Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Меморіал Сахарова (відмова)
Написав Савчур Ф.Ф.   
На жаль, в підгрупі А меморіалу відмовився від участі п.Савінов (інші претенденти підтвердили свою участь). Терміново знайти заміну не вдалося. У нас для підстраховки в групі А теоретично були 2 запасних - я і п.Єременко. Але на цьому етапі я вже не можу бути включеними, оскільки на процедуру заміни судді потрібен певний час (ймовірно кілька тижнів), а бути учасником і суддею одночасно досить накладно...

Підключення п.Єременка замість п.Савінова понизило би категорію і підвищило би норму гросмейстера, на що я також не міг погодитись, оскільки категорія уже була багатьом попередньо оголошена.

Тому я прийняв рішення включити з резервного списку другого іспанця, що є логічним з точки зору міжнародної співпраці - іспанці дали нам учасника з гросмейстерським статусом, тому логічно включити ще одну їх кандидатуру. На жаль, у нас з цим зменшилась кількість наших учасників з 14 до 13 і збільшились середні витрати на 17-18 грн.

Я не буду зараз збирати додатково ці кошти, але я прошу учасників турніру при здійсненні майбутніх платежів протягом року-двох (до закінчення турніру) зробити благодійні внески в розмірі 15-20 грн.

Я вислав списки учасників в кваліфкомісію ІКЧФ для затвердження норм. Як тільки отримаю відповідь - зразу всіх повідомлю.