Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Колеснікову Р.М. - 70
13 лютого виповнюється 70 років від Дня народження Колеснікова Рудольфа Миколайовича, міжнародного майстра ІКЧФ, майстра спорту України по заочним шахам, судді національної категорії України, міжнародного судді ФІДЕ та ІКЧФ, заслуженого тренера України.

Грі за листуванням Рудольф Миколайович присвятив більше 40 років свого життя. Був переможцем ряду турнірів, грав у чемпіонатах СРСР, фіналі чемпіонату Європи, багатьох міжнародних турнірах. А з 1975 року розпочав кропітку роботу по організації турнірів з шахів за листуванням. У 1978 році він був обраний головою комісії заочних шахів Львівської обласної федерації шахів. Рудольф Миколайович був одним із засновників і організаторів асоціації заочних шахів, а потім федерації заочних шахів незалежної України, головним суддею особистого та командного чемпіонатів України, багатьох інших заочних турнірів.

Багато сил та часу Рудольф Миколайович приділяє популяризації шахової гри, освітлюючи шахові події України у таких виданнях, як газета „Ладья”, „Спортивна газета”. Він є автором книги „Заочні шахи в Україні”, що вийшла двома виданнями і давно стала бібліографічною рідкістю.

До цього часу він бере активну участь як організатор та суддя багатьох очних українських та міжнародних турнірів, у тому числі і дитячих та юнацьких.

Щиро бажаємо Рудольфу Миколайовичу міцного здоров’я та творчої наснаги у подальшому служінні шаховому мистецтву.

Федерація заочних шахів України