Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Півфінал 7-го чемпіонату Європи: короткий звіт капітана команди України
Написав Андрій Єременко   
У фіналі 7-го чемпіонату Європи, який (згідно попередньої інформації) розпочнеться до кінця 2008 року, візьмуть участь 3 призери фіналу 6-го чемпіонату (де першість вкотре виборола команда Німеччини) і по 3 переможці кожної з 3-х півфінальних груп. У 1-й групі місця у фіналі забезпечили собі команди Нідерландів, Словенії і України. На 1-й шахівниці (турнір 8-ї категорії ІКЧФ) з роллю лідера команди надійно, без поразок впорався досвідчений міжнародний майстер Борис Гороховський із Запоріжжя – 7 очок з 10 можливих. Це найкращий результат у команді, який вдалося повторити лише майстру з Дніпродзержинська Олександру Суходольському на 6-й. Класифікаційні норми ІКЧФ виконали:

майстер з Рівного Олег Саєнко (сеньор-майстра), а також майстер з Севастополя Микола Андрющенко і киянин Микола Сухов (міжнародного майстра). Інші члени команди зіграли дещо менш надійно, ніж зазвичай вимагають відбірні командні змагання, але їх внески до загального успіху також були важливими.