес О.
(Київська)

1996-1998

 XVII

 UKR-17F

Гозман О.М.
(Запоріжжя)

Ставінчук А.П.
(Одеса)

Касапчук О.В.
(Івано-Франківськ)

1993-1995

 XVI

 UKR-16F

Дорофеєв А.
(АР Крим)

Савчак О.
(Волинська)

Поль Е.
(Суми)

1991-1992

 XV

 UKR-15F

Тереля І.М.
(Закарпатська)

Терещенко Є.В.
(Дніпропетровськ)

Бачурін Е.Н.
(Донецька)

1988-1990

 XIV

 UKR-14F

Кашлюк В.І.
(Луганськ)

Терещенко Є.В.
(Дніпропетровськ)

Сирота А.В.
(Дніпропетровська)

1987-1988

 XIII

 UKR-13F

Кузнєцов С.П.
(Дніпропетровська)

Сирота А.В.
(Дніпропетровська)

Цукерман І.С.
(Харків)

1985-1986

 XII

 UKR-12F

Марков В.Г.
(Крим)

Кандиба А.
(Львів)

Сирота А.В.
(Дніпропетровська)

1983-1985

 XI

 UKR-11F

Жугда Б.
(Хмельницький)

Арестов Ю.
(Харків)

Глинчевський Я.
(Вінниця)

1981-1983

 X

 UKR-10F

Северінов В.М.
(Запоріжжя)

Руденко В.
(Київ)

Дубенцов А.
(Луганська)

1978-1980

 IX

 UKR-9F

Рубінчик Л.
(Полтавська)

Смоленський Ю.
(Одеса)

Долінер В.
(Сімферополь)

1976-1978

 VIII

 UKR-8F

Бондар В.М.
(Полтава)

Смоленський Ю.
(Одеса)

Зверяка Ю.
(Ворошиловград)

1974-1976

 VII

 UKR-7F

Максименко В.
(Харків)

Братцев В.
(Черкаська)

Скоторенко В.
(Донецька)

1971-1974

 VI

 UKR-6F

Ротто В.
(Донецьк)

Братцев В.
(Черкаська)

Шер М.
(Чернівці)

1970-1971

 V

 UKR-5F

Корецький І.
(Житомир)

Рубінчик Л.
(Полтавська)

Романовський А.
(Київська)

1967-1969

 IV

 UKR-4F

Мирида А.
(Київська)

Приходін В.
(Запоріжжя)

Янгарберг А.
(Хмельницький)

1965-1967

 III

 UKR-3F

Диба З.
(Львівська)

Приходін В.
(Запоріжжя)

Мартинов В.І.
(Хмельницький)

1963-1965

 II

 UKR-2F

Мартинов В.І.
(Хмельницький)

Булгаков Ф.К.
(Крим)

Ковальов М.В.
(Суми)

1961-1963

 I

 UKR-1F

Гурвич А.
(Чернівці)

Ременюк Л.
(Луганськ)

Ковальов М.В.
(Суми)

1959-1961

ВОЛОДАРІ ТА ПРИЗЕРИ КУБКУ УКРАЇНИ

 

 Кубок
Індекс
турніру 
Володар
2 місце 
3 місце 
Строки
проведення 
VII UKR-C7

Саєнко Олег

(Рівненська)
Андрющенко Микола
(Севастополь)
Бозявкін Анатолій
(Донецька)
2008-2010

 VI

 UKR-C6

Бубир Сергій

(Дніпропетровська)

Саєнко Олег
(Рівненська)

Бубир Олександр
(Дніпропетровська)

2005-2007

 V

 UKR-C5

Чайка Іван
(Дніпропетровська)

Гончаренко Георгій
(Київ)

Гудок Віктор
(Вінницька)

2005-2008

 IV

 UKR-C4

Чайка І.Н.
(Дніпропетровська)

Петров І.Б.
(Хмельницька)

Павленко Ю.Б.
(АР Крим)

2002-2003

 III

 UKR-C3

Палагіцький В.І.
(Івано-Франківськ)

Шульга Ю.В
(АР Крим)

Котенко Г.Я.
(Київ)

2000-2001

 II

 UKR-C2

Русяновський О.Г.
(АР Крим)

Павленко Ю.Б.
(АР Крим)

Ковальов Д.О.
(Одеська)

1998-1999

 I

 UKR-C1

Ковальов Д.О.
(Одеська)

Тимко В.П.
(Сумська)

Антипенко О.В.
(Запоріжжя)

1996-1997

.