Рахунок ФЗШУ

Членські, турнірні, благодійні внески перераховуються на розрахунковий рахунок Федерації заочних шахів України. Одержувач платежу – ГО ФЗШУ рахунок 26001300239722 в ТВБВ №10026/066 ГУ по Києву АТ"Ощадбанк"; МФО 322669; код ЄДРПОУ 26395770 Увага!

Два товариських матчі до 80-річчя SSKK
Написав Президент ФЗШУ Кошмак Ю.Б.   
Понеділок, 19 листопада 2018, 19:47

Кoмітет заочних шахів Шведської асоціації шахів The Correspondеnce Chess Committee of Swedish Chess Association (скорочено SSKK) зміг організувати з нагоди свого 80-річчя товариський матч на 80 дошках зі збірною решти світу Sweden-Rest of the World 2018.
Протягом останніх семи років федераціям заочних шахів України, Чехії, Англії, Італії вдавалося організовувати матчі проти гравців решти Європи. Як бачимо, у цьому матчі до європейських гравців вдалося долучити шахістів з Бразилії, Аргентини, США, Індії, Гани, Індонезії, Канади. З поля зору організаторів чомусь випали активні гравці з Австралії, ПАР, Панами, Перу.
Від України боротимуться зі шведами Андрій Єременко з Харкова на 11-й дошці і Володимир Бабійчук з Кам’янця-Подільського на 45-й дошці.
Цікаво, що за участь у матчі шведські гравці сплачують турнірний внесок 50 крон (5,50 доларів США). Як відомо, наші шахісти не сплачують внески за товариські матчі.
До свого ювілею шведи організували ще один товариський матч, як не дивно, за листуванням звичайною поштою Sweden – Rest of Europe. Тут вдалося зібрати лише по 14 ентузіастів від кожної сторони. Один з них – наш Андрій Єременко – буде боротись на 4-й дошці. Якщо врахувати, що поштова листівка по Європі коштує 1 євро, плюс морока з шифруванням ходів, відслідковуванням прострочок, то дивує навіть така кількість учасників.
Бажаємо нашим гравцям творчих успіхів!